Technologie pro přenos hlasu a dat: switching/routing, bezdrátové a optické sítě, strukturované kabeláže, síťová bezpečnost, IP monitoring

    Aktuality

    Kam kráčí telekomunikační sítě Plzeň 3.9.2015

    27.8.2015Již příští čtvrtek 3.9. se koná konference Kam kráčí komunikační sítě, která se tentokrát přesouvá do Plzně. Doufáme, že se s vámi potkáme u našeho stánku, k dispozici vám budou naši produktoví manažeři, kteří vám ochotně odpoví na vaše dotazy a předvedou vybrané produkty z našeho portfolia. Připraveno pro vás bude i malé překvapení. Těšíme se na setkání. Váš obchodní a technický tým Alternetivo s.r.o.Celý textDalší informace

    Ruckus TRADE-UP PROMO

    20.8.2015Výrobce Ruckus Wireless připravil velmi zajímavé cenové zvýhodnění pro koncové zákazníky, kteří chtějí obměnit svou stávající podnikovou WiFi za přístupové body Ruckus Wireless. Cenové zvýhodnění se týká nejnovějších prvků R500 a R710 podporujících standard 802.11ac. Celková sleva pro koncového zákazníka činí neuvěřitelných 48 % ze standardní ceny.Celý textDalší informace

    Rozšíření nabídky venkovních bezdrátových jednotek Mikrotik

    13.8.2015Mikrotik rozšířil nabídku venkovních bezdrátových jednotek o 2 modely standardu 802.11ac - RB911G-5HPacD-QRT a RBDynaDishG-5HacD. Celý textDalší informace

    Aktuality od výrobce Ubiquiti

    12.8.2015Společnost Ubiquiti rozšířila produktovou řadu PowerBeam o modely s parabolickou anténou a límcem pro omezení příjmu bočních laloků a tím ke zmenšení příjmu rušení i u jednotek určených pro klientské stanice nebo pro spoje Point-Point. Celý textDalší informace

    ZCOMAX pasivní optické produkty – konsignační sklad v Praze

    4.8.2015Během následujících 2-3 týdnů dojde k přesunutí operačního skladu pasivních optických produktů ZCOMAX z Číny na náš sklad. Pro naše zákazníky z toho vyplývá především blesková dostupnost optických patchcordů, optických adaptérů a pigtailů standardních délek, v množství několika tisíc kusů a navíc za ještě lepší ceny.Celý textDalší informace
    Archiv aktualit
     

    Speciální nabídka

    QSFP+ transceiver 41,2Gbps,40GBASE-SR4,MM,100m OM3, 3,3V, MPO konektor, 0 až 70°C, Cisco NEXUS komp.

    QSFP+ transceiver 41,2Gbps,40GBASE-SR4,MM,100m OM3, 3,3V, MPO konektor, 0 až 70°C, Cisco NEXUS komp.

    6 452
    Kč bez DPH
    detail porovnat  
    NetXpert 1400

    NetXpert 1400 - kvalifikační tester metalické kabeláže s podporou testování Ethernetu a diagnostikou sítě

    42 460
    Kč bez DPH
    detail porovnat  
    SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, 5m, DELL komp.

    SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 5m, DELL kompatibilní

    1 474
    Kč bez DPH
    detail porovnat  
    EasyBracket 912 držák pro montáž jednotek RB912-OUT na Ubiquiti AirMAX sektor. antény

    EasyBracket 912 držák pro montáž jednotek RB912-OUT na Ubiquiti AirMAX sektor. antény a další antény s kompatibilním držákem (např. RF Elements)

    41.40
    Kč bez DPH
    detail porovnat  
    NanoBracket SXT 2.0 polohovací držák na zeď nebo stožár pro RB SXT

    NanoBracket SXT 2.0 polohovací držák na zeď nebo stožár pro RB SXT s možností polohování v rozsahu 90° ve všech 3 osách, průměr stožáru 50-70 mm.

    179
    Kč bez DPH
    detail porovnat  
    QSFP+ aktivní kabel 40Gbps, 1x QSFP+ na 4x SFP+ female modul, 1m, včetně AC/DC zdroje, Cisco komp.

    QSFP+ aktivní kabel/ QSFP konvertor 40Gbps, 1x QSFP+ na 4x SFP+ female modul, 1m, pro trunkování či převod QSFP 40Gbps na 4x 10Gbps, Cisco kompatibilní dodává se včetně AC/ DC zdroje current: 4A, voltage: 3.3V power: 12W

    7 293
    Kč bez DPH
    detail porovnat  

     
     
     

     

    Produktové novinky

     1Ubiquiti PowerBeam PBE-5AC-400-ISO Outdoor 5 GHz, airMAX AC, 1xGB LAN, duální parabol. anténa 25 dB + radom + límec
    Ubiquiti PowerBeam PBE-5AC-300-ISO Outdoor 5 GHz, airMAX AC, 1xGB LAN, duální parabol. anténa 22 dB + radom + límec, 450 Mbps, 2x2 MIMO, 22 dBm, napájení 24 V PoE, vč. GB PoE zdroje 24V/0,5A, ESD 24kV, držák na stožár

     2Ubiquiti PowerBeam PBE-5AC-300 Outdoor 5 GHz, airMAX AC, 1xGB LAN, duální parabol. anténa 22 dB
    Ubiquiti PowerBeam PBE-5AC-300 Outdoor 5 GHz, airMAX AC, 1xGB LAN, duální parabol. anténa 22 dB, 450 Mbps, 2x2 MIMO, 25 dBm, napájení 24 V PoE, vč. GB PoE zdroje 24V/0,5A, ESD 24kV, držák na stožár

     3IP telefon pro podnikové aplikace, 8xSIP, 2x1000BASE-T, PoE napájení, HD kvalita , černobílý displej
    <p>GS620 je velmi inovativní a pokročilý IP telefon, který splňuje komunikační potřeby náročných podnikových zákazníků. K dispozici je černobílý displej s velkým rozlišením, elegantní uživatelský interfejs a intuitivní ovládání. GS620 poskytuje křišťálově

    porovnat0 ks

     

     

     

     

      Kód Název produktu Vaše cena    

     
     
     


     
     
     

     

    Naposledy navštívené

     


     

     

     
        Kód Název produktu Vaše cena  

     
     
     


     
     
     






    Obsah košíku:

    0 položek
    Celková cena:0

     

     

     



     
     
     


     


    Přihlášení přihlásit

    Najdete nás na

               

    Kontakty

     
    Česká republika

    Alternetivo s.r.o.
    Žirovnická 2389
    106 00  Praha 10

    IČ: 25098314, DIČ: CZ25098314
    Zapsána Městským soudem v Praze
    oddíl C, vložka 49492

    Recepce +420 221 771 881
    Fax +420 221 771 882
    O2 +420 724 610 001
    T-mobile +420 731 014 229
    Vodafone +420 773 881 800

    E-mail: info [at] alternetivo.cz


    Obchodní oddělení
    Objednávky a nabídky

    Tel: +420 221 771 807
    E-mail: eshop [at] alternetivo.cz




    Centrální sklad
    V Chotejně 15
    102 00 Praha 15

    Tel.: +420 221 771 815
    Slovenská republika

    Alternetivo s.r.o.
    Zámocká 8
    811 01  Bratislava 1

    IČ: 45934479, DIČ: SK2023145113
    Zapísaná okresným súdom v Bratislave,
    vložka 68965/B

    Tel.: +421 903 425 405
    Fax: +421 2 541 31 436

    E-mail: info [at] alternetivo.sk


    Obchodné oddelenie
    Objednávky a ponuky

    Tel.: +421 903 425 405
    © 1996-2015 Alternetivo Obchodní podmínky