neřiditelné

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
5 produktů
1 stránka
 
 
Kód

ZX-AK-G12MCSFP-T

Optický přepínač industry DIN, 2x RJ45 port 1000BASE-T, 1x 1000BASE-X (SFP slot), -40 až 80C, napájení přes svorkovnici 12-48V DC, neřiditelný, bez napájecího zdroje...

Výrobce

ZCOMAX

1 439.00 Kč 

bez DPH

1 743.01 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ZX-AK-RC-F12FEM2SC-2

Optický přepínač, 1x MM 850nm 100Mbps (SC Duplex) + 2x RJ45 port 100Mbps, 0 až 60C včetně externího zdroje AC220V na DC 5V (1A)...

Výrobce

ZCOMAX

518.00 Kč 

bez DPH

628.60 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ZX-AK-SG24S1SC-2XSFP

Optický přepínač 6portů, 2x 1Gbps SFP slot + 4x RJ45 port 100/1000Mbps, externí DC zdroj...

Výrobce

ZCOMAX

1 134.00 Kč 

bez DPH

1 373.96 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ZX-AK-SW8208SFP

Optický přepínač 10portů, 8x SFP slot 1Gbps + 2x RJ45 port 100/1000Mbps...

Výrobce

ZCOMAX

3 600.00 Kč 

bez DPH

4 357.82 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

TSW100

Teltonika průmyslový neřiditelný PoE switch TSW100, je malý a robustní switch, který je ideální pro aplikace, kde je potřeba až gigabitová propustnost a PoE napájení. Technické specifikace: 5x 10/...

Výrobce

TELTONIKA

1 389.00 Kč 

bez DPH

1 682.51 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...