ONU/ONT

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
10 produktů
1 stránka
 
 
Kód

i5851-00

FTTH ONT pro GPON sítě, 2xFXS, 4x10/100/1000,WiFi 802.11ac,2xUSB,CATV modul včetně FTU optického rozvaděče...

Výrobce

ICOTERA

2 900.00 Kč 

bez DPH

3 510.82 Kč 

s DPH

Doprodej

Kód

ZX-AK-G2000-2V

GPON ONU ZCOMAX koncová brána, 1x GPON port (SC simplex), 2x 10/100Mbps RJ45, 1x RJ11 VOIP port....

Výrobce

ZCOMAX

249.00 Kč 

bez DPH

303.10 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ZX-AK-G2000-4VW

GPON ONU ZCOMAX koncová brána, 1x GPON port (SC simplex), 4x 10/100Mbps RJ45, 2x RJ11 VOIP port., 1x USB !na poptávku lze nabídnout i verzi s 1000/100/10Mbps porty!...

Výrobce

ZCOMAX

249.00 Kč 

bez DPH

303.10 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

i5205-00

...

Výrobce

ICOTERA

290.00 Kč 

bez DPH

352.72 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

UF-LOCO-20

20-Pack Ubiquiti GPON ONU U Fiber LOCO, 1x GPON port (SC/APC), 1x GE LAN port RJ-45, external power supply 5V USB Micro, napájení z ext. adaptéru 5V Micro USB, nebo Passive PoE 24V....

Výrobce

UBIQUITI

21 270.00 Kč 

bez DPH

25 738.52 Kč 

s DPH

 
Kód

EG8M8040H5G01

Huawei GPON ONT EG8040H5, 1x GPON port (SC/APC), 4x 1G LAN, Bridge, standard EU power supply...

Výrobce

HUAWEI

1 125.00 Kč 

bez DPH

1 363.07 Kč 

s DPH

 
Kód

50048207

Huawei GPON ONT EG8145V5 (R19), 1x GPON port (SC/APC), 4x GE LAN, 1x POTS, USB,WiFi 5 - 2,4/5 GHz, standard EU power supply...

Výrobce

HUAWEI

1 106.00 Kč 

bez DPH

1 340.08 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

UF-LOCO

Ubiquiti GPON ONU U Fiber LOCO, 1x GPON port (SC/APC), 1x GE LAN port RJ-45, external power supply 5V USB Micro, napájení z ext. adaptéru 5V Micro USB, nebo Passive PoE 24V....

Výrobce

UBIQUITI

1 143.00 Kč 

bez DPH

1 384.85 Kč 

s DPH

 
Kód

UF-NANO

Ubiquiti GPON ONU U Fiber NANO, 1x GPON port (SC/APC), 1x GE LAN port RJ-45, PoE adaptér 24V...

Výrobce

UBIQUITI

1 746.00 Kč 

bez DPH

2 114.48 Kč 

s DPH

 
Kód

ONU300G-4E2VW

GPON ONU ONU300G-4E2VW - 1x GPON port, 1x GE + 3x FE + 2x FXS port, WiFi, desktop, AC power supply...

Výrobce

Sino-Telecom

249.00 Kč 

bez DPH

303.10 Kč 

s DPH

Výprodej