Alternetivo - UTM síťová bezpečnost, switching & routing, monitoring, kabeláže a vše pro optické sítě

    Aktuality

    Test SC Magazine: Cyberoam CR200iNG-XP

    cyberoam 24.03.2014CR200iNG-XP od Cyberoamu nabízí plnohodnotnou ochranu nejlepší svého druhu obsahující Intrusion Prevention Systém (IPS), Gateway Antivirus, Gateway Antispam, webový filtr, firewall pro webové aplikace – a to vše spojené s Layer8 technologií od Cyberoamu. Toto zařízení též umožňuje granulární kontrolu nad aplikacemi napříč celé sítě.Celý textDalší informace

    Náš dodavatel Polestar navigoval na MWC v Barceloně

    21.03.2014Francouzská firma Polestar, kterou zastupujeme na českém a slovenském trhu, předvedla v rámci letošního MWC v Barceloně indoor navigaci na jedničku. Přečtěte si článek na mobilmánii, který ji popisuje z uživatelského pohledu vč. videa.Celý textDalší informace

    Ruckus Wireless představuje SPoT

    28.02.201411. února 2014 představil výrobce Ruckus Wireless Ruckus Smart Positioning Technology (dále SPoT). Jedná se o cloudový lokalizační nástroj pro vnitřní prostředí, který přináší do segmentu poskytovatelů i enterprise široké spektrum nových služeb s přidanou hodnotou díky možnosti získávat online informace o poloze připojených uživatelů.Celý textDalší informace

    Nové designové média konvertory

    Plastov? převodn?k - design 25.02.2014Připravujeme výrobu krásných designových media konvertorů, ale nejsme si jisti barvou. Poradíte nám?Celý text

    Cyberoam se spojuje se Sophosem

    10.02.2014Cyberoam se stává součástí společnosti Sophos a společně vytváří jednoho z nejsilnějších hráčů na trhu síťové bezpečnosti.Celý textDalší informace
    Archiv aktualit
     

    Speciální nabídka

    QSFP+ aktivní kabel 40Gbps, 1x QSFP+ na 4x SFP+ female modul, 1m, včetně AC/DC zdroje, Cisco komp.

    QSFP+ aktivní kabel/ QSFP konvertor 40Gbps, 1x QSFP+ na 4x SFP+ female modul, 1m, pro trunkování či převod QSFP 40Gbps na 4x 10Gbps, Cisco kompatibilní dodává se včetně AC/ DC zdroje current: 4A, voltage: 3.3V power: 12W

    7 946
    Kč bez DPH
    detail porovnat  
    Svářečka optických vláken set - SWIFT S3 3D + lámačka SWIFT CI-03B, včetně baterie, USB 2.0, pevný kufr, mnoho příslušenství

    Svářecí set ILSINTECH SWIFT S3, 2.generace svářečky 3D (IPAS systém) z Koreji, zmenšená, odlehčená, v odolném provedení, včetně lámačky SWIFT CI-03B, dotykový výklopný display, dvojitá pícka... speciální cena, 1rok záruka

    113 100
    Kč bez DPH
    detail porovnat  
    Základní lámačka optických vláken ILSINTECH SWIFT CI-06, vhodné jen pro gel. konektory a spojky,životnost 2000 lomů

    Základní lámačka optických vláken ILSINTECH SWIFT CI-06, vhodné jen pro gelové konektory a spojky, nevhodné pro svářečky, životnost 2000 zalomení, měřítko pro zalomení vlákna od 4 do 16mm rozměry 19x 32x 124mm, váha 70g

    5 934
    Kč bez DPH
    detail porovnat  
    Kriz pro uložení rezervy kabelu na sloupu/kabelových šachtách,pro úschovu až 50m kabelu,uchycení pomocí šroubů, pouze osobní odběr

    Kriz pro uložení rezervy kabelu v datacentru/ servrovně/ na zdi, 500x500m, pro úschovu až 50m kabelu, uchycení pomocí šroubu

    1 918
    Kč bez DPH
    detail porovnat  
    U/UTP 4P,LS0H kabel Zcomax, CAT5E, 305m, barva pláště modrá

    Instalační kabel Zcomax UTP Cat.5e, LSOH plášť, 305m box

    5.69
    Kč bez DPH
    detail porovnat  
    XENPAK transceiver 10GBASE-LR/LW, SM, 10km, 1310nm, SC dup., DMI

    XENPAK transceiver 10GBASE-LR, SM, 10km, 1310nm, SC Duplex, DMI diagnostika, Finissar original

    14 050
    Kč bez DPH
    detail porovnat  

     
     
     

     

    Produktové novinky

     1Partner Premium Support Renewal for ZoneSwitch 4224 3 year

     2Držák optického vlákna 250um, sada 2ks držáků (levý a pravý) pro svářečku ILSINTECH SWIFT S3 a S5
    Držák optického vlákna 250um, sada 2ks držáků (levý a pravý) pro svářečku ILSINTECH SWIFT S3 a S5

     3Základní licence Purple WiFi na 1 AP na 3 roky, celkový počet AP více než 501ks
    <p>Poskytování připojení k internetu přes WiFi poskytuje pro své zákazníky celá řada obchodních subjektů – restaurace, kavárny, hotely, maloobchodní prodejny, sportovní areály a další. Pokud je takové připojení nezabezpečené, nemá provozovatel žádný přehl

    porovnat0 ks

     

     

     

     

      Kód Název produktu Vaše cena    

     
     
     


     
     
     

     

    Naposledy navštívené

     


     

     

     
        Kód Název produktu Vaše cena  

     
     
     


     
     
     






    Obsah košíku:

    0 položek
    Celková cena:0

     

     

     



     
     
     


     


    Přihlášení přihlásit

    Najdete nás na

               

    Kontakty

     
    Česká republika

    Alternetivo s.r.o.
    Žirovnická 2389
    106 00  Praha 10

    IČ: 25098314, DIČ: CZ25098314
    Zapsána Městským soudem v Praze
    oddíl C, vložka 49492

    Recepce +420 221 771 881
    Fax +420 221 771 882
    O2 +420 724 610 001
    T-mobile +420 739 156 363
    Vodafone +420 773 881 800

    E-mail: info [at] alternetivo.cz


    Obchodní oddělení
    Objednávky a nabídky

    Tel: +420 221 771 807
    E-mail: eshop [at] alternetivo.cz




    Centrální sklad
    V Chotejně 15
    102 00 Praha 15

    Tel.: +420 221 771 815
    Slovenská republika

    Alternetivo s.r.o.
    Zámocká 8
    811 01  Bratislava 1

    IČ: 45934479, DIČ: SK2023145113
    Zapísaná okresným súdom v Bratislave,
    vložka 68965/B

    Tel.: +421 903 425 405
    Fax: +421 2 541 31 436

    E-mail: info [at] alternetivo.sk


    Obchodné oddelenie
    Objednávky a ponuky

    Tel.: +421 903 425 405
    © 1996-2013 Alternetivo Obchodní podmínky