Technologie pro přenos hlasu a dat: switching/routing, bezdrátové a optické sítě, strukturované kabeláže, síťová bezpečnost, IP monitoring

    Aktuality

    Roztočte to v létě s Alternetivem!

    28.6.2017Chcete být letos v létě in, ale stále to nemá tu správnou šťávu? Chcete si užívat na plné obrátky, nebo se jen uvolnit a zbavit stresu? Máme pro vás řešení, žhavou novinku fidget spinner, který zvyšuje koncentraci, odbourává stres a užijete si díky němu spoustu zábavy. Tuto hračku od nás můžete získat právě teď. Celý text

    WDM SFP 1Gbps a SFP+ 10Gbps transceivery za nové ceny

    21.6.2017Nepřehlédněte nové výrazně snížené ceny optických transceiverů pro obousměrný přenos přes jedno singlemode vlákno. Nové ceny se týkají veškerých SFP transceiverů 1Gbps pro vzdálenosti 3km, 10km a 20km. U některých konkrétních kompatibilit se výrazné slevy dočkaly i SFP+ bidi moduly 10km a 20km. Celý textDalší informace

    Kam si zapisujete hesla? Na papírek, do Excelu nebo do KeePassu?

    Secure AnyBox 13.6.2017Udělejte si u vás ve firmě, ale především u vašich zákazníků malou anketu, jak nakládáte resp. nakládají s hesly. Každý z nás je dnes nucen používat přístupová hesla pro vstup do rozličných softwarových aplikací i pro použití nebo správu hardwaru. Musíme si pamatovat nebo zaznamenat desítky hesel, v rámci firmy nebo instituce už to mohou být stovky nebo tisíce. Zneužití hesla přitom může mít nedozírné následky, jak pro firmu, tak pro nás osobně. Má tedy význam se nad používáním hesel v podnikovém prostředí opravdu zamyslet.Celý textDalší informace

    WatchGuard exceluje v testu NSS Labs

    7.6.2017NSS Labs je etalonem v oblasti testování IT bezpečnosti. V jejich posledním testu si skvěle vedl náš dodavatel WatchGuard se svým bezpečnostním zařízením Firebox.Celý textDalší informace

    WiFi do autobusu? Teltonika!

    Teltonika 7.6.2017Do naší distribuce jsme se před nedávnem rozhodli zařadit i cenově dostupné profesionální LTE routery od litevského prvovýrobce Teltonika. Po dlouhodobém testování a několika úspěšně realizovaných pilotních projektech s veřejnými dopravci můžeme tvrdit, že řešení pro autobusy s lepším poměrem cena/výkon/funkcionalita opravdu nenajdete!Celý textDalší informace
    Archiv aktualit
     

    Speciální nabídka

    Ruckus do Vaší školy

    Wi-Fi sítě

    Využijte výhodnou nabídku na bezdrátovou síť pro školy. Výrobce podnikových WiFi sítí Ruckus Wireless nabízí na podporu rozvoje školní infrastruktury zajímavou akci. Omezený školní rozpočet versus nastupující trend digitalního vzdělávání.

    Svářečky optických vláken ILSINTECH nyní za bezkonkurenční ceny

    Svářečky optických vláken

    Kolem svářeček korejského výrobce ILSINTECH se rozpoutalo doslova cenové šílenství. I v roce 2017 můžete svářečky stále objednávat za speciální ceny dotované výrobcem.

    Optické patchcordy a pigtaily od Reichle & Massari trvale za fantastické ceny

    Patchcordy a pigtaily E2000 R&M

    Trvale jsme pro vás snížili ceny originálních konektorů Reichle & de Massari,  to jak na standardní, tak postupně i nestandardní délky. Tyto akční produkty jsou navíc v určitém množství k dispozici na našem skladu k okamžitému odběru, případně vám je nabízíme s velmi krátkými dodacími lhůtami, zpravidla do 10 dnů i v případě nestandarních délek.

    Naše řešení v praxi

    Když se snoubí prestiž, tradice a inovace

    Wi-Fi pro studenty

    Smíchovská střední průmyslová škola (dále jen SSPŠ) je prestižní vzdělávací institucí s mnoholetou tradicí. Wi-Fi pro studenty SSPŠ je s ohledem na jejich zaměření klíčovou věcí...

    Nová éra vzdělávání

    Střední průmyslová škola dopravní Plzeň

    Moderní technologie hrají v rámci současného vzdělávání na všech úrovních školství důležitou roli. Výukové programy začínají být závislé na konektivitě a školy hledají stabilní, bezpečnou platformu pro Wi-Fi síť s jednoduchou správou, která dokáže například obsluhovat vysoký počet nezávislých zařízení (BYOD).

    Optické samonosné kabely a jejich kotvení

    Severočeské doly a.s.

    Zajímavý projekt optického spoje (48 SM) propojujícího vzdálené těžební lokality. Instalace samonosného kabelu na sloupy mnoha typů a převěsy až 150 m se ukázaly výzvou na řádné kotvení, kterou jsme neočekávali. Společně s našimi dodadavateli za úspěchem stojí také trpělivost a zkušenost realizační firmy.

    Privátní síť pro komunikaci mezi pobočkami

    Union Ocel s.r.o.

    Propojení poboček v řadě zemí pomocí VPN, správa a současná integrace na bezdrátové sítě na jednotlivých pobočkách. Realizace WiFi s ohledem na online čtečky čárových kódů používané ve výrobních halách. Řešení naplánované/připravené na postupný přechod od core prvků na virtuální verze.

    Přístupový portál nad Wi-Fi

    GENERALI Arena Sparta Praha

    Cloudová nadstavba WiFi sítě v provedení v individuálním zákaznickém designu sportovního klubu Sparta, včetně zobrazování injektované reklamy externích agentur. Monetizace WiFi pro další marketing sportovního klubu, zákaznické formátování na cílený / specifický obsah skrze ověřená přihlášení.


     
    porovnat0 ks
     

     

     

     

      Kód Název produktu Vaše cena    

     
     
     


    Produktové novinky

     148-port 1 GbE switch PoE+ 740W with 8x1GbE SFP+ (upgradeable to 10GbE) uplink ports
    48-port 1 GbE switch PoE+ 740W with 8x1GbE SFP+ (upgradeable to 10GbE) uplink ports

     2ESSENTIAL 4HR ONSITE SUPPORT, ICX 7450 24p & 48p configurations
    ESSENTIAL 4HR ONSITE SUPPORT, ICX 7450 24p & 48p configurations, 3 YEAR

     340GBASE-SR4 QSFP+ optic, 10 km over SMF,  compatible with 10GBASE-LR, 10G breakout-capable, 8-pack
    40GBase-LR4 QSFP+ to 4 SFP+ optic (LC), for up to 10km over SMF, 8-pack

     
     
     

     

    Naposledy navštívené

     


     

     

     
        Kód Název produktu Vaše cena  

     
     
     


     
     
     






    Obsah košíku:

    0 položek
    Celková cena:0

     

     

     



     
     
     


     


    Přihlášení přihlásit

    Najdete nás na

               

    Kontakty

     
    Česká republika

    Alternetivo s.r.o.
    Žirovnická 2389
    106 00  Praha 10

    IČ: 25098314, DIČ: CZ25098314
    Zapsána Městským soudem v Praze
    oddíl C, vložka 49492

    Recepce +420 221 771 881
    Fax +420 221 771 882
    O2 +420 724 610 001
    T-mobile +420 731 014 229
    Vodafone +420 773 881 800

    E-mail: info [at] alternetivo.cz


    Obchodní oddělení
    Objednávky a nabídky

    Tel: +420 221 771 807
    E-mail: eshop [at] alternetivo.cz




    Centrální sklad
    V Chotejně 15
    102 00 Praha 15

    Tel.: +420 221 771 815
    Slovenská republika

    Alternetivo s.r.o.
    Zámocká 8
    811 01  Bratislava 1

    IČ: 45934479, DIČ: SK2023145113
    Zapísaná okresným súdom v Bratislave,
    vložka 68965/B

    Tel.: +421 903 425 405
    Fax: +421 2 541 31 436

    E-mail: info [at] alternetivo.sk


    Obchodné oddelenie
    Objednávky a ponuky

    Tel.: +421 903 425 405
    © 1996-2017 Alternetivo