AMP

Optické sítě : Chráničky

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
148 produktů
10 stránek
 
 
Kód

ONAT-116-400-SPARE-BLADE

Břit náhradní pro párač podélný KMS-K...

Výrobce

AMP

2 180.00 Kč 

bez DPH

2 637.80 Kč 

s DPH

 
Kód

ONAT-116-400-OEM

Párač podélný KMS-K OEM, umožňuje podélný řez na HDPE chráničce/mikrotrubičce, vhodné např. pro vyříznutí HDPE chráničky již osazené kabelem, pro všechny průměry chrániček a mikrotrubiček...

Výrobce

OEM

1 525.00 Kč 

bez DPH

1 845.25 Kč 

s DPH

 
Kód

ONAT-116-400

Párač podélný KMS-K, umožňuje podélný řez na HDPE chráničce/mikrotrubičce, vhodné např. pro vyříznutí HDPE chráničky již osazené kabelem, pro všechny průměry chrániček a mikrotrubiček...

Výrobce

AMP

5 507.00 Kč 

bez DPH

6 663.47 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-62-LC/LC-1D-AMP

Patchcord multimode OM1 62,5/125, LC-LC, 1m, LSOH modrý duplex 2x 2,5mm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, konektory TYCO (AMP)...

Výrobce

AMP

475.00 Kč 

bez DPH

574.75 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-62-LC/LC-2D-AMP

Patchcord multimode OM1 62,5/125, LC-LC, 2m, LSOH modrý duplex 2x 2,5mm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, konektory TYCO (AMP)...

Výrobce

AMP

491.00 Kč 

bez DPH

594.11 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-62-LC/LC-3D-AMP

Patchcord multimode OM1 62,5/125, LC-LC, 3m, LSOH modrý duplex 2x 2,5mm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, konektory TYCO (AMP)...

Výrobce

AMP

507.00 Kč 

bez DPH

613.47 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-62-LC/SC-1D-AMP

Patchcord multimode OM1 62,5/125, LC-SC, 1m, LSOH modrý duplex 2x 2,5mm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, konektory TYCO (AMP)...

Výrobce

AMP

448.00 Kč 

bez DPH

542.08 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-50-LC/LC-1D-AMP

Patchcord multimode OM2 50/125, LC-LC, 1m, LSOH oranžový duplex 2x 2,5mm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, konektory TYCO (AMP)...

Výrobce

AMP

476.00 Kč 

bez DPH

575.96 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-62-ST/ST-2D-SG

Patchcord multimode OM1 62,5/125, ST-ST, 2m, LSOH modrý duplex 2x 2,5mm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, konektory SEIKOH GIKEN...

Výrobce

SEIKOH GIKEN

291.00 Kč 

bez DPH

352.11 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9-PRIPLATEK-1m-2100-Seikoh

Patchcordy nabízíme od různých výrobců v různé kvalitativní i cenové hladině - USCONEC – americké konektory, MTP patchcordy a kabelové sestavy, kompletace a měření CZ, Švýcarsko či Čína, lze kustomiz...

Výrobce

SEIKOH GIKEN

Vaše cena bez DPH

0.00 Kč 

s DPH

 
 
Kód

OPA-OM3-LC/SC-15D-AMP

Patchcord multimode OM3 50/125, pro 10G MM aplikace, LC-SC, 15m, LSOH duplex 2x 2,5mm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, konektory TYCO (AMP)...

Výrobce

AMP

741.00 Kč 

bez DPH

896.61 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9A-PRIPLATEK-1m-2000-RM

1m patch-cordového kabelu duplex LSOH 2x 2mm, SM 9/125, G657A, pro kalkulaci optických patchcordů E2000 Reichle de Massari nestandardních délek...

Výrobce

R&M optika

9.20 Kč 

bez DPH

11.13 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-62-ST/ST-10D-SG

Patchcord multimode OM1 62,5/125, ST-ST, 10m, LSOH modrý duplex 2x 2,5mm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, konektory SEIKOH GIKEN...

Výrobce

AMP

420.00 Kč 

bez DPH

508.20 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-OM3-LC/LC-15D-AMP

Patchcord multimode OM3 50/125, pro 10G MM aplikace, LC-LC, 15m, LSOH duplex 2x 2,5mm, Insertion Loos 0,3dB, Return Loos -25dB, konektory TYCO (AMP)...

Výrobce

AMP

767.00 Kč 

bez DPH

928.07 Kč 

s DPH

 
Kód

OPA-9-PRIPLATEK-1m-1800-HS

1m patch-cordového kabelu duplex LSOH 2x 1,8mm, SM 9/125, žlutý, pro kalkulaci optických patchcordů nestandardních délek...

Výrobce

Huber Suhner

13.50 Kč 

bez DPH

16.34 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...