moduly a přísl.

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
163 produktů
11 stránek
 
 
Kód

ICX6400-C12-MGNT

ICX 7150-C12P and 6430/6450-C12 Compact Switch Magnet Mount Kit...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

903.00 Kč 

bez DPH

1 092.63 Kč 

s DPH

 
Kód

JD118B

...

Výrobce

HPE

5 174.00 Kč 

bez DPH

6 260.54 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

JD118B_V

Výprodej - nerealizovaný projekt. Cena platná na skladové kusy! Originální moudul HP 1Gbit, multimode 850nm, kompatibilní s HP Comware prvky....

Výrobce

HPE

500.00 Kč 

bez DPH

605.00 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ICX6400-C12-RMK

ICX 6430/6450-C12 Compact Switch 2-Post Rack Mount Kit...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

903.00 Kč 

bez DPH

1 092.63 Kč 

s DPH

 
Kód

ICX6400-EPS1500

ICX 6430/6450 1500W External Power Supply for RPS/EPS (PoE & non-PoE)...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

33 880.00 Kč 

bez DPH

40 994.80 Kč 

s DPH

 
Kód

ICX6400-RMK

ICX 6430/6450 2 Post Rack Mount Kit, Spare...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

1 129.00 Kč 

bez DPH

1 366.09 Kč 

s DPH

 
Kód

10Ge-SFPP-AOC-0701

10GE SFP+ Direct Attached Active Optical Cable, 7m, 1-pack...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

8 131.00 Kč 

bez DPH

9 838.51 Kč 

s DPH

 
Kód

10Ge-SFPP-AOC-1001

10GE SFP+ Direct Attached Active Optical Cable, 10m, 1-pack...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

9 260.00 Kč 

bez DPH

11 204.60 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-BXD-S

10GE LR SFP+ OPTIC (LC) BIDIRECTIONAL DOWNSTREAM,Standard Temperature...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

82 440.00 Kč 

bez DPH

99 752.40 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-BXU-S

10GE LR SFP+ OPTIC (LC) BIDIRECTIONAL UPSTREAM,Standard Temperature...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

82 440.00 Kč 

bez DPH

99 752.40 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-ER

10GBASE-ER SFP+ optic (LC), for up to 40km over SMF...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

225 740.00 Kč 

bez DPH

273 145.40 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-ER-2

10GBASE-ER SFP+ optic (LC), for up to 40km over SMF 2-pack...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

356 620.00 Kč 

bez DPH

431 510.20 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-LR

10GBASE-LR, SFP+ optic (LC), for up to 10km over SMF...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

62 000.00 Kč 

bez DPH

75 020.00 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-LR-8

10GBASE-LR,SFPP SMF LC CONNECTOR 8-PACK...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

342 390.00 Kč 

bez DPH

414 291.90 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-LRM

10GBASE-LRM SFP+ optic (LC), for up to 220m over MMF...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

33 760.00 Kč 

bez DPH

40 849.60 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...