neřiditelné

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
8 produktů
1 stránka
 
 
Kód

ZX-AK-S26S1SC-20AB

Optický přepínač 8portů, 2x SC simplex WDM SM 100Mbps (první port TX=1310, druhý port TX=1550nm) + 6x RJ45 port 100Mbps, externí DC zdroj rozměry 137× 93× 37mm...

Výrobce

ZCOMAX

1 056.00 Kč 

bez DPH

1 277.76 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-AK-SG24S1SC-20AB

Optický přepínač 6portů, 2x port SC simplex WDM SM 1Gbps (první port TX=1310, druhý port TX=1550nm) + 4x RJ45 port 100/1000Mbps, externí DC zdroj...

Výrobce

ZCOMAX

2 151.00 Kč 

bez DPH

2 602.71 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-AK-G12MCSFP-T

Optický přepínač industry DIN, 2x RJ45 port 1000BASE-T, 1x 1000BASE-X (SFP slot), -40 až 80C, napájení přes svorkovnici 12-48V DC, neřiditelný, bez napájecího zdroje...

Výrobce

ZCOMAX

3 560.00 Kč 

bez DPH

4 307.60 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-AK-RC-F12FEM2SC-2

Optický přepínač, 1x MM 850nm 100Mbps (SC Duplex) + 2x RJ45 port 100Mbps, 0 až 60C včetně externího zdroje AC220V na DC 5V (1A)...

Výrobce

ZCOMAX

733.00 Kč 

bez DPH

886.93 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-AK-RC-F12FEM2SC-2-1310

Optický přepínač, 1x MM 1310nm 100Mbps (SC Duplex) + 2x RJ45 port 100Mbps, 0 až 60C, STAND ALONE včetně externího zdroje AC220V na DC 5V (1A)...

Výrobce

ZCOMAX

880.00 Kč 

bez DPH

1 064.80 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-AK-SG24S1SC-2XSFP

Optický přepínač 6portů, 2x 1Gbps SFP slot + 4x RJ45 port 100/1000Mbps, externí DC zdroj...

Výrobce

ZCOMAX

1 477.00 Kč 

bez DPH

1 787.17 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-AK-SW8208SFP

Optický přepínač 10portů, 8x SFP slot 1Gbps + 2x RJ45 port 100/1000Mbps...

Výrobce

ZCOMAX

5 844.00 Kč 

bez DPH

7 071.24 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-AK-1101-REVERSE-POE-SWITCH

Přepínač 8portů reverzní PoE, 8x RJ45 port 100Mbps, porty 1-7 PoE in, port 8 PoE out, DC 5V a DC 12V out jack (standardní barrel jack konektory 5,5/2,1mm)...

Výrobce

ZCOMAX

978.00 Kč 

bez DPH

1 183.38 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...