Technologie pro přenos hlasu a dat: switching/routing, bezdrátové a optické sítě, strukturované kabeláže, síťová bezpečnost, IP monitoring

    Aktuality

    Nejvýkonnější MikroTik 10 GB router - Cloud Core Router CCR1072-1G-8S+

    2.7.2015Nejvýkonnější router MikroTik je již možné objednat - Cloud Core Router CCR1072-1G-8S+ s propustností 80 Gbps vybavený 8x 10GB SFP+ portem. Pro zvýšení spolehlivosti má router 2x hot-swap napájecí zdroj.Celý textDalší informace

    Výjimečné ceny SFP+ pasivních metalických kabelů CISCO

    18.6.2015Rádi bychom vás upozornili, že za nové výjimečné ceny nyní můžete nakupovat SFP+ pasivní metalické kabely. Jedná se o kabely napevno osazené transceivery určené pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty. Využití nachází převážně v datacentrech na vysokorychlostní propoje na krátké vzdálenosti.Celý textDalší informace

    Gold Partnerem HP pro FY2015

    5.6.2015Vážení obchodní partneři, rádi bychom vás informovali, že Alternetivo s.r.o. je i pro rok 2015 certifikovaným HP Gold Partnerem v oblasti Networkingu. Neváhejte se proto na nás obrátit s vašimi dotazy a požadavky, připravíme pro vás síťové řešení přesně dle vašich představ. Celý textDalší informace

    Radiové spoje Siklu na splátky

    5.6.2015Přicházející horké letní měsíce vám chceme zpříjemnit nabídkou splátkového prodeje spojů Siklu EtherHaul EH-1200TL. V období do 31.8.2015 vám nabízíme tyto mikrovlnné spoje s platbou rozloženou na 3 měsíční splátky BEZ navýšení. Spoj tedy uhradíte 3 stejnými splátkami. Celý textDalší informace

    OEM PLC PON splittery za nové ceny

    splittery  PLC 27.5.2015Aktuálně došlo ke skokovému zlevnění PLC splitterů v naší nabídce. Týká se splitterů z Číny (v produktovém kódu těchto splitterů je CN). Splittery lze na přání jakkoliv kustomizovat. Dostupná provedení jsou steelbox (nejkompaktnější provedení), ABS krabička, LGX šasi či 19" provedení. Určit lze i délku a typ ochrany vláken. Lze dodat na přání bez konektorů či s konektory dle vlastní volby.Celý textDalší informace
    Archiv aktualit
     

    Speciální nabídka

    Optická spojka/ adaptér/ coupling SC-SC, simplex, SM, keramický spojovací člen uvnitř adaptéru, modrá

    Optická spojka (coupling) SC-SC, simplex, SM, ceramic., modrá

    11.70
    Kč bez DPH
    detail porovnat  
    19'' datový rozv. výška 27U, š. 600, hl. 600, př. dveře Prosklené , zadní Odnímatelný panel, bočnice 2x, Světle šedá

    19" rozvaděče řady iSEVEN RI7, nejlepší poměr cena výkon, Výška: 21, 27, 42, 45U Šířka: 600 mm a 800 mm Hloubka: 600, 800, 1 000 mm

    8 177
    Kč bez DPH
    detail porovnat  
    SFP+ transceiver 10GBASE-LR/LWM, MM, 220m OM1, 1310nm, LC duplex, DMI diagnostika, INTEL kompatibilní

    SFP+ transceiver 10GBASE-LRM, MM, 220m OM1, 1310nm, LC Duplex, DMI diagnostika, INTEL kompatibilní

    3 742
    Kč bez DPH
    detail porovnat  
    19'' datový rozv. výška 27U, š. 800, hl. 800, př. dveře Prosklené , zadní Odnímatelný panel, bočnice 2x, Černá

    19" rozvaděče řady iSEVEN RI7, nejlepší poměr cena výkon, Výška: 21, 27, 42, 45U Šířka: 600 mm a 800 mm Hloubka: 600, 800, 1 000 mm

    10 077
    Kč bez DPH
    detail porovnat  
    SFP DWDM transceiver 1,25Gbps, 80km, EML, 50/100Ghz GRID, C43 (1542,94nm), 28dB (1Gbps), DMI, JUNIPER komp.

    Komisní prodej, nové produkty, plná záruka, dostupné 3ks SFP DWDM transceiver 1,25Gbps, 80km, EML, 50/100Ghz GRID, kanály pásmo C, C43 (1542,94nm) , 28dB (1Gbps), DMI, JUNIPER komp.

    9 448
    Kč bez DPH
    detail porovnat  
    SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktiv. prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, 3m, HP komp.

    SFP+ pasivní metalický kabel pro lokální propojení dvou aktivních prvků přes SFP+ sloty, 10Gbps multirate, délka 3m, HP kompatibilní

    1 319
    Kč bez DPH
    detail porovnat  

     
     
     

     

    Produktové novinky

     1MikroTik Cloud Core Router CCR1009-8G-1S-1S+PC, 8x GB LAN+1x GB SFP+1x 10G SFP+ port, OS L6, 2 GB RAM
    MikroTik Cloud Core Router CCR1009-8G-1S-1S+PC, 8x GB LAN+1x GB SFP+1x 10G SFP+ port, OS L6, 2 GB RAM, Desktop s pasivním chadičem, 9 core CPU, 1x seriál port, 1x microUSB, SmartCard slot, MicroSD slot, externí napájecí zdroj, dotykový LCD displej

     2Sektorová duální anténa Ubiquiti airMAX ac 5 GHz 45°, zisk 22 dB, E úhel 4°, el.downtilt 2°
    Sektorová duální anténa Ubiquiti airMAX ac 5 GHz 45°, zisk 22 dB, E úhel 4°, el.downtilt 2°, 2x2 MIMO, 2x RSMA F konektor, 2x RF kabel 10 cm RSMA M/RSMA M, dvobodový držák s náklonem na stožár, držák RocketAC.

     3Ubiquiti Security Gateway, 3x GB LAN, Layer3, Desktop, 1 mil. pps, podpora IPv6
    Ubiquiti Security Gateway, 3x GB LAN, Layer3, Desktop, 1 mil. pps, podpora IPv6

    porovnat0 ks

     

     

     

     

      Kód Název produktu Vaše cena    

     
     
     


     
     
     

     

    Naposledy navštívené

     


     

     

     
        Kód Název produktu Vaše cena  

     
     
     


     
     
     






    Obsah košíku:

    0 položek
    Celková cena:0

     

     

     



     
     
     


     


    Přihlášení přihlásit

    Najdete nás na

               

    Kontakty

     
    Česká republika

    Alternetivo s.r.o.
    Žirovnická 2389
    106 00  Praha 10

    IČ: 25098314, DIČ: CZ25098314
    Zapsána Městským soudem v Praze
    oddíl C, vložka 49492

    Recepce +420 221 771 881
    Fax +420 221 771 882
    O2 +420 724 610 001
    T-mobile +420 731 014 229
    Vodafone +420 773 881 800

    E-mail: info [at] alternetivo.cz


    Obchodní oddělení
    Objednávky a nabídky

    Tel: +420 221 771 807
    E-mail: eshop [at] alternetivo.cz




    Centrální sklad
    V Chotejně 15
    102 00 Praha 15

    Tel.: +420 221 771 815
    Slovenská republika

    Alternetivo s.r.o.
    Zámocká 8
    811 01  Bratislava 1

    IČ: 45934479, DIČ: SK2023145113
    Zapísaná okresným súdom v Bratislave,
    vložka 68965/B

    Tel.: +421 903 425 405
    Fax: +421 2 541 31 436

    E-mail: info [at] alternetivo.sk


    Obchodné oddelenie
    Objednávky a ponuky

    Tel.: +421 903 425 405
    © 1996-2015 Alternetivo Obchodní podmínky