Technologie pro přenos hlasu a dat: switching/routing, bezdrátové a optické sítě, strukturované kabeláže, síťová bezpečnost, IP monitoring

    Aktuality

    Technologické dopoledne - WiFi vertikály 2.10.2014

    26.9.2014Jsou WiFi systémy všech výrobců vhodné pro nasazení ve všech oblastech? Co je potřeba zjistit od zákazníků z různých segmentů trhu, aby bylo možné WiFi systém správně navrhnout? Jak se liší návrh na pokrytí od návrhu na kapacitu? Na tyto a další otázky přineseme odpověď v rámci technologického dopoledne, které se bude konat 2.10.2014. Celý textDalší informace

    Technologické dopoledne - Síťová bezpečnost 7.10.2014

    26.9.2014Pojďme se společně podívat, jak na to jde Cyberoam, který je známý zabezpečením až na úroveň uživatele, velmi dobrým poměrem cena/výkon a hlavně tím, že nabízené UTM je kompletně jejich vlastní produkt. Zveme Vás na technologické dopoledne věnované síťové bezpečnosti, které se bude konat 7.10.2014.Celý textDalší informace

    Kompletní all-in-one řešení pro FTTH

    ILSINTECH SWIFT F1 15.9.2014Při příležitosti uvedení nové svářečky ILSINTECH SWIFT F1+ jsme pro Vás ve spolupráci s výrobcem Ilsintech připravili speciální nabídku platnou do konce září 2014. Při objednávce v tomto termínu na svářečku dostanete zpětně slevu 5% z Vaší ceny po přihlášení do obchodu. Navíc mimo standardních 250um držáků v setu dostanete zdarma do konce září další pár vláknových/ kabelových držáků dle vlastní volby či....Celý textDalší informace

    Představujeme Peplink - router se čtyřmi LTE

    13.9.2014Routery Peplink Pepwave jsou ideální pro dočasná nebo mobilní nasazení, kde je zapotřebí vysoká kapacita. Kombinují až 4 LTE rozhraní s dalšími WAN (např. ADSL nebo WiFi) linkami. Celý textDalší informace

    Mistrovství světa ve slalomu na skateboardu Polička 2014

    20.8.2014Přátelé, přinášíme postřehy z Mistrovství světa ve slalomu na skateboardu konaném v Poličce 8. až 10. srpna 2014, kde v jedné z hlavních rolí hrály mimojiné prvky Xirrus.Celý textDalší informace
    Archiv aktualit
     

    Speciální nabídka

    19'' datový rozv. výška 27U, š. 600, hl. 600, př. dveře Prosklené , zadní Odnímatelný panel, bočnice 2x, Světle šedá

    19" rozvaděče řady iSEVEN RI7, nejlepší poměr cena výkon, Výška: 21, 27, 42, 45U Šířka: 600 mm a 800 mm Hloubka: 600, 800, 1 000 mm

    8 177
    Kč bez DPH
    detail porovnat  
    Kriz pro uložení rezervy kabelu na sloupu/kabelových šachtách,pro úschovu až 50m kabelu,uchycení pomocí šroubů, pouze osobní odběr

    Kriz pro uložení rezervy kabelu v datacentru/ servrovně/ na zdi, 500x500m, pro úschovu až 50m kabelu, uchycení pomocí šroubu

    1 918
    Kč bez DPH
    detail porovnat  
    Kabel optický k zafouknutí MIKRO AIRBLOWN, 72 vláken SM 9/125, G.652D, MLT, MDPE černý, d5,8mm, 500N

    MIKRO AIRBLOWN, optický mikrokabel venkovní, MDPE plášť, d5,8mm, pev. v tahu 500N, multi L/T, 72 vláken SM 9/125, G.652D - low waterpeak(6x trubička po 12 vláknech), diel., cívka d1,2m, 29kg/km, 5km

    38.70
    Kč bez DPH
    detail porovnat  
    SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, 1m, HP-CIS komp.

    SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 1m, HPA na je dné straně a na druhé Cisco kompatibilní

    2 033
    Kč bez DPH
    detail porovnat  
    SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, multirate, MM, OM3-300/OM2-85/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC duplex, DMI , Cisco NEXUS kompatibilní

    SFP+ transceiver 10GBASE-SR/SW, MM, OM3-300/OM2-85/OM1-33m, 850nm VCSEL, LC Duplex, DMI diagnostika, Cisco NEXUS kompatibilní Dosah dle vlákna - OM1 - 33m, OM2 - 82m, OM3 - 300m, OM4 - 400m

    1 207
    Kč bez DPH
    detail porovnat  
    Přípravek na čištění ferulí konektorů optických pigtailů IBC 9392, pro ferule 2,5mm, pigtaily se čistí bez demontáže

    Přípravek na čištění ferulí konektorů optických pigtailů IBC 9392, pro ferule 2,5mm, pigtaily se čistí bez demontáže z rozvaděče/ adaptéru, pro 500 čištění pro konektory samce i samičky (adaptéry)

    1 441
    Kč bez DPH
    detail porovnat  

     
     
     

     

    Produktové novinky

     1Ubiquiti EdgeSwitch GB PoE ES-48-500W, 48x 10/100/1000BaseT PoE port+2x SFP+ 2x SFP+, 19" Rackmount
    Ubiquiti EdgeSwitch GB PoE ES-48-500W, 48x 10/100/1000BaseT PoE port+2x SFP+ 2x SFP+, 19" Rackmount, PoE 802.3af/at + Passive PoE 24V nastavitelné na každém portu, 802.3af/at 50-57V, max 34W; Passive PoE 20-27V, max. 17W

     2Partner Support for ZoneFlex R300, 3 Year
    Partner Support for ZoneFlex R300, 3 Year

     3End User WatchDog Support Renewal for SCG License supporting 500 Ruckus Access Points, 3 year
    End User WatchDog Support Renewal for SCG License supporting 500 Ruckus Access Points, 3 year

    porovnat0 ks

     

     

     

     

      Kód Název produktu Vaše cena    

     
     
     


     
     
     

     

    Naposledy navštívené

     


     

     

     
        Kód Název produktu Vaše cena  

     
     
     


     
     
     






    Obsah košíku:

    0 položek
    Celková cena:0

     

     

     



     
     
     


     


    Přihlášení přihlásit

    Najdete nás na

               

    Kontakty

     
    Česká republika

    Alternetivo s.r.o.
    Žirovnická 2389
    106 00  Praha 10

    IČ: 25098314, DIČ: CZ25098314
    Zapsána Městským soudem v Praze
    oddíl C, vložka 49492

    Recepce +420 221 771 881
    Fax +420 221 771 882
    O2 +420 724 610 001
    T-mobile +420 739 156 363
    Vodafone +420 773 881 800

    E-mail: info [at] alternetivo.cz


    Obchodní oddělení
    Objednávky a nabídky

    Tel: +420 221 771 807
    E-mail: eshop [at] alternetivo.cz




    Centrální sklad
    V Chotejně 15
    102 00 Praha 15

    Tel.: +420 221 771 815
    Slovenská republika

    Alternetivo s.r.o.
    Zámocká 8
    811 01  Bratislava 1

    IČ: 45934479, DIČ: SK2023145113
    Zapísaná okresným súdom v Bratislave,
    vložka 68965/B

    Tel.: +421 903 425 405
    Fax: +421 2 541 31 436

    E-mail: info [at] alternetivo.sk


    Obchodné oddelenie
    Objednávky a ponuky

    Tel.: +421 903 425 405
    © 1996-2014 Alternetivo Obchodní podmínky