mikro přepínače 45x45

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
13 produktů
1 stránka
 
 
Kód

MS440201M-G6

Gigabit Ethernet FTTO Micro-Switch 45x45 horizont., 4x100/1000T, 1x1000SX Uplink (550m multimode 850nm SC duplex), 100/1000T Downlink, ver.G6, napájení AC 230V řiditelný - (web/Telnet/SNMP/NMP soft.),...

Výrobce

MICROSENS

17 610.00 Kč 

bez DPH

21 309.91 Kč 

s DPH

 
Kód

MS440201PM-48G6

Gigabit Ethernet FTTO Micro-Switch 45x45 horizont., POE PSE(5x POE IEEE802.3at), 4x100/1000T, 1x1000SX Uplink (550m multimode 850nm SC duplex),100/1000T Downlink, ver.G6, nap. 48V DC (44-57V) řiditeln...

Výrobce

MICROSENS

18 380.00 Kč 

bez DPH

22 241.61 Kč 

s DPH

 
Kód

MS440202M-G6

Gigabit Ethernet FTTO Micro-Switch 45x45 horizont., 4x100/1000T, 1x1000LX Uplink (10km singlemode 1310nm SC duplex), 100/1000T Downlink, ver.G6, AC 230V řiditelný - (web/Telnet/SNMP/NMP soft.), VLAN, ...

Výrobce

MICROSENS

18 640.00 Kč 

bez DPH

22 556.21 Kč 

s DPH

 
Kód

MS440202PM-48G6

Gigabit Ethernet FTTO Micro-Switch 45x45 horizont., POE PSE(5x POE IEEE802.3at), 4x100/1000T,1x1000LX Uplink (10km singlemode 1310nm SC duplex), 100/1000T Downlink, ver.G6, nap. 48V DC (44-57V) řidite...

Výrobce

MICROSENS

19 680.00 Kč 

bez DPH

23 814.61 Kč 

s DPH

 
Kód

MS440209M-G6+

Gigabit Ethernet FTTO Micro-Switch 45x45 horizont., 4x100/1000T, 1x1000Base-X SFP Uplink, 100/1000T Downlink, ver.G6, napájení AC 230V řiditelný - (web/Telnet/SNMP/NMP soft.), VLAN, QoS, Security...

Výrobce

MICROSENS

18 380.00 Kč 

bez DPH

22 241.61 Kč 

s DPH

 
Kód

MS440209PM-48G6+

Gigabit Ethernet FTTO Micro-Switch 45x45 horizont., POE PSE(5x POE IEEE802.3at), 4x100/1000T, 1x1000Base-X SFP Uplink, 100/1000T Downlink, ver.G6, napájení 48V DC (44-57V) řiditelný - (web/Telnet/SNMP...

Výrobce

MICROSENS

19 160.00 Kč 

bez DPH

23 185.41 Kč 

s DPH

 
Kód

MS440211M-G6

Gigabit Ethernet FTTO Micro-Switch 45x45 vertical, 4x100/1000T, 1x1000SX Uplink (550m multimode 850nm SC duplex), 100/1000T Down, ver.G6, napájení AC 230V řiditelný - (web/Telnet/SNMP/NMP soft.), VLAN...

Výrobce

MICROSENS

17 610.00 Kč 

bez DPH

21 309.91 Kč 

s DPH

 
Kód

MS440211PM-48G6

Gigabit Ethernet FTTO Micro-Switch 45x45 vertical, POE PSE(5x POE IEEE802.3at), 4x100/1000T, 1x1000SX Uplink (550m multimode 850nm SC duplex),100/1000T Downlink, ver.G6, nap. 48V DC (44-57V řiditelný ...

Výrobce

MICROSENS

18 380.00 Kč 

bez DPH

22 241.61 Kč 

s DPH

 
Kód

MS440212M-G6

Gigabit Ethernet FTTO Micro-Switch 45x45 vertical, 4x100/1000T, 1x1000LX Uplink (10km SM1310nm SC duplex), 100/1000T Downlink, ver.G6, napájení AC 230V řiditelný - (web/Telnet/SNMP/NMP soft.), VLAN, Q...

Výrobce

MICROSENS

18 640.00 Kč 

bez DPH

22 556.21 Kč 

s DPH

 
Kód

MS440212PM-48G6

Gigabit Ethernet FTTO Micro-Switch 45x45 vertical, POE PSE(5x POE IEEE802.3at), 4x100/1000T, 1x1000LX Uplink (10km singlemode SM1310nm SC duplex),100/1000T Downlink, ver.G6,nap. 48V DC (44-57V) řidite...

Výrobce

MICROSENS

19 680.00 Kč 

bez DPH

23 814.61 Kč 

s DPH

 
Kód

MS440219M-G6

Gigabit Ethernet FTTO Micro-Switch 45x45 vertical, 4x100/1000T, 1x1000Base-X SFP Uplink, 100/1000T Downlink, ver.G6, napájení AC 230V řiditelný - (web/Telnet/SNMP/NMP soft.), VLAN, QoS, Security...

Výrobce

MICROSENS

18 380.00 Kč 

bez DPH

22 241.61 Kč 

s DPH

 
Kód

MS440219PM-48G6

Gigabit Ethernet FTTO Micro-Switch 45x45 vertical, POE PSE(5x POE IEEE802.3at), 4x100/1000T, 1x1000Base-X SFP Uplink, 100/1000T Downlink, ver.G6, napájení 48V DC (44-57V) řiditelný - (web/Telnet/SNMP/...

Výrobce

MICROSENS

19 160.00 Kč 

bez DPH

23 185.41 Kč 

s DPH