CPE (koncová účastnická zařízení)

Další podkategorie CPE (koncová účastnická zařízení)

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
23 produktů
2 stránky
 
 
Kód

i6901

FTTx CPE pro P2P sítě s optickým uplinkem 100/1000Base-BX10/20, 2xFXS, 4x10/100/1000, CATV modul včetně FTU optického rozvaděče...

Výrobce

ICOTERA

4 013.00 Kč 

bez DPH

4 857.54 Kč 

s DPH

 
Kód

i5205-00

...

Výrobce

ICOTERA

290.00 Kč 

bez DPH

352.72 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

KW5562

• 1 Gigabit WAN port RJ45 • Integrovaný 4-portový 10/100 Ethernet switch • WLAN 802.11n • 2 FXS porty • IP Routing, PPP, NAT, firewall, DHCPserver/relay/klient • Konfigurace a správa přes CLI, Web/HT...

Výrobce

KASDA

999.00 Kč 

bez DPH

1 210.61 Kč 

s DPH

Doprodej

Kód

i5851-00

FTTH ONT pro GPON sítě, 2xFXS, 4x10/100/1000,WiFi 802.11ac,2xUSB,CATV modul včetně FTU optického rozvaděče...

Výrobce

ICOTERA

4 862.00 Kč 

bez DPH

5 884.83 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-AK-G2000-4VW

GPON ONU ZCOMAX koncová brána, 1x GPON port (SC simplex), 4x 10/100Mbps RJ45, 2x RJ11 VOIP port., 1x USB !na poptávku lze nabídnout i verzi s 1000/100/10Mbps porty!...

Výrobce

ZCOMAX

249.00 Kč 

bez DPH

303.10 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

KW5522GE

• 1 Gigabit WAN port RJ45 • Integrovaný 4-portový Gigabit Ethernet switch • WLAN 802.11n • IP Routing, PPP, NAT, firewall, DHCPserver/relay/klient • Konfigurace a správa přes CLI, Web/HTTP, SNMP nebo ...

Výrobce

KASDA

499.00 Kč 

bez DPH

605.61 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ZX-AK-G2000

GPON ONU ZCOMAX koncová brána, 1x GPON port (SC simplex), 1x 10/100/1000 Mbps RJ-45 port...

Výrobce

ZCOMAX

199.00 Kč 

bez DPH

242.61 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ZX-AK-G2000-2V

GPON ONU ZCOMAX koncová brána, 1x GPON port (SC simplex), 2x 10/100Mbps RJ45, 1x RJ11 VOIP port....

Výrobce

ZCOMAX

249.00 Kč 

bez DPH

303.10 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

FTTH-CATV-XGPON-BLACK

...

Výrobce

ZCOMAX

748.00 Kč 

bez DPH

906.90 Kč 

s DPH

 
Kód

i5855-00

FTTH ONT pro GPON sítě, 2xFXS, 4x10/100/1000, WiFi 802.11ac, 2xUSB včetně FTU optického rozvaděče...

Výrobce

ICOTERA

3 936.00 Kč 

bez DPH

4 764.37 Kč 

s DPH

 
Kód

i6401

FTTx switch pro P2P sítě s optickým uplinkem 100/1000Base-BX10/20, 4x10/100/1000Mbps RJ-45, 1xUSB, CATV modul včetně FTU optického rozvaděče...

Výrobce

ICOTERA

3 164.00 Kč 

bez DPH

3 830.26 Kč 

s DPH

 
Kód

FRG-3105SFP-CW-DR

Domácí Triple Play gateway Hlavní vlastnosti: 4x 1G RJ-45 porty 1x Combo uplink port 1G RJ-45 a SFP FRG-3105SFP-CW-DR je optická gateway pro domácnosti navrž...

Výrobce

CT SYSTEM

2 937.00 Kč 

bez DPH

3 555.59 Kč 

s DPH

Novinka

Kód

FWR5-3105SFP-CW-AC-DR

Domácí Triple Play gateway Hlavní vlastnosti: 4x 1G RJ-45 porty 1x Combo uplink port 1G RJ-45 a SFP Dual Band 802.11ac Wi-Fi FWR5-3105SFP-CW-AC-DR je optická gatew...

Výrobce

CT SYSTEM

4 224.00 Kč 

bez DPH

5 112.86 Kč 

s DPH

Novinka

Kód

HES-FCT-S

...

Výrobce

CT SYSTEM

282.00 Kč 

bez DPH

341.22 Kč 

s DPH

Novinka

Kód

VRG5-31412SFP-CW-AC-DR

Domácí VoIP Triple Play gateway Hlavní vlastnosti: 4x 1G RJ-45 porty 2x VoIP FXS porty 1x Combo uplink port 1G RJ-45 a SFP Dual Band 802.11ac Wi-Fi VRG5-31412SFP...

Výrobce

CT SYSTEM

4 707.00 Kč 

bez DPH

5 697.29 Kč 

s DPH

Novinka