Technologie pro přenos hlasu a dat: switching/routing, bezdrátové a optické sítě, strukturované kabeláže, síťová bezpečnost, IP monitoring

    Aktuality

    ILSINTECH MULTIPACK-F je tady!

    ILSINTECH MULTIPACK F 23.07.2014Ilsintech, přední světový výrobce svářecí techniky pro optická vlákna, přichází na trh s novým zařízením. Jedná se o kombinaci všech potřebných nástrojů pro vaření SPLICE-ON konektorů v jednom zařízení. MULTIPACK F je pak primárně určen pro doplnění svářečky která jinak navařování ILSINTECH SPLICE-ON konektorů neumožňuje (svářečky ...Celý textDalší informace

    Ruckus Wireless představuje T300

    14.07.2014Ruckus Wireless představuje nový venkovní access point s označením T300, jedná se o AP s WiFi rádii 802.11a/b/g/n/ac, 2x2:2 Dual-band (2.4+5GHz souběžně). Celý textDalší informace

    Výprodej FTTx gatewayí

    10.07.2014Vyprodáváme posledních 400ks gatewayí vhodných pro nasazení v FTTx scénáři. Jedná se o nová nepoužitá zařízení z nerealizovaného projektu s plnou zárukou 12 měsíců. Cena za kompletní množství k jednání.Další informace

    Ubiquiti NanoBeam M5-19

    Ubiquiti 18.06.2014Novinka Ubiquiti NanoBeam M5-19 all-in-one provedení s kompaktními rozměry, včetně směrové MIMO antény 2x 19dBi, vyšším výkonem, lepší odolností proti rušení, poskytuje ISP maximální výkon i v zarušených oblastech. Standard 802.11n pro přenosové rychlosti až 300 Mbps.Celý textDalší informace

    MikroTik RouterBoard se dvěma SFP sloty

    Alternetivo, autorizovany distributor Mikrotik 17.06.2014První RouterBoard Mikrotik 2x Gigabit SFP slot + 3-kanálový 5GHz 802.11n 3x3 MIMO 450 Mbps.Celý text
    Archiv aktualit
     

    Speciální nabídka

    Media konvertor videa analogový (pár), 1x ST , 1x RG59 75Ohm, 1x CINCH, TDM - po 1.vl., SM 20km, zár. 5let

    Pár převodníků z analogu na optiku, 1x ST konektor pro připojení vlákna, 1x RG59 75Ohm bajonet coax. konektor pro připojení např. kamery (jednosměrně), 1x CINCH konektor pro AUDIO (obousměrné), TDM technologie - po jednom vlákně, dosah singlemode 20km

    16 460
    Kč bez DPH
    detail porovnat  
    PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x16, vlákna 900µm 1m, konektory SC/APC, max. I/L 14,5dB, R/L 55dB,steelbox 4x12x60mm

    PLC PON FTTX splitter 1260-1650nm, 1x16, vlákna 900µm 1m, konektory SC/APC, max. I/L 14,5dB, R/L 55dB,steelbox 4x12x60mm

    975
    Kč bez DPH
    detail porovnat  
    Čistící tyčinky pro ferule optických pigtailů, vhodné i pro kon. s APC broušením, pro ferule 2,5mm, 10ks v balení

    Čistící tyčinky pro ferule optických pigtailů, pro ferule optických pigtailů, pigtaily se čistí bez nutnosti demontáže vany a pigtailů - nasazuje se zvenku do optické spojky v čele optické vany OEM - pro ferule 2,5mm

    89
    Kč bez DPH
    detail porovnat  
    Svářečka optických vláken set - SWIFT S3 3D + lámačka SWIFT CI-03B, včetně baterie, USB 2.0, pevný kufr, mnoho příslušenství

    Svářecí set ILSINTECH SWIFT S3, 2.generace svářečky 3D (IPAS systém) z Koreji, zmenšená, odlehčená, v odolném provedení, včetně lámačky SWIFT CI-03B, dotykový výklopný display, dvojitá pícka... speciální cena, 1rok záruka

    115 480
    Kč bez DPH
    detail porovnat  
    SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, 1m, Cisco ASR komp.

    SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 1m, Cisco ASR kompatibilní

    920
    Kč bez DPH
    detail porovnat  
    19'' datový rozv. výška 27U, š. 600, hl. 800, př. dveře Prosklené , zadní Odnímatelný panel, bočnice 2x, Černá

    19" rozvaděče řady iSEVEN RI7, nejlepší poměr cena výkon, Výška: 21, 27, 42, 45U Šířka: 600 mm a 800 mm Hloubka: 600, 800, 1 000 mm

    9 185
    Kč bez DPH
    detail porovnat  

     
     
     

     
     

    Naposledy navštívené

     


     

     

     
        Kód Název produktu Vaše cena  

     
     
     


     
     
     






    Obsah košíku:

    0 položek
    Celková cena:0

     

     

     



     
     
     


     


    Přihlášení přihlásit

    Najdete nás na

               

    Kontakty

     
    Česká republika

    Alternetivo s.r.o.
    Žirovnická 2389
    106 00  Praha 10

    IČ: 25098314, DIČ: CZ25098314
    Zapsána Městským soudem v Praze
    oddíl C, vložka 49492

    Recepce +420 221 771 881
    Fax +420 221 771 882
    O2 +420 724 610 001
    T-mobile +420 739 156 363
    Vodafone +420 773 881 800

    E-mail: info [at] alternetivo.cz


    Obchodní oddělení
    Objednávky a nabídky

    Tel: +420 221 771 807
    E-mail: eshop [at] alternetivo.cz




    Centrální sklad
    V Chotejně 15
    102 00 Praha 15

    Tel.: +420 221 771 815
    Slovenská republika

    Alternetivo s.r.o.
    Zámocká 8
    811 01  Bratislava 1

    IČ: 45934479, DIČ: SK2023145113
    Zapísaná okresným súdom v Bratislave,
    vložka 68965/B

    Tel.: +421 903 425 405
    Fax: +421 2 541 31 436

    E-mail: info [at] alternetivo.sk


    Obchodné oddelenie
    Objednávky a ponuky

    Tel.: +421 903 425 405
    © 1996-2014 Alternetivo Obchodní podmínky