ONU/ONT

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
13 produktů
1 stránka
 
 
Kód

i5851-00

FTTH ONT pro GPON sítě, 2xFXS, 4x10/100/1000,WiFi 802.11ac,2xUSB,CATV modul včetně FTU optického rozvaděče...

Výrobce

ICOTERA

5 175.00 Kč 

bez DPH

6 263.57 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-AK-G2000-2V

GPON ONU ZCOMAX koncová brána, 1x GPON port (SC simplex), 2x 10/100Mbps RJ45, 1x RJ11 VOIP port....

Výrobce

ZCOMAX

249.00 Kč 

bez DPH

303.10 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ZX-AK-G2000

GPON ONU ZCOMAX koncová brána, 1x GPON port (SC simplex), 1x 10/100/1000 Mbps RJ-45 port...

Výrobce

ZCOMAX

199.00 Kč 

bez DPH

242.61 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ZX-AK-G2000-4VW

GPON ONU ZCOMAX koncová brána, 1x GPON port (SC simplex), 4x 10/100Mbps RJ45, 2x RJ11 VOIP port., 1x USB !na poptávku lze nabídnout i verzi s 1000/100/10Mbps porty!...

Výrobce

ZCOMAX

249.00 Kč 

bez DPH

303.10 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ONU300G-1G

GPON ONU ONU300G-1G - 1x GPON port, 1x GE port, desktop, AC power supply...

Výrobce

Sino-Telecom

199.00 Kč 

bez DPH

242.61 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ZX-AK-G100

GPON ONU ZCOMAX koncová brána, 1x GPON port (SC simplex), 1x 10/100/1000 Mbps RJ45 port...

Výrobce

ZCOMAX

199.00 Kč 

bez DPH

242.61 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

i5855-00

FTTH ONT pro GPON sítě, 2xFXS, 4x10/100/1000, WiFi 802.11ac, 2xUSB včetně FTU optického rozvaděče...

Výrobce

ICOTERA

4 189.00 Kč 

bez DPH

5 070.50 Kč 

s DPH

 
Kód

i5208-20

 Design a užitná hodnota se potkávají u koncových zařízení pro rezidenční segment dánského výrobce Icotera.  GPON 2,488/1,244 Gbps (DS/US) Class B+ optické rozhraní &a...

Výrobce

ICOTERA

1 251.00 Kč 

bez DPH

1 515.53 Kč 

s DPH

Novinka

Kód

i5205-00

...

Výrobce

ICOTERA

290.00 Kč 

bez DPH

352.72 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

UF-LOCO-20

20-Pack Ubiquiti GPON ONU U Fiber LOCO, 1x GPON port (SC/APC), 1x GE LAN port RJ-45, external power supply 5V USB Micro, napájení z ext. adaptéru 5V Micro USB, nebo Passive PoE 24V....

Výrobce

UBIQUITI

23 350.00 Kč 

bez DPH

28 255.32 Kč 

s DPH

 
Kód

UF-LOCO

Ubiquiti GPON ONU U Fiber LOCO, 1x GPON port (SC/APC), 1x GE LAN port RJ-45, external power supply 5V USB Micro, napájení z ext. adaptéru 5V Micro USB, nebo Passive PoE 24V....

Výrobce

UBIQUITI

1 255.00 Kč 

bez DPH

1 520.37 Kč 

s DPH

 
Kód

UF-NANO

Ubiquiti GPON ONU U Fiber NANO, 1x GPON port (SC/APC), 1x GE LAN port RJ-45, PoE adaptér 24V...

Výrobce

UBIQUITI

1 916.00 Kč 

bez DPH

2 320.18 Kč 

s DPH

 
Kód

ONU300G-4E2VW

GPON ONU ONU300G-4E2VW - 1x GPON port, 1x GE + 3x FE + 2x FXS port, WiFi, desktop, AC power supply...

Výrobce

Sino-Telecom

249.00 Kč 

bez DPH

303.10 Kč 

s DPH

Výprodej