10/100 Mbit switche

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
76 produktů
6 stránek
 
 
Kód

DCS-3650-8C-POE

DCS-3650 - Skupina Fast Ethernet switchů s Gigagbit Ethernet uplink porty, L2, Web řiditelné, advanced CLI Fast Ethernet switche s 1-2 Gigagbit Ethernet porty. Technologie L2 pro zvýšení spolehlivost...

Výrobce

DCN

5 000.00 Kč 

bez DPH

6 051.82 Kč 

s DPH

Doprodej

Kód

ZX-AK-RC-F12FEM2SC-2

Optický přepínač, 1x MM 850nm 100Mbps (SC Duplex) + 2x RJ45 port 100Mbps, 0 až 60C včetně externího zdroje AC220V na DC 5V (1A)...

Výrobce

ZCOMAX

519.00 Kč 

bez DPH

629.81 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

J9778A

Běžná dostupnost HP prvků je 1 týden. Prvky, které jsou akuálně v promo akci, jsou běžně dostupné do cca 1-2 pracovních dnů. Pro ověření aktuální dostupnosti nás neváhejte kontaktovat. The Aruba 2530 ...

Výrobce

HPE

27 640.00 Kč 

bez DPH

33 446.22 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

J9780A

Běžná dostupnost HP prvků je 1 týden. Prvky, které jsou akuálně v promo akci, jsou běžně dostupné do cca 1-2 pracovních dnů. Pro ověření aktuální dostupnosti nás neváhejte kontaktovat. The Aruba 2530 ...

Výrobce

HPE

5 472.00 Kč 

bez DPH

6 622.93 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

J9783A

Běžná dostupnost HP prvků je 1 týden. Prvky, které jsou akuálně v promo akci, jsou běžně dostupné do cca 1-2 pracovních dnů. Pro ověření aktuální dostupnosti nás neváhejte kontaktovat. The Aruba 2530 ...

Výrobce

HPE

5 400.00 Kč 

bez DPH

6 535.82 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

16802

 ExtremeSwitching Industrial Ethernet Switches Switche z této řady nabízejí souvislou provozuschopnost, spravovatelnost a účinnost. S PoE+ napájením na por...

Výrobce

EXTREME NETWORKS

42 280.00 Kč 

bez DPH

51 160.62 Kč 

s DPH

 
Kód

16801

 ExtremeSwitching Industrial Ethernet Switches Switche z této řady nabízejí souvislou provozuschopnost, spravovatelnost a účinnost. S PoE+ napájením na por...

Výrobce

EXTREME NETWORKS

37 270.00 Kč 

bez DPH

45 098.52 Kč 

s DPH

 
 
Kód

0235A301

A3100 - Skupina Fast Ethernet switchů, L2, SNMP a Web řiditelné Nasazení jako přístupové prvky středních a menších sítí. Vhodné pro síťové aplikace s přenosem dat, hlasu i videa, podpora PoE...

Výrobce

HPE

1 900.00 Kč 

bez DPH

2 300.82 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

0235A15F

3Com S3100-8C-SI Ethernet Switch 1 x Expansion Slot 8 x 10/100Base-TX LAN...

Výrobce

HPE

500.00 Kč 

bez DPH

606.82 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

V300-8P-2T-W

...

Výrobce

EXTREME NETWORKS

23 570.00 Kč 

bez DPH

28 521.52 Kč 

s DPH

 
Kód

16540

ExtremeSwitching X440-G2 Škálovatelná a výkonná řada switchů s operačním systémem ExtremeXOS Řada ExtremeSwitching...

Výrobce

EXTREME NETWORKS

97 940.00 Kč 

bez DPH

118 509.22 Kč 

s DPH

 
Kód

16539

ExtremeSwitching X440-G2 Škálovatelná a výkonná řada switchů s operačním systémem ExtremeXOS Řada ExtremeSwitching...

Výrobce

EXTREME NETWORKS

136 600.00 Kč 

bez DPH

165 287.82 Kč 

s DPH

 
Kód

10Ge-SFPP-AOC-0701

10GE SFP+ Direct Attached Active Optical Cable, 7m, 1-pack...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

7 806.00 Kč 

bez DPH

9 447.08 Kč 

s DPH

 
Kód

10Ge-SFPP-AOC-1001

10GE SFP+ Direct Attached Active Optical Cable, 10m, 1-pack...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

8 890.00 Kč 

bez DPH

10 758.72 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-BXD-S

10GE LR SFP+ OPTIC (LC) BIDIRECTIONAL DOWNSTREAM,Standard Temperature...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

79 140.00 Kč 

bez DPH

95 761.22 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...