moduly a příslušenství

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
75 produktů
5 stránek
 
 
Kód

ICX7400-1X40GQ

ICX 7450 1-port 40GbE QSFP+ Module...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

17 310.00 Kč 

bez DPH

20 946.91 Kč 

s DPH

 
Kód

ICX7750-6Q

ICX7750 six port 40GbE QSFP+ module...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

129 690.00 Kč 

bez DPH

156 926.72 Kč 

s DPH

 
Kód

ICX7850-PREM-LIC

ICX7250 Layer 3 Premium Software License...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

140 510.00 Kč 

bez DPH

170 017.10 Kč 

s DPH

 
Kód

JC611A

A10500 - 40-Gigabit Ethernet ready modulární switche, L2, L3 a MPLS, SNMP řiditelné, stohovatelné Nejnovější tzv. "Next-generation" MPLS routing-switche vhodné jako centrální prvek rozsáhlýc...

Výrobce

HPE

236 620.00 Kč 

bez DPH

286 312.02 Kč 

s DPH

 
Kód

JC612A

A10500 - 40-Gigabit Ethernet ready modulární switche, L2, L3 a MPLS, SNMP řiditelné, stohovatelné Nejnovější tzv. "Next-generation" MPLS routing-switche vhodné jako centrální prvek rozsáhlýc...

Výrobce

HPE

201 590.00 Kč 

bez DPH

243 925.72 Kč 

s DPH

 
Kód

JC613A

A10500 - 40-Gigabit Ethernet ready modulární switche, L2, L3 a MPLS, SNMP řiditelné, stohovatelné Nejnovější tzv. "Next-generation" MPLS routing-switche vhodné jako centrální prvek rozsáhlýc...

Výrobce

HPE

142 010.00 Kč 

bez DPH

171 833.92 Kč 

s DPH

 
Kód

JC748A

A10500 - 40-Gigabit Ethernet ready modulární switche, L2, L3 a MPLS, SNMP řiditelné, stohovatelné Nejnovější tzv. "Next-generation" MPLS routing-switche vhodné jako centrální prvek rozsáhlýc...

Výrobce

HPE

373 180.00 Kč 

bez DPH

451 549.62 Kč 

s DPH

 
Kód

JD238C

A7500 - 10-Gigabit Ethernet modulární switche, L2, L3 a MPLS, SNMP řiditelné, modulární, stohovatelné Cenově efektivní výkonné MPLS routing-switche vhodné jako centrální prvek rozsáhlých podnikovýc...

Výrobce

HPE

583 150.00 Kč 

bez DPH

705 613.32 Kč 

s DPH

 
Kód

JH155A

HPE 5510 2-port QSFP+ Module...

Výrobce

HPE

40 860.00 Kč 

bez DPH

49 442.42 Kč 

s DPH

 
Kód

10Ge-SFPP-AOC-0701

10GE SFP+ Direct Attached Active Optical Cable, 7m, 1-pack...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

7 788.00 Kč 

bez DPH

9 425.30 Kč 

s DPH

 
Kód

10Ge-SFPP-AOC-1001

10GE SFP+ Direct Attached Active Optical Cable, 10m, 1-pack...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

8 870.00 Kč 

bez DPH

10 734.52 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-BXD-S

10GE LR SFP+ OPTIC (LC) BIDIRECTIONAL DOWNSTREAM,Standard Temperature...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

78 960.00 Kč 

bez DPH

95 543.42 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-BXU-S

10GE LR SFP+ OPTIC (LC) BIDIRECTIONAL UPSTREAM,Standard Temperature...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

78 960.00 Kč 

bez DPH

95 543.42 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-ER

10GBASE-ER SFP+ optic (LC), for up to 40km over SMF...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

216 220.00 Kč 

bez DPH

261 628.01 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-ER-2

10GBASE-ER SFP+ optic (LC), for up to 40km over SMF 2-pack...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

341 590.00 Kč 

bez DPH

413 325.71 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...