1000BASE-ZX Fibre Kit - SM SFP modul pro SignalTEK NT

1000BASE-ZX Fibre Kit - SM SFP modul pro SignalTEK NT
 

1000BASE-ZX Fibre Kit - SM SFP modul pro SignalTEK NT

Výrobce
IDEAL INDUSTRIES
Kód
MGKZX3
Náš kód
50632
Záruka
12 Měsíců
13 630.00 Kč
Doporučená cena bez DPH
16 492.30 Kč
Doporučená cena s DPH
Objednat

    Podrobnosti

    GbE fibre kit ZX pro LanXPLORER, NaviTEK NT a SignalTEK

    Balení zahrnuje:
    1550nm SFP (Small Form factor Pluggable) ZX transceiver, LC/LC and LC/SC duplex single mode cables and SC/SC duplex adaptor

    Odeslat dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Našli jste na eshopu chybu? Prosíme napište nám. Děkujeme

    Popis závady
    Váš e-mail

    Související produkty

      Kód Název produktu Výrobce   Doporučená cena bez DPH  
    Porovnat R150001 LanXPLORER Pro Premium IDEAL INDUSTRIES
     
    75 050.00 Kč
    Porovnat R151006 NaviTEK NT PRO s dotykovým displejem IDEAL INDUSTRIES
     
    26 860.00 Kč
    Porovnat R156005 SignalTEK NT s dotykovým displejem IDEAL INDUSTRIES
     
    49 820.00 Kč

    K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...