0 - 9

Další podkategorie 0 - 9

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
27 produktů
2 stránky
 
 
Kód

0235A301

A3100 - Skupina Fast Ethernet switchů, L2, SNMP a Web řiditelné Nasazení jako přístupové prvky středních a menších sítí. Vhodné pro síťové aplikace s přenosem dat, hlasu i videa, podpora PoE...

Výrobce

HPE

1 900.00 Kč 

bez DPH

2 300.82 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

0235A15F

3Com S3100-8C-SI Ethernet Switch 1 x Expansion Slot 8 x 10/100Base-TX LAN...

Výrobce

HPE

500.00 Kč 

bez DPH

606.82 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

0235A10L

A3600 - Skupina Fast Ethernet switchů, L2 a L3 advanced, SNMP a Web řiditelné, stohovatelné Pokročilé Fast Ethernet switche s Gigabit Ethernet uplink porty (využity také pro stohování). Možnost s...

Výrobce

HPE

2 500.00 Kč 

bez DPH

3 026.82 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

3CR17171-91-M

E5500 - Skupina Fast Ethernet switchů, L2 a L3 advanced, SNMP a Web řiditelné, stohovatelné Pokročilé Fast Ethernet switche s Gigabit Ethernet uplink porty (využity také pro stohování). Možnost s...

Výrobce

HPE

6 000.00 Kč 

bez DPH

7 261.82 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

3CSFP9-81

SFP transceiver 155Mbps, 100BASE-FX, MM, 2km, 1310nm (LED), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, 3COM originál, DMI ...

Výrobce

HPE

2 900.00 Kč 

bez DPH

3 510.82 Kč 

s DPH

Doprodej

Kód

3C17263

Stohovací kabel pro switche řady 5500G...

Výrobce

HPE

1 200.00 Kč 

bez DPH

1 452.12 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

3CSFP91

SFP transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-SX, MM, 300/550m, 850nm (VCSEL), LC duplex, 0 až 70°C, 3,3V, 3COM original...

Výrobce

HPE

2 950.00 Kč 

bez DPH

3 571.32 Kč 

s DPH

Doprodej

Kód

3C17262

Stohovací kabel pro switche řady 5500G...

Výrobce

HPE

1 200.00 Kč 

bez DPH

1 452.12 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ONASAD-3M-80-6113-2378-5

3M NPC 8865 - ORIGINÁLNÍ sada montážního přípravku a nářadí pro konektory 3M NPC, bez lámačky, sada obsahuje kleště na prim. a sekund. ochranu 3M 6365-ST, nůžky na kevlar 3M 6365-KS, IPA 100ml, bezpra...

Výrobce

3M

11 120.00 Kč 

bez DPH

13 455.20 Kč 

s DPH

 
Kód

ONASAD-3M-80-6113-2379-3

3M NPC 8865C - ORIGINÁLNÍ sada montážního přípravku a nářadí pro konektory 3M NPC, včetně lámačky, sada obsahuje lámačku ILSINTECH CI-01 (3M 2534), kleště na prim. a sekund. ochrany 3M 6365-ST, nůžky ...

Výrobce

3M

38 040.00 Kč 

bez DPH

46 028.40 Kč 

s DPH

 
Kód

ONAPR-3M-80-6105-8187-0

3M FIBRLOK II 2501 - montážní přípravek pro FIBERLOK II 2529...

Výrobce

3M

1 909.00 Kč 

bez DPH

2 309.89 Kč 

s DPH

 
Kód

OSMG-3M-80-6107-5589-6

Gelová spojka 3M FIBRLOK II 2529 - univerzální mechanická spojka optických vláken, nahrazuje svár, pro vlákna 250 i 900µm, singlemode i multimode...

Výrobce

3M

142.00 Kč 

bez DPH

171.82 Kč 

s DPH

 
Kód

ORZA-3M-XS-0038-0066-0

3M FTTH 8686 zásuvka na omítku pro optiku, 4x pozice pro SC simplex spojku, 1x pozice pro metalický keystone, včetně záslepek, možnost uložení svárů či spojek FIBRLOK, včetně držáku na 2x svár/FIBRLOK...

Výrobce

3M

90.00 Kč 

bez DPH

108.90 Kč 

s DPH

 
Kód

ONAO-3M-1420E-ID

3M lokátor značek (markrů) EMS-iD se čtením/zápisem iD (Evropská verze )...

Výrobce

3M

52 260.00 Kč 

bez DPH

63 235.93 Kč 

s DPH

 
Kód

OSMG-3M-80-6113-2005-4

Gelová spojka 3M FIBRLOK II 2539 s držákem - univerzální mechanická spojka optických vláken, nahrazuje svár, pro vlákna 250 i 900µm, singlemode i multimode, ideální pro pohotovostní opravu, lepící plo...

Výrobce

3M

284.00 Kč 

bez DPH

343.64 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...