příslušenství

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
96 produktů
7 stránek
 
 
Kód

JC682A

Modul větráku směr Back to Front - v kombinaci s perforovaným předním i zadním panelem aktivního prvku umožňuje efektivní chlazení vysoce výkonných zařízení. Pro provoz prvku musí být nainstalovány vž...

Výrobce

HPE

3 919.00 Kč 

bez DPH

4 741.99 Kč 

s DPH

 
Kód

JC683A

Modul větráku směr Front to Back - v kombinaci s perforovaným předním i zadním panelem aktivního prvku umožňuje efektivní chlazení vysoce výkonných zařízení. Pro provoz prvku musí být nainstalovány vž...

Výrobce

HPE

3 919.00 Kč 

bez DPH

4 741.99 Kč 

s DPH

 
Kód

JD218A

...

Výrobce

HPE

35 820.00 Kč 

bez DPH

43 342.20 Kč 

s DPH

 
Kód

10Ge-SFPP-AOC-0701

10GE SFP+ Direct Attached Active Optical Cable, 7m, 1-pack...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

7 846.00 Kč 

bez DPH

9 495.48 Kč 

s DPH

 
Kód

10Ge-SFPP-AOC-1001

10GE SFP+ Direct Attached Active Optical Cable, 10m, 1-pack...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

8 936.00 Kč 

bez DPH

10 814.38 Kč 

s DPH

 
Kód

JD219A

...

Výrobce

HPE

59 630.00 Kč 

bez DPH

72 152.30 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-BXD-S

10GE LR SFP+ OPTIC (LC) BIDIRECTIONAL DOWNSTREAM,Standard Temperature...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

79 550.00 Kč 

bez DPH

96 257.32 Kč 

s DPH

 
Kód

JD227A

...

Výrobce

HPE

120 710.00 Kč 

bez DPH

146 059.10 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-BXU-S

10GE LR SFP+ OPTIC (LC) BIDIRECTIONAL UPSTREAM,Standard Temperature...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

79 550.00 Kč 

bez DPH

96 257.32 Kč 

s DPH

 
Kód

JD217A

...

Výrobce

HPE

22 150.00 Kč 

bez DPH

26 801.50 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-ER

10GBASE-ER SFP+ optic (LC), for up to 40km over SMF...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

217 840.00 Kč 

bez DPH

263 588.21 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-ER-2

10GBASE-ER SFP+ optic (LC), for up to 40km over SMF 2-pack...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

344 140.00 Kč 

bez DPH

416 411.21 Kč 

s DPH

 
Kód

JD226A

...

Výrobce

HPE

16 010.00 Kč 

bez DPH

19 372.10 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-LR

10GBASE-LR, SFP+ optic (LC), for up to 10km over SMF...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

59 830.00 Kč 

bez DPH

72 396.12 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-LR-8

10GBASE-LR,SFPP SMF LC CONNECTOR 8-PACK...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

330 410.00 Kč 

bez DPH

399 797.92 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...