Technologie pro přenos hlasu a dat: switching/routing, bezdrátové a optické sítě, strukturované kabeláže, síťová bezpečnost, IP monitoring

    Aktuality

    Mistrovství světa ve slalomu na skateboardu Polička 2014

    20.08.2014Přátelé, přinášíme postřehy z Mistrovství světa ve slalomu na skateboardu konaném v Poličce 8. až 10. srpna 2014, kde v jedné z hlavních rolí hrály mimojiné prvky Xirrus.Celý textDalší informace

    Anketa školení/semináře podzim 2014

    14.08.2014Máte zájem podílet se na podobě školení a seminářů pořádaných naší společností, aby co nejlépe vyhovovali Vašim potřebám? Připravili jsme pro Vás anketu, na jejímž základě rádi naši nabídku přizpůsobíme Vašim přáním.Celý textDalší informace

    Novinky Mikrotik - CRS109 switch + Lifetime software upgrade

    06.08.2014Řada CRS switchů MikroTik je rozšířena o malý 8 portový Gigabitový switch CRS109-8G-1S-2HnD-IN s integrovanou 2,4 GHz Wi-Fi, SFP portem a možností napájení po Ethernetu. Příjemnou změnou je zavedení bezplatnho lifetime RouterOS upgrade po dobu výroby RB (upgrade verze OS, NE Level!!).Celý textDalší informace

    5 GHz Outdoor jednotka MikroTik NetMeal5 s SFP portem v metalickém case

    06.08.2014Novinkou mezi Outdoor jednotkami MikroTik je NetMetal5 - venkovní jednotka 5 GHz 802.11ac v precizním kovovém case zamezující rušení a SFP portem pro připojení optickým kabelem. Poprvé řada obsahuje i model 3x3 MIMO s kapacitou až 1,3 Gbps. Některé modely je možné rozšířit miniPCIe kartou.Celý textDalší informace

    Nový sortiment příslušenství k mikrotrubičkám

    Spojky trubiček ZCOMAX 30.07.2014do nabídky nově zařazujeme ekonomický a přesto 100% kvalitní sortiment OEM spojek, koncovek a redukcí pro mikrotrubičky. Skladem jsou nejpoužívanější rozměry, dodáváme vždy včetně pojistek. Veškeré produkty jsou z průhledného plastu, lze tak snadno identifikovat osazenou či neosazenou trubičku. Celý textDalší informace
    Archiv aktualit
     

    Speciální nabídka

    Optický power meter s paměťí pro měření, USB (850,1300,1310,1490,1550,1625nm)

    Balení obsahuje: power meter, 3x 1.5V baterie, napájecí zdroj, návod, vatové tampóny a měkké pouzdro pro přenášení

    6 889
    Kč bez DPH
    detail porovnat  
    SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, 0 až 70°C, 3,3V, Cis. komp.

    SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní

    570
    Kč bez DPH
    detail porovnat  
    Emitor viditelného červeného světla VFL, VFF-SUPEKO-05, 650nm, výkon 1mW, pro 2,5mm ferule,robustní,mód svícení a blikání

    VFL VFF-SUPEKO - OEM, emitor viditelného červeného světla (650nm), výkon 1mW, přepínatelný mód svícení a blikání, pro 2,5mm ferule - kompatibilita s SC, FC a ST konektory, vhodný pro SM i MM, styl "PEN", dosvit cca. 5km

    1 774
    Kč bez DPH
    detail porovnat  
    DWDM 100Ghz Mux + Demux BiDi, 20x DWDM kanál, 40x W/L, 33x SC/UPC, 19" provedení 1U, vložný útlum max. 7dB

    bi-di DWDM 100Ghz, Mux + Demux, 20x DWDM kanál, 40x W/L, 41x SC/UPC, 19" provedení 1U, vložný útlum max. 7dB včetně konektorů provedení - s vlnovodnou mřížkou/ AWG čipem (Arrayed Waveguide Grating) instalační hloubka 30cm

    52 530
    Kč bez DPH
    detail porovnat  
    SFP WDM transceiver 155Mbps, 100BASE-BX10, SM, 10km, TX 1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, JUNIPER kompatibilní

    SFP WDM transceiver 155Mbps, 100BASE-BX10, SM, 10km, TX 1550nm, LC simplex, 0 až 70°C, 3,3V, JUNIPER kompatibilní

    450
    Kč bez DPH
    detail porovnat  
    XENPAK transceiver 10GBASE-LR/LW, SM, 10km, 1310nm, SC dup., DMI

    XENPAK transceiver 10GBASE-LR, SM, 10km, 1310nm, SC Duplex, DMI diagnostika, Finissar original

    14 730
    Kč bez DPH
    detail porovnat  

     
     
     

     
     

    Naposledy navštívené

     


     

     

     
        Kód Název produktu Vaše cena  

     
     
     


     
     
     






    Obsah košíku:

    0 položek
    Celková cena:0

     

     

     



     
     
     


     


    Přihlášení přihlásit

    Najdete nás na

               

    Kontakty

     
    Česká republika

    Alternetivo s.r.o.
    Žirovnická 2389
    106 00  Praha 10

    IČ: 25098314, DIČ: CZ25098314
    Zapsána Městským soudem v Praze
    oddíl C, vložka 49492

    Recepce +420 221 771 881
    Fax +420 221 771 882
    O2 +420 724 610 001
    T-mobile +420 739 156 363
    Vodafone +420 773 881 800

    E-mail: info [at] alternetivo.cz


    Obchodní oddělení
    Objednávky a nabídky

    Tel: +420 221 771 807
    E-mail: eshop [at] alternetivo.cz




    Centrální sklad
    V Chotejně 15
    102 00 Praha 15

    Tel.: +420 221 771 815
    Slovenská republika

    Alternetivo s.r.o.
    Zámocká 8
    811 01  Bratislava 1

    IČ: 45934479, DIČ: SK2023145113
    Zapísaná okresným súdom v Bratislave,
    vložka 68965/B

    Tel.: +421 903 425 405
    Fax: +421 2 541 31 436

    E-mail: info [at] alternetivo.sk


    Obchodné oddelenie
    Objednávky a ponuky

    Tel.: +421 903 425 405
    © 1996-2014 Alternetivo Obchodní podmínky