3M

Optické sítě : Kabely příslušenství

Optické sítě : Chráničky příslušenství

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
19 produktů
2 stránky
 
 
Kód

ONASAD-3M-80-6113-2378-5

3M NPC 8865 - ORIGINÁLNÍ sada montážního přípravku a nářadí pro konektory 3M NPC, bez lámačky, sada obsahuje kleště na prim. a sekund. ochranu 3M 6365-ST, nůžky na kevlar 3M 6365-KS, IPA 100ml, bezpra...

Výrobce

3M

11 120.00 Kč 

bez DPH

13 455.20 Kč 

s DPH

 
Kód

ONASAD-3M-80-6113-2379-3

3M NPC 8865C - ORIGINÁLNÍ sada montážního přípravku a nářadí pro konektory 3M NPC, včetně lámačky, sada obsahuje lámačku ILSINTECH CI-01 (3M 2534), kleště na prim. a sekund. ochrany 3M 6365-ST, nůžky ...

Výrobce

3M

38 040.00 Kč 

bez DPH

46 028.40 Kč 

s DPH

 
Kód

ONAPR-3M-80-6105-8187-0

3M FIBRLOK II 2501 - montážní přípravek pro FIBERLOK II 2529...

Výrobce

3M

1 909.00 Kč 

bez DPH

2 309.89 Kč 

s DPH

 
Kód

OSMG-3M-80-6107-5589-6

Gelová spojka 3M FIBRLOK II 2529 - univerzální mechanická spojka optických vláken, nahrazuje svár, pro vlákna 250 i 900µm, singlemode i multimode...

Výrobce

3M

142.00 Kč 

bez DPH

171.82 Kč 

s DPH

 
Kód

ORZA-3M-XS-0038-0066-0

3M FTTH 8686 zásuvka na omítku pro optiku, 4x pozice pro SC simplex spojku, 1x pozice pro metalický keystone, včetně záslepek, možnost uložení svárů či spojek FIBRLOK, včetně držáku na 2x svár/FIBRLOK...

Výrobce

3M

90.00 Kč 

bez DPH

108.90 Kč 

s DPH

 
Kód

OSMG-3M-80-6113-2005-4

Gelová spojka 3M FIBRLOK II 2539 s držákem - univerzální mechanická spojka optických vláken, nahrazuje svár, pro vlákna 250 i 900µm, singlemode i multimode, ideální pro pohotovostní opravu, lepící plo...

Výrobce

3M

284.00 Kč 

bez DPH

343.64 Kč 

s DPH

 
Kód

ONASAD-3M-80-6113-2375-1

3M FIBRLOK 2559 - ORIGINÁLNÍ sada montážních přípravků a nářadí pro spojky FIBERLOK II 2529 a FIBERLOK 2540G, bez lámačky, sada obsahuje kleště na prim. a sekund. ochrany 3M 6365-ST, nůžky na kevlar 3...

Výrobce

3M

11 120.00 Kč 

bez DPH

13 455.20 Kč 

s DPH

 
Kód

ONAO-3M-1420E-ID

3M lokátor značek (markrů) EMS-iD se čtením/zápisem iD (Evropská verze )...

Výrobce

3M

52 260.00 Kč 

bez DPH

63 235.93 Kč 

s DPH

 
Kód

ONASAD-3M-80-6113-2376-9

3M FIBRLOK 2559C - ORIGINÁLNÍ sada montážních přípravků a nářadí pro spojky FIBERLOK II 2529 a FIBERLOK 2540G, včetně lámačky, sada obsahuje lámačku ILSINTECH CI-01 (3M 2534), kleště na prim. a sekund...

Výrobce

3M

38 740.00 Kč 

bez DPH

46 875.40 Kč 

s DPH

 
Kód

OSMG-3M-JE-4200-9482-1

Gelová spojka 3M FIBRLOK 2540G - univerzální mechanická spojka optických vláken, nahrazuje svár, navržena specielně pro singlemode vlákna, pouze pro vlákna 250µm (Loose Tube kabely s vlákny v pouze pr...

Výrobce

3M

167.00 Kč 

bez DPH

202.07 Kč 

s DPH

 
Kód

ONAPR-3M-80-6113-2630-9

3M NPC 8865-AT - montážní přípravek pro konektory NPC...

Výrobce

3M

812.00 Kč 

bez DPH

982.52 Kč 

s DPH

 
Kód

ONAPR-3M-JE-4200-8318-8

3M FIBRLOK 2504G - montážní přípravek pro FIBERLOK 2540G...

Výrobce

3M

1 159.00 Kč 

bez DPH

1 402.39 Kč 

s DPH

 
Kód

OKEPO-POLISH-R125-15um-10x

Brusné/ leštící papíry sada 10ks velikosti d=12,5mm (10ks 15um), pro epoxidové kon....

Výrobce

3M

283.00 Kč 

bez DPH

342.43 Kč 

s DPH

 
Kód

ONACH-HFE-72DE-1L

Čistící roztok NOVEC 3M, pro precizní čištění, 1000ml...

Výrobce

3M

2 208.00 Kč 

bez DPH

2 671.68 Kč 

s DPH

 
Kód

OSVH-R30042

hřebínek pro 6 spojek FIBRLOK II...

Výrobce

3M

45.30 Kč 

bez DPH

54.81 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...