moduly a přísl.

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
161 produktů
11 stránek
 
 
Kód

ICX6400-C12-MGNT

ICX 7150-C12P and 6430/6450-C12 Compact Switch Magnet Mount Kit...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

860.00 Kč 

bez DPH

1 040.60 Kč 

s DPH

 
Kód

JD118B

...

Výrobce

HPE

5 062.00 Kč 

bez DPH

6 125.02 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

JD118B_V

Výprodej - nerealizovaný projekt. Cena platná na skladové kusy! Originální moudul HP 1Gbit, multimode 850nm, kompatibilní s HP Comware prvky....

Výrobce

HPE

500.00 Kč 

bez DPH

605.00 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ICX6400-C12-RMK

ICX 6430/6450-C12 Compact Switch 2-Post Rack Mount Kit...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

860.00 Kč 

bez DPH

1 040.60 Kč 

s DPH

 
Kód

ICX6400-EPS1500

ICX 6430/6450 1500W External Power Supply for RPS/EPS (PoE & non-PoE)...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

32 260.00 Kč 

bez DPH

39 034.60 Kč 

s DPH

 
Kód

ICX6400-RMK

ICX 6430/6450 2 Post Rack Mount Kit, Spare...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

1 075.00 Kč 

bez DPH

1 300.75 Kč 

s DPH

 
Kód

10Ge-SFPP-AOC-0701

10GE SFP+ Direct Attached Active Optical Cable, 7m, 1-pack...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

7 743.00 Kč 

bez DPH

9 369.03 Kč 

s DPH

 
Kód

10Ge-SFPP-AOC-1001

10GE SFP+ Direct Attached Active Optical Cable, 10m, 1-pack...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

8 819.00 Kč 

bez DPH

10 670.99 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-BXD-S

10GE LR SFP+ OPTIC (LC) BIDIRECTIONAL DOWNSTREAM,Standard Temperature...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

78 510.00 Kč 

bez DPH

94 997.10 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-BXU-S

10GE LR SFP+ OPTIC (LC) BIDIRECTIONAL UPSTREAM,Standard Temperature...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

78 510.00 Kč 

bez DPH

94 997.10 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-ER

10GBASE-ER SFP+ optic (LC), for up to 40km over SMF...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

214 980.00 Kč 

bez DPH

260 125.80 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-ER-2

10GBASE-ER SFP+ optic (LC), for up to 40km over SMF 2-pack...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

339 630.00 Kč 

bez DPH

410 952.30 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-LR

10GBASE-LR, SFP+ optic (LC), for up to 10km over SMF...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

59 040.00 Kč 

bez DPH

71 438.40 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-LR-8

10GBASE-LR,SFPP SMF LC CONNECTOR 8-PACK...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

326 080.00 Kč 

bez DPH

394 556.80 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-LRM

10GBASE-LRM SFP+ optic (LC), for up to 220m over MMF...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

32 160.00 Kč 

bez DPH

38 913.60 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...