příslušenství

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
64 produktů
5 stránek
 
 
Kód

10Ge-SFPP-AOC-0701

10GE SFP+ Direct Attached Active Optical Cable, 7m, 1-pack...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

7 666.00 Kč 

bez DPH

9 277.68 Kč 

s DPH

 
Kód

10Ge-SFPP-AOC-1001

10GE SFP+ Direct Attached Active Optical Cable, 10m, 1-pack...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

8 731.00 Kč 

bez DPH

10 566.33 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-BXD-S

10GE LR SFP+ OPTIC (LC) BIDIRECTIONAL DOWNSTREAM,Standard Temperature...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

77 730.00 Kč 

bez DPH

94 055.12 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-BXU-S

10GE LR SFP+ OPTIC (LC) BIDIRECTIONAL UPSTREAM,Standard Temperature...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

77 730.00 Kč 

bez DPH

94 055.12 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-ER

10GBASE-ER SFP+ optic (LC), for up to 40km over SMF...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

212 840.00 Kč 

bez DPH

257 538.22 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-ER-2

10GBASE-ER SFP+ optic (LC), for up to 40km over SMF 2-pack...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

336 250.00 Kč 

bez DPH

406 864.32 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-LR

10GBASE-LR, SFP+ optic (LC), for up to 10km over SMF...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

58 450.00 Kč 

bez DPH

70 726.32 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-LR-8

10GBASE-LR,SFPP SMF LC CONNECTOR 8-PACK...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

322 830.00 Kč 

bez DPH

390 626.12 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-LRM

10GBASE-LRM SFP+ optic (LC), for up to 220m over MMF...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

31 840.00 Kč 

bez DPH

38 528.22 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-LRM-1-ADP

10GBASE-LRM SFP+ optic (LC), for up to 220m over MMF, 1-pack with LRM Adapter for ICX7150, ICX7250 and ICX7750...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

38 220.00 Kč 

bez DPH

46 248.02 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-LRM-2-ADP

10GBASE-LRM SFP+ Optic (LC), for up to 220m over MMF, 2-pack with LRM Adapter for ICX7150, ICX7250 and ICX7750 SFP+ ports ...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

70 060.00 Kč 

bez DPH

84 774.42 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-LRM-8

10GBASE-LRM SFP+ optic (LC), for up to 220m over MMF 8-pack...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

168 660.00 Kč 

bez DPH

204 080.42 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-LR-S

10GBASE-LR,SFPP SMF LC CONNECTOR (No TAA)...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

40 350.00 Kč 

bez DPH

48 825.32 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-LR-S8

10GBASE-LR,SFPP SMF LC CONNECTOR 8-PACK (No TAA)...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

306 690.00 Kč 

bez DPH

371 096.71 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-LR-SA

10GBASE-LR, SFP+ optic (LC), for up to 10km over SMF Standard Temperature-TAA COMPLIANT...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

58 450.00 Kč 

bez DPH

70 726.32 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...