neřiditelné

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
8 produktů
1 stránka
 
 
Kód

TSW110

Teltonika průmyslový neřiditelný PoE switch TSW110 Malý a robustní switch, který je ideální pro aplikace, kde je potřeba gigabitová propustnost a PoE napájení. Technické specifikace: 5x 10/100/10...

Výrobce

TELTONIKA

1 176.00 Kč 

bez DPH

1 424.78 Kč 

s DPH

Novinka

Kód

TSW100

 Teltonika průmyslový neřiditelný PoE switch TSW100 Teltonika průmyslový neřiditelný PoE switch TSW100 je malý a robustní switch, který je ideální pro aplikace, kde je potřeba až gigabitová ...

Výrobce

TELTONIKA

1 864.00 Kč 

bez DPH

2 257.26 Kč 

s DPH

 
Kód

TSW200

Teltonika průmyslový neřiditelný PoE+ switch TSW200 Teltonika TSW200 je industriální neřiditelný switch vybavený 2x 1G SFP porty a 8x 1G Ethernet porty s podporou PoE 802.3af/at s výkonem až 30W/port...

Výrobce

TELTONIKA

2 690.00 Kč 

bez DPH

3 256.72 Kč 

s DPH

Novinka

Kód

RS-1000

Zcomax Rainbow RS-1000U Outdoor neřiditelný 1G PoE switch Model RS-1000U od výrobce Zcomax je venkovní PoE switch se stupněm krytí IP55. Hlavní vlastnosti: 8x 1G RJ-45 hlavní porty 2x 1...

Výrobce

ZCOMAX

5 970.00 Kč 

bez DPH

7 225.51 Kč 

s DPH

Novinka

Kód

ZX-AK-G12MCSFP-T

Optický přepínač industry DIN, 2x RJ45 port 1000BASE-T, 1x 1000BASE-X (SFP slot), -40 až 80C, napájení přes svorkovnici 12-48V DC, neřiditelný, bez napájecího zdroje...

Výrobce

ZCOMAX

1 551.00 Kč 

bez DPH

1 878.53 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ZX-AK-RC-F12FEM2SC-2

Optický přepínač, 1x MM 850nm 100Mbps (SC Duplex) + 2x RJ45 port 100Mbps, 0 až 60C včetně externího zdroje AC220V na DC 5V (1A)...

Výrobce

ZCOMAX

558.00 Kč 

bez DPH

677.00 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ZX-AK-SW8208SFP

Optický přepínač 10portů, 8x SFP slot 1Gbps + 2x RJ45 port 100/1000Mbps...

Výrobce

ZCOMAX

2 400.00 Kč 

bez DPH

2 905.82 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

JL681A

Aruba Instant On usnadňuje udržení spokojenosti uživatelů sítě, připojení mobilních zařízení, zařízení IoT a zabezpečení vaší sítě. Přepínače Aruba Instant On 1930 jsou pokročilé, inteligentně spravov...

Výrobce

HPE

5 666.00 Kč 

bez DPH

6 857.67 Kč 

s DPH