Technologie pro přenos hlasu a dat: switching/routing, bezdrátové a optické sítě, strukturované kabeláže, síťová bezpečnost, IP monitoring

    Aktuality

    Inventura skladu 30.10.-1.11.2014

    27.10.2014Vážení obchodní partneři, v termínu 30.10.- 1.11. 2014 proběhne řádná inventura našich skladových zásob. Rádi bychom Vás upozornili, že z tohoto důvodu bude v těchto dnech pozastaven výdej zboží. Ostatní oddělení nebudou dotčena a budou tedy připravena přijímat Vaše dotazy, objednávky, požadavky a připomínky. Děkujeme za pochopení. Váš obchodní a technický tým Alternetivo s.r.o.Celý text

    Technologie Ruckus Wireless a MAXIFI na vlakových nádražích ČD

    23.10.2014Společnost ČD Telematika spustila ve spolupráci se společností Alternetivo a sdružením CESNET pilotní provoz bezplatného přístupu k internetu WIFI Free na vlakových nádražích v Praze a Pardubicích. Na pražském hlavním nádraží je služba dostupná v prostorách ČD Centra, v Pardubicích je pokryta odbavovací hala i všechna nástupiště a v průběhu října 2014 bude služba spuštěna ještě na Masarykově nádraží v Praze.Celý textDalší informace

    Ruckus Wireless R500

    6.10.2014Ruckus Wireless rozšiřuje svou rodinu indoor přístupových bodů s podporou standardu 802.11ac o nový model označený R500!Celý textDalší informace

    Kompletní all-in-one řešení pro FTTH

    ILSINTECH SWIFT F1 15.9.2014Při příležitosti uvedení nové svářečky ILSINTECH SWIFT F1+ jsme pro Vás ve spolupráci s výrobcem Ilsintech připravili speciální nabídku platnou do konce září 2014. Při objednávce v tomto termínu na svářečku dostanete zpětně slevu 5% z Vaší ceny po přihlášení do obchodu. Navíc mimo standardních 250um držáků v setu dostanete zdarma do konce září další pár vláknových/ kabelových držáků dle vlastní volby či....Celý textDalší informace

    Představujeme Peplink - router se čtyřmi LTE

    13.9.2014Routery Peplink Pepwave jsou ideální pro dočasná nebo mobilní nasazení, kde je zapotřebí vysoká kapacita. Kombinují až 4 LTE rozhraní s dalšími WAN (např. ADSL nebo WiFi) linkami. Celý textDalší informace
    Archiv aktualit
     

    Speciální nabídka

    Kabel optický k zafouknutí DROP AIRBLOWN, 12 vláken SM 9/125, G.657A, CLT, NY, d2,5mm, 100N, povolený r ohybu 60mm

    DROP AIRBLOWN, optický mikro kabel k zafouknutí, NY plášť, pevnost v tahu 100N, central L/T, d2,5mm, 12vl. SM G.657A 250um, povolený poloměr ohybu 60mm, 5kg na km, 2-4km na cívce průměru cca 60cm

    9.70
    Kč bez DPH
    detail porovnat  
    SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, 0 až 70°C, 3,3V, NEXUS komp.

    SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, 0 až 70°C, 3,3V, NEXUS kompatibilní

    598
    Kč bez DPH
    detail porovnat  
    Optická spojka/ adaptér/ coupling E2000-E2000, duplex, SM 9/125, zelená (APC), Huber Suhner

    Optická spojka/ adaptér/ coupling E2000-E2000, duplex, SM 9/125, zelená (APC), Huber Suhner

    442
    Kč bez DPH
    detail porovnat  
    Media konvertor videa analogový (pár), 1x ST , 1x RG59 75Ohm, TDM - po 1.vl., MM 2km, zár. 5let

    Pár převodníků z analogu na optiku, 1x ST konektor pro připojení vlákna, 1x RG59 75Ohm bajonet coax. konektor pro připojení např. kamery (jednosměrně) TDM technologie - po jednom vlákně, dosah multimode 2km, !!!CENA JE ZA PÁR!!!, záruka 5let

    5 040
    Kč bez DPH
    detail porovnat  
    Rozvaděč optický nástěnný OUTDOOR, až 06 svarů,bez čela (pro úschovu konvertoru), se zámkem, 2x vstup 3-6mm, plast,kompl

    Rozvaděč optický nástěnný OUTDOOR, až 06 svarů,bez čela (pro úschovu konvertoru), se zámkem, 2x vstup 3-6mm, plast,kompl 186x 106x 47mm, světle šedý, IP54 krytí

    750
    Kč bez DPH
    detail porovnat  
    Rozvaděč optický nástěnný OUTDOOR, až 16 svarů, čelo 16x SC, 2x vstup 5-15mm + 16x3mm, IP54, plast, se zámkem, kompl.

    Venkovní optický celoplastový nástěnný rozvaděč/box, krytí IP 54, lze uchytit na zeď či sloup, vstupy - 2x PG průchodka PG 13,5, 16x 2-3,5mm zaslepené vstupy pro drop kabely/ patchcordy, možnost fiaxace centrálních členů optických kabelů, včetně opt. kaz.

    772
    Kč bez DPH
    detail porovnat  

     
     
     

     

    Produktové novinky

     1Ubiquiti EdgeSwitch GB PoE ES-24-250W, 24x 10/100/1000BaseT PoE port+2x SFP, 19" Rackmount
    Ubiquiti EdgeSwitch L3 GB PoE ES-24-250W, 24x 10/100/1000BaseT PoE port+2x SFP, 19" Rackmount, PoE 802.3af/at + Passive PoE 24V nastavitelné na každém portu, 802.3af/at 50-57V, max 34W; Passive PoE 20-27V, max. 17W

     2Ubiquiti UniFiSwitch GB PoE US-48-750W, 48x 10/100/1000BaseT PoE port+2x SFP+ 2x SFP+, 19" Rackmount
    Ubiquiti UniFiSwitch GB PoE US-48-750W, 48x 10/100/1000BaseT PoE port+2x SFP+ 2x SFP+, 19" Rackmount, 1x serial port RJ-45, PoE 802.3af/at (50-57V) max. 34W + Passive PoE 24V (20-27V) max. 17W nastavitelné na každém portu,

     3End User WatchDog Support for ZoneDirector License Upgrade from 1106 to 1125, 5 Year
    End User WatchDog Support for ZoneDirector License Upgrade from 1106 to 1125, 5 Year

    porovnat0 ks

     

     

     

     

      Kód Název produktu Vaše cena    

     
     
     


     
     
     

     

    Naposledy navštívené

     


     

     

     
        Kód Název produktu Vaše cena  

     
     
     


     
     
     






    Obsah košíku:

    0 položek
    Celková cena:0

     

     

     



     
     
     


     


    Přihlášení přihlásit

    Najdete nás na

               

    Kontakty

     
    Česká republika

    Alternetivo s.r.o.
    Žirovnická 2389
    106 00  Praha 10

    IČ: 25098314, DIČ: CZ25098314
    Zapsána Městským soudem v Praze
    oddíl C, vložka 49492

    Recepce +420 221 771 881
    Fax +420 221 771 882
    O2 +420 724 610 001
    T-mobile +420 739 156 363
    Vodafone +420 773 881 800

    E-mail: info [at] alternetivo.cz


    Obchodní oddělení
    Objednávky a nabídky

    Tel: +420 221 771 807
    E-mail: eshop [at] alternetivo.cz




    Centrální sklad
    V Chotejně 15
    102 00 Praha 15

    Tel.: +420 221 771 815
    Slovenská republika

    Alternetivo s.r.o.
    Zámocká 8
    811 01  Bratislava 1

    IČ: 45934479, DIČ: SK2023145113
    Zapísaná okresným súdom v Bratislave,
    vložka 68965/B

    Tel.: +421 903 425 405
    Fax: +421 2 541 31 436

    E-mail: info [at] alternetivo.sk


    Obchodné oddelenie
    Objednávky a ponuky

    Tel.: +421 903 425 405
    © 1996-2013 Alternetivo Obchodní podmínky