moduly a přísl.

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
195 produktů
13 stránek
 
 
Kód

ICX6400-C12-MGNT

ICX 7150-C12P and 6430/6450-C12 Compact Switch Magnet Mount Kit...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

1 287.00 Kč 

bez DPH

1 559.09 Kč 

s DPH

 
Kód

JD118B

...

Výrobce

HPE

8 629.00 Kč 

bez DPH

10 442.91 Kč 

s DPH

 
Kód

ICX6400-C12-RMK

ICX 6430/6450-C12 Compact Switch 2-Post Rack Mount Kit...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

858.00 Kč 

bez DPH

1 040.00 Kč 

s DPH

 
Kód

ICX6400-EPS1500

ICX 6430/6450 1500W External Power Supply for RPS/EPS (PoE & non-PoE)...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

32 180.00 Kč 

bez DPH

38 939.62 Kč 

s DPH

 
Kód

ICX6400-RMK

ICX 6430/6450 2 Post Rack Mount Kit, Spare...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

1 073.00 Kč 

bez DPH

1 300.15 Kč 

s DPH

 
Kód

10Ge-SFPP-AOC-0701

10GE SFP+ Direct Attached Active Optical Cable, 7m, 1-pack...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

13 510.00 Kč 

bez DPH

16 348.92 Kč 

s DPH

 
Kód

10Ge-SFPP-AOC-1001

10GE SFP+ Direct Attached Active Optical Cable, 10m, 1-pack...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

15 450.00 Kč 

bez DPH

18 696.32 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-BXD-S

10GE LR SFP+ OPTIC (LC) BIDIRECTIONAL DOWNSTREAM,Standard Temperature...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

78 300.00 Kč 

bez DPH

94 744.82 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-BXU-S

10GE LR SFP+ OPTIC (LC) BIDIRECTIONAL UPSTREAM,Standard Temperature...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

78 300.00 Kč 

bez DPH

94 744.82 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-ER

10GBASE-ER SFP+ optic (LC), for up to 40km over SMF...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

214 410.00 Kč 

bez DPH

259 437.92 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-ER-2

10GBASE-ER SFP+ optic (LC), for up to 40km over SMF 2-pack...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

338 730.00 Kč 

bez DPH

409 865.12 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-LR

10GBASE-LR, SFP+ optic (LC), for up to 10km over SMF...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

58 890.00 Kč 

bez DPH

71 258.72 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-LR-8

10GBASE-LR,SFPP SMF LC CONNECTOR 8-PACK...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

325 210.00 Kč 

bez DPH

393 505.92 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-LRM

10GBASE-LRM SFP+ optic (LC), for up to 220m over MMF...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

32 070.00 Kč 

bez DPH

38 806.52 Kč 

s DPH

 
Kód

JC784C

HPE X240 DAC kabel Hlavní vlastnosti: Délka 7m SFP+ konektory Přenosová rychlost 10G ...

Výrobce

HPE

6 853.00 Kč 

bez DPH

8 293.95 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...