12-port 1G Compact Switch (4 PoE+), 2X100M/1G SFP & 2X100M/1G Copper Uplinks, Fanless

12-port 1G Compact Switch (4 PoE+), 2X100M/1G SFP & 2X100M/1G Copper Uplinks, Fanless

Použité zboží

12-port 1G Compact Switch (4 PoE+), 2X100M/1G SFP & 2X100M/1G Copper Uplinks, Fanless

Výrobce
RUCKUS WIRELESS
Kód
ICX6430-C12-USED
Náš kód
72468
Záruka
1 Roky
17 100.00 Kč
Doporučená cena bez DPH
20 691.00 Kč
Doporučená cena s DPH
Objednat

    Podrobnosti

    Použitý 12-port 1G Compact Switch (4 PoE+), 2X100M/1G SFP & 2X100M/1G metalický upling, bez ventilace.
    Stav nového kusu

    Odeslat dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Našli jste na eshopu chybu? Prosíme napište nám. Děkujeme

    Popis závady
    Váš e-mail

    Parametry

    Produktová řada/skupina

    Rodina produktů (Brocade) ICX6400

    Související dokumenty

    Související produkty

      Kód Název produktu Výrobce   Doporučená cena bez DPH  
    Porovnat ICX6430-SVL-SECUPLIFT-5 SECURE UPLIFT SUPPORT, ICX 6430 24P & 48P RUCKUS WIRELESS
     
    16 830.00 Kč
    Porovnat ICX6450-SVL-4P-1 ESSENTIAL 4HR PARTS ONLY SUPPORT, ICX 6450 24P & 48P RUCKUS WIRELESS
     
    9 294.00 Kč
    Porovnat ICX6450-SVL-4P-3 ESSENTIAL 4HR PARTS ONLY SUPPORT, ICX 6450 24P & 48P RUCKUS WIRELESS
     
    25 560.00 Kč
    Porovnat ICX6450-SVL-4P-5 ESSENTIAL 4HR PARTS ONLY SUPPORT, ICX 6450 24P & 48P RUCKUS WIRELESS
     
    42 610.00 Kč
    Porovnat E1MG-100FX-OM 100Base-FX SFP optic MMF, LC connector, Optical Monitoring Capable RUCKUS WIRELESS
     
    4 542.00 Kč
    Porovnat E1MG-100FX-OM-8 100Base-FX SFP optic MMF 8 Pack, LC connector, Optical Monitoring Capable RUCKUS WIRELESS
     
    32 700.00 Kč
    Porovnat E1MG-LHA-OM 1000Base-LHA SFP optic, SMF, LC connector, Optical Monitoring Capable RUCKUS WIRELESS
     
    93 060.00 Kč
    Porovnat E1MG-LX-OM 1000Base-LX SFP optic, SMF, LC connector, Optical Monitoring Capable RUCKUS WIRELESS
     
    25 620.00 Kč
    Porovnat E1MG-SX-OM 1000Base-SX SFP optic, MMF, LC connector, Optical Monitoring Capable RUCKUS WIRELESS
     
    12 230.00 Kč
    Porovnat E1MG-TX 1000BASE-TX SFP Copper, RJ-45 Connector RUCKUS WIRELESS
     
    7 571.00 Kč
    Porovnat ICX6400-C12-MGNT ICX 6430/6450-C12 Compact Switch Magnet Mount Kit RUCKUS WIRELESS
     
    932.00 Kč
    Porovnat ICX6400-C12-RMK ICX 6430/6450-C12 Compact Switch 2-Post Rack Mount Kit RUCKUS WIRELESS
     
    932.00 Kč
    Porovnat ICX6400-EPS1500 ICX 6430/6450 1500W External Power Supply for RPS/EPS (PoE & non-PoE) RUCKUS WIRELESS
     
    34 940.00 Kč
    Porovnat ICX6400-RMK ICX 6430/6450 2 Post Rack Mount Kit, Spare RUCKUS WIRELESS
     
    1 165.00 Kč
    Porovnat ICX6430-SVL-RMT-3 ESSENTIAL REMOTE SUPPORT, ICX 6430 24P & 48P RUCKUS WIRELESS
     
    5 723.00 Kč
    Porovnat ICX6430-SVL-RMT-5 ESSENTIAL REMOTE SUPPORT, ICX 6430 24P & 48P RUCKUS WIRELESS
     
    9 539.00 Kč
    Porovnat ICX6430-SVL-SECUPLIFT-1 SECURE UPLIFT SUPPORT, ICX 6430 24P & 48P RUCKUS WIRELESS
     
    3 669.00 Kč
    Porovnat ICX6450-2X10G-LIC-POD ICX 6450 2X10G Capacity Based License, Upgrade 1G Uplink/Stacking Ports to 1G/10G RUCKUS WIRELESS
     
    23 290.00 Kč
    Porovnat ICX6450-PREM-LIC ICX 6450 PREMIUM SOFTWARE LICENSE RUCKUS WIRELESS
     
    18 640.00 Kč
    Porovnat ICX6450-SVL-NDP-1 ESSENTIAL NBD PARTS ONLY SUPPORT, ICX 6450 24P & 48P RUCKUS WIRELESS
     
    4 647.00 Kč
    Porovnat ICX6450-SVL-NDP-3 ESSENTIAL NBD PARTS ONLY SUPPORT, ICX 6450 24P & 48P RUCKUS WIRELESS
     
    12 790.00 Kč
    Porovnat ICX6450-SVL-NDP-5 ESSENTIAL NBD PARTS ONLY SUPPORT, ICX 6450 24P & 48P RUCKUS WIRELESS
     
    21 300.00 Kč
    Porovnat ICX6450-SVL-RMT-1 ESSENTIAL REMOTE SUPPORT, ICX 6450 24P & 48P RUCKUS WIRELESS
     
    3 547.00 Kč
    Porovnat ICX6450-SVL-RMT-3 ESSENTIAL REMOTE SUPPORT, ICX 6450 24P & 48P RUCKUS WIRELESS
     
    9 759.00 Kč
    Porovnat ICX6450-SVL-RMT-5 ESSENTIAL REMOTE SUPPORT, ICX 6450 24P & 48P RUCKUS WIRELESS
     
    16 270.00 Kč
    Porovnat ICX6450-SVL-SECUPLIFT-1 SECURE UPLIFT SUPPORT, ICX 6450 24P & 48P RUCKUS WIRELESS
     
    3 669.00 Kč
    Porovnat ICX6450-SVL-SECUPLIFT-3 SECURE UPLIFT SUPPORT, ICX 6450 24P & 48P RUCKUS WIRELESS
     
    10 100.00 Kč
    Porovnat ICX6450-SVL-SECUPLIFT-5 SECURE UPLIFT SUPPORT, ICX 6450 24P & 48P RUCKUS WIRELESS
     
    16 830.00 Kč
    Porovnat ICX64xx-SVL-4P-1 ESSENTIAL 4HR PARTS ONLY SUPPORT, ICX6430-C12, ICX6450-C12-PD; 12PORT (4 POE+), 2X100/1GBE SFP & 2X100/1GBE COPPER, 12X10/100/10 RUCKUS WIRELESS
     
    2 446.00 Kč
    Porovnat ICX64xx-SVL-4P-3 ESSENTIAL 4HR PARTS ONLY SUPPORT, ICX6430-C12, ICX6450-C12-PD; 12PORT (4 POE+), 2X100/1GBE SFP & 2X100/1GBE COPPER, 12X10/100/10 RUCKUS WIRELESS
     
    6 726.00 Kč
    Porovnat ICX64xx-SVL-4P-5 ESSENTIAL 4HR PARTS ONLY SUPPORT, ICX6430-C12, ICX6450-C12-PD; 12PORT (4 POE+), 2X100/1GBE SFP & 2X100/1GBE COPPER, 12X10/100/10 RUCKUS WIRELESS
     
    11 200.00 Kč
    Porovnat ICX64xx-SVL-NDP-1 ESSENTIAL NBD PARTS ONLY SUPPORT, ICX6430-C12, ICX6450-C12-PD; 12PORT (4 POE+), 2X100/1GBE SFP & 2X100/1GBE COPPER, 12X10/100/10 RUCKUS WIRELESS
     
    1 223.00 Kč
    Porovnat PCAUS-EPS POWER CORD,AUSTRALIA,16A/250V RUCKUS WIRELESS
     
    1 747.00 Kč
    Porovnat PC-C13C14 C13/C14 15A Power Cord RUCKUS WIRELESS
     
    1 747.00 Kč
    Porovnat PCCHINA2-IEC309 POWER CORD, CHINA, IEC309 TO C13, 10A, 250V RUCKUS WIRELESS
     
    1 747.00 Kč
    Porovnat PCCHINA-EPS POWER CORD,CHINA,16A,250V RUCKUS WIRELESS
     
    1 747.00 Kč
    Porovnat PCEURO-EPS POWER CORD,EURO,16A,250V,CEE 7/7 EUROP-C19,1.8M,R6 RUCKUS WIRELESS
     
    1 747.00 Kč
    Porovnat PCINDIA-EPS POWER CORD,INDIA,16A/250V RUCKUS WIRELESS
     
    1 747.00 Kč
    Porovnat PCJAPAN-EPS POWER CORD,JAPAN,15A,250V RUCKUS WIRELESS
     
    1 747.00 Kč
    Porovnat PCUK-EPS POWER CORD,UK,13A,250V RUCKUS WIRELESS
     
    1 747.00 Kč
    Porovnat ICX64xx-SVL-NDP-3 ESSENTIAL NBD PARTS ONLY SUPPORT, ICX6430-C12, ICX6450-C12-PD; 12PORT (4 POE+), 2X100/1GBE SFP & 2X100/1GBE COPPER, 12X10/100/10 RUCKUS WIRELESS
     
    3 375.00 Kč
    Porovnat ICX64xx-SVL-NDP-5 ESSENTIAL NBD PARTS ONLY SUPPORT, ICX6430-C12, ICX6450-C12-PD; 12PORT (4 POE+), 2X100/1GBE SFP & 2X100/1GBE COPPER, 12X10/100/10 RUCKUS WIRELESS
     
    5 601.00 Kč
    Porovnat ICX64xx-SVL-RMT-1 ESSENTIAL REMOTE SUPPORT, ICX6430-C12, ICX6450-C12-PD; 12PORT (4 POE+), 2X100/1GBE SFP & 2X100/1GBE COPPER, 12X10/100/100/1Gport RUCKUS WIRELESS
     
    978.00 Kč
    Porovnat ICX64xx-SVL-RMT-3 ESSENTIAL REMOTE SUPPORT, ICX6430-C12, ICX6450-C12-PD; 12PORT (4 POE+), 2X100/1GBE SFP & 2X100/1GBE COPPER, 12X10/100/100/1Gport RUCKUS WIRELESS
     
    2 690.00 Kč
    Porovnat ICX64xx-SVL-RMT-5 ESSENTIAL REMOTE SUPPORT, ICX6430-C12, ICX6450-C12-PD; 12PORT (4 POE+), 2X100/1GBE SFP & 2X100/1GBE COPPER, 12X10/100/100/1Gport RUCKUS WIRELESS
     
    4 476.00 Kč
    Porovnat ICX64xx-SVL-SECUPLIFT-1 SECURE UPLIFT SUPPORT, ICX6430-C12, ICX6450-C12-PD; 12PORT (4 POE+), 2X100/1GBE SFP & 2X100/1GBE COPPER, 12X10/100/100/1Gports RUCKUS WIRELESS
     
    3 669.00 Kč
    Porovnat ICX64xx-SVL-SECUPLIFT-3 SECURE UPLIFT SUPPORT, ICX6430-C12, ICX6450-C12-PD; 12PORT (4 POE+), 2X100/1GBE SFP & 2X100/1GBE COPPER, 12X10/100/100/1Gports RUCKUS WIRELESS
     
    10 100.00 Kč
    Porovnat ICX64xx-SVL-SECUPLIFT-5 SECURE UPLIFT SUPPORT, ICX6430-C12, ICX6450-C12-PD; 12PORT (4 POE+), 2X100/1GBE SFP & 2X100/1GBE COPPER, 12X10/100/100/1Gports RUCKUS WIRELESS
     
    16 830.00 Kč
    Porovnat 10G-SFPP-ER 10GBASE-ER SFP+ optic (LC), for up to 40km over SMF RUCKUS WIRELESS
     
    232 820.00 Kč
    Porovnat 10G-SFPP-ER-2 10GBASE-ER SFP+ optic (LC), for up to 40km over SMF 2-pack RUCKUS WIRELESS
     
    367 810.00 Kč
    Porovnat 10G-SFPP-LR 10GBASE-LR, SFP+ optic (LC), for up to 10km over SMF RUCKUS WIRELESS
     
    63 940.00 Kč
    Porovnat 10G-SFPP-LRM 10GBASE-LRM SFP+ optic (LC), for up to 220m over MMF RUCKUS WIRELESS
     
    34 820.00 Kč
    Porovnat 10G-SFPP-LRM-8 10GBASE-LRM SFP+ optic (LC), for up to 220m over MMF 8-pack RUCKUS WIRELESS
     
    184 490.00 Kč
    Porovnat 10G-SFPP-SR 10GBASE-SR, SFP+ optic (LC), target range 300m over MMF RUCKUS WIRELESS
     
    23 060.00 Kč
    Porovnat 10G-SFPP-TWX-0101 DIRECT ATTACHED SFPP ACTIVE COPPER,1M,1-PACK RUCKUS WIRELESS
     
    3 494.00 Kč
    Porovnat 10G-SFPP-TWX-0301 DIRECT ATTACHED SFPP ACTIVE COPPER,3M,1-PACK RUCKUS WIRELESS
     
    4 892.00 Kč
    Porovnat 10G-SFPP-TWX-0501 DIRECT ATTACHED SFPP ACTIVE COPPER,5M,1-PACK RUCKUS WIRELESS
     
    6 056.00 Kč
    Porovnat 10G-SFPP-USR 10GE USR SFP+ optic (LC), target range 100m over MMF, 1-pack RUCKUS WIRELESS
     
    17 470.00 Kč
    Porovnat 10G-SFPP-USR-8 10GE USR SFP+ optic (LC), target range 100m over MMF, 8-pack RUCKUS WIRELESS
     
    125 790.00 Kč
    Porovnat 10G-SFPP-ZR-2 10GBASE-ZR SFP+ OPTIC (LC),80KM OVER SMF 2-pack RUCKUS WIRELESS
     
    465 650.00 Kč
    Porovnat 1G-SFP-TWX-0101 DIRECT ATTACHED 1G SFP COPPER CABLE, 1M, STACKING CABLE RUCKUS WIRELESS
     
    3 494.00 Kč
    Porovnat 1G-SFP-TWX-0501 DIRECT ATTACHED 1G SFP COPPER CABLE, 5M, STACKING CABLE RUCKUS WIRELESS
     
    6 056.00 Kč
    Porovnat ICX6430-SVL-4P-1 ESSENTIAL 4HR PARTS ONLY SUPPORT, ICX 6430 24P & 48P RUCKUS WIRELESS
     
    5 381.00 Kč
    Porovnat ICX6430-SVL-4P-3 ESSENTIAL 4HR PARTS ONLY SUPPORT, ICX 6430 24P & 48P RUCKUS WIRELESS
     
    14 800.00 Kč
    Porovnat ICX6430-SVL-4P-5 ESSENTIAL 4HR PARTS ONLY SUPPORT, ICX 6430 24P & 48P RUCKUS WIRELESS
     
    24 650.00 Kč
    Porovnat ICX6430-SVL-NDP-1 ESSENTIAL NBD PARTS ONLY SUPPORT, ICX 6430 24P & 48P RUCKUS WIRELESS
     
    2 690.00 Kč
    Porovnat ICX6430-SVL-NDP-3 ESSENTIAL NBD PARTS ONLY SUPPORT, ICX 6430 24P & 48P RUCKUS WIRELESS
     
    7 411.00 Kč
    Porovnat ICX6430-SVL-NDP-5 ESSENTIAL NBD PARTS ONLY SUPPORT, ICX 6430 24P & 48P RUCKUS WIRELESS
     
    12 330.00 Kč
    Porovnat ICX6430-SVL-RMT-1 ESSENTIAL REMOTE SUPPORT, ICX 6430 24P & 48P RUCKUS WIRELESS
     
    2 079.00 Kč
    Porovnat ICX6430-SVL-SECUPLIFT-3 SECURE UPLIFT SUPPORT, ICX 6430 24P & 48P RUCKUS WIRELESS
     
    10 100.00 Kč
    Porovnat L09-0001-SGCX SZ-100/vSZ 5.x - licence pro začlenění 1 switche RUCKUS WIRELESS
     
    2 329.00 Kč
    Porovnat ICX7150-C08P-SVL-RMT-1 Watchdog Remote Support, ICX7150-C08P SKUs Only; 1Yr duration RUCKUS WIRELESS
     
    734.00 Kč

    K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...