Adapter LC-Duplex PC, blue, ceramic SM, C, screwable

Adapter LC-Duplex PC, blue, ceramic SM, C, screwable
 

Adapter LC-Duplex PC, blue, ceramic SM, C, screwable

Adapter LC-Duplex PC, blue, ceramic SM, C, screwable
Výrobce
R&M optika
Kód
OAD-R820416
Náš kód
76051
69.00 Kč
Doporučená cena bez DPH
83.49 Kč
Doporučená cena s DPH
Objednat

    Podrobnosti

    Optická spojka/ adaptér/ coupling E2000-E2000, duplex, SM 9/125, Huber Suhner, zelená (APC)
    varianta na šroubky (s plechovou přírubou) - H+S PN: 84098387

    Odeslat dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Našli jste na eshopu chybu? Prosíme napište nám. Děkujeme

    Popis závady
    Váš e-mail

    Parametry

    Barva

    Barva modrá

    Konektory

    Typ broušení PC
    Typ konektoru LC duplex

    Konstrukce

    Provedení duplex

    Typ vlákna

    Typ vlákna SM

    Další vlastnosti

    typ adaptéru standardní

    K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...