Technologie pro přenos hlasu a dat: switching/routing, bezdrátové a optické sítě, strukturované kabeláže, síťová bezpečnost, IP monitoring

    Aktuality

    LAST MINUTE: Certifikační školení Zcomax za speciální cenu 499 Kč bez DPH

    5.3.2015Nepropásněte speciální LAST MINUTE nabídku na certifikační školení Zcomax strukturované kabeláže, které se koná již příští úterý 10.3.2015 za 499,- Kč bez DPH namísto původních 1500,- Kč.Celý textDalší informace

    Technické školení Ubiquiti - Bezdrátové technologie

    26.2.2015Školení proběhne 17.3.2015 v Praze a je určeno pro techniky a pracovníky projektující bezdrátová a síťová řešení založená na Ubiquiti produktech.Celý textDalší informace

    Získejte vstupenky na CeBIT 2015

    17.2.2015Chystáte se letos na CeBIT 2015? Máme pro vás 4 denní vstupenky! Soutěžit o ně můžete až do konce února na našich facebookových stránkách: https://www.facebook.com/AlternetivoCelý textDalší informace

    Nová předřadná vlákna OTDR s armovanými šlahouny

    OTDR předřadn? vl?kno 13.2.2015Do sortimentu nově zařazujeme předřadná vlákna od italského výrobce FUTURA. Předřadná vlákna vynikají kompaktním a přesto robustním provedením. Přípojné šlahouny jsou pro transport navinuty uvnitř boxu a jsou chráněny ocelovým tubingem pro super dlouhou životnost. Nabízíme libovolné kombinace délek vláken i typů konektorů dle požadavku zákazníka.Celý textDalší informace

    Nová verze 1.1 Harmony for Xclaim

    11.2.2015Výrobce Ruckus uvolnil novou verzi management aplikace Harmony 1.1 pro produkty Xclaim. Aktuálně je dostupná na Apple Store verze pro iOS, verze pro Android bude k dispozici během 1 týdne (cca 17.2.).Celý textDalší informace
    Archiv aktualit
     

    Speciální nabídka

    U/UTP 4P,LSZH kabel Zcomax, CAT6A, 500m cívka

    Nestíněný instalační kabel Zcomax U/UTP Cat.6A, LSOH plášť, 500m cívka

    11.00
    Kč bez DPH
    detail porovnat  
    Patchcord optický SM OS1 9/125, SC/PC-SC/PC, 1m, LSOH žlutý dup. 2x 2,8mm, I/L 0,3dB, R/L -45dB, OEM ZCOMAX

    Patchcord singlemode OS1 9/125, SC/PC-SC/PC, 1m, LSOH žlutý duplex 2x 2,8mm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -45dB, OEM ZCOMAX

    107
    Kč bez DPH
    detail porovnat  
    Záložní zdroj (UPS), e-PRO-RACK 3,4K

    Dvojí konverze (Online), 3400VA/2400W, montáž do 19", možnost připojení ext. bat., výstup 4x CEE 7/4 (Schuko), ochrana TEL linky, USB+RS-232, software ViewPower

    28 570
    Kč bez DPH
    detail porovnat  
    SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, 0 až 70°C, 3,3V, Cis. komp.

    SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-T, UTP Cat5, 100m, RJ-45, 0 až 70°C, 3,3V, Cisco kompatibilní

    667
    Kč bez DPH
    detail porovnat  
    Čistící tyčinky pro ferule optických pigtailů, vhodné i pro kon. s APC broušením, pro ferule 2,5mm, 25ks v balení

    Čistící tyčinky pro ferule optických pigtailů, pro ferule optických pigtailů, pigtaily se čistí bez nutnosti demontáže vany a pigtailů - nasazuje se zvenku do optické spojky v čele optické vany OEM - pro ferule 2,5mm

    268
    Kč bez DPH
    detail porovnat  
    19'' datový rozv. výška 27U, š. 600, hl. 800, př. dveře Prosklené , zadní Odnímatelný panel, bočnice 2x, Černá

    19" rozvaděče řady iSEVEN RI7, nejlepší poměr cena výkon, Výška: 21, 27, 42, 45U Šířka: 600 mm a 800 mm Hloubka: 600, 800, 1 000 mm

    9 185
    Kč bez DPH
    detail porovnat  

     
     
     

     

    Produktové novinky

     1Parabolická duální anténa Ubiquiti airFiber X Slant AF-5G30-S45 5 GHz, zisk 30 dBi, průměr 650 mm, bez radomu
    Parabolická duální anténa Ubiquiti airFiber X Slant AF-5G23-S45 5 GHz, zisk 23 dBi, průměr 378 mm, s radomem, vyzařovací úhel 9°, 2x2 MIMO, 2x RSMA F konektor, 2x RF kabel 10 cm RSMA M/RSMA M, držák s náklonem na stožár, držák jednotky AF-5X

     2Karta síťová optická 1Gbps, SFP slot, PCI, 32-bit, Realtek 8169 čipset
    Karta síťová optická 1Gbps, SFP slot, PCI, Realtek 8169 čipset

     3ZoneFlex AP R700 - 802.11abgn/ac, 3x3:3 Dual-band (2.4+5GHz souběžně) indoor přístupový bod (bez napájecího adaptéru)
    ZoneFlex AP R700 - 802.11a/b/g/n/ac, 3x3:3 Dual-band (2.4+5GHz souběžně) profesionální indoor přístupový bod (bez napájecího adaptéru), podpora 802.3af PoE <ul> <li>802.11ac dual band 3x3:3 (dvě souběžně fungující rádia)</li> <li>Kapacita: 1300 Mbps

    porovnat0 ks

     

     

     

     

      Kód Název produktu Vaše cena    

     
     
     


     
     
     

     

    Naposledy navštívené

     


     

     

     
        Kód Název produktu Vaše cena  

     
     
     


     
     
     






    Obsah košíku:

    0 položek
    Celková cena:0

     

     

     



     
     
     


     


    Přihlášení přihlásit

    Najdete nás na

               

    Kontakty

     
    Česká republika

    Alternetivo s.r.o.
    Žirovnická 2389
    106 00  Praha 10

    IČ: 25098314, DIČ: CZ25098314
    Zapsána Městským soudem v Praze
    oddíl C, vložka 49492

    Recepce +420 221 771 881
    Fax +420 221 771 882
    O2 +420 724 610 001
    T-mobile +420 739 156 363
    Vodafone +420 773 881 800

    E-mail: info [at] alternetivo.cz


    Obchodní oddělení
    Objednávky a nabídky

    Tel: +420 221 771 807
    E-mail: eshop [at] alternetivo.cz




    Centrální sklad
    V Chotejně 15
    102 00 Praha 15

    Tel.: +420 221 771 815
    Slovenská republika

    Alternetivo s.r.o.
    Zámocká 8
    811 01  Bratislava 1

    IČ: 45934479, DIČ: SK2023145113
    Zapísaná okresným súdom v Bratislave,
    vložka 68965/B

    Tel.: +421 903 425 405
    Fax: +421 2 541 31 436

    E-mail: info [at] alternetivo.sk


    Obchodné oddelenie
    Objednávky a ponuky

    Tel.: +421 903 425 405
    © 1996-2013 Alternetivo Obchodní podmínky