ONU/ONT

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
12 produktů
1 stránka
 
 
Kód

ZX-AK-G100

GPON ONU ZCOMAX koncová brána, 1x GPON port (SC simplex), 1x 10/100/1000 Mbps RJ45 port...

Výrobce

ZCOMAX

421.00 Kč 

bez DPH

509.41 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ONU300G-1G

GPON OLT ZCOMAX G3000-8P - 1U, 8 GPON portů, 8 GE combo portů, 2 10G SFP+ porty, redundantní napájení, včetně AC i DC zdroje...

Výrobce

Sino-Telecom

736.00 Kč 

bez DPH

890.56 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

UF-GP-B+

...

Výrobce

UBIQUITI

1 888.00 Kč 

bez DPH

2 284.48 Kč 

s DPH

 
Kód

UF-GP-C+

...

Výrobce

UBIQUITI

2 083.00 Kč 

bez DPH

2 520.43 Kč 

s DPH

 
Kód

i5851-00

FTTH ONT pro GPON sítě, 2xFXS, 4x10/100/1000,WiFi 802.11ac,2xUSB,CATV modul včetně FTU optického rozvaděče...

Výrobce

ICOTERA

4 404.00 Kč 

bez DPH

5 328.84 Kč 

s DPH

 
Kód

i5855-00

FTTH ONT pro GPON sítě, 2xFXS, 4x10/100/1000, WiFi 802.11ac, 2xUSB včetně FTU optického rozvaděče...

Výrobce

ICOTERA

3 565.00 Kč 

bez DPH

4 313.65 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-AK-G2000

GPON ONU ZCOMAX koncová brána, 1x GPON port (SC simplex), 1x 10/100/1000 Mbps RJ-45 port...

Výrobce

ZCOMAX

650.00 Kč 

bez DPH

786.50 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ZX-AK-G2000-2V

GPON ONU ZCOMAX koncová brána, 1x GPON port (SC simplex), 2x 10/100Mbps RJ45, 1x RJ11 VOIP port....

Výrobce

ZCOMAX

750.00 Kč 

bez DPH

907.50 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

UF-LOCO

Ubiquiti GPON ONU U Fiber LOCO, 1x GPON port (SC/APC), 1x GE LAN port RJ-45, external power supply 5V USB Micro, napájení z ext. adaptéru 5V Micro USB, nebo Passive PoE 24V....

Výrobce

UBIQUITI

1 128.00 Kč 

bez DPH

1 364.88 Kč 

s DPH

 
Kód

UF-LOCO-20

20-Pack Ubiquiti GPON ONU U Fiber LOCO, 1x GPON port (SC/APC), 1x GE LAN port RJ-45, external power supply 5V USB Micro, napájení z ext. adaptéru 5V Micro USB, nebo Passive PoE 24V....

Výrobce

UBIQUITI

21 000.00 Kč 

bez DPH

25 410.00 Kč 

s DPH

 
Kód

UF-NANO

Ubiquiti GPON ONU U Fiber NANO, 1x GPON port (SC/APC), 1x GE LAN port RJ-45, PoE adaptér 24V...

Výrobce

UBIQUITI

1 734.00 Kč 

bez DPH

2 098.14 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-AK-G2000-4VW

GPON ONU ZCOMAX koncová brána, 1x GPON port (SC simplex), 4x 10/100Mbps RJ45, 2x RJ11 VOIP port., 1x USB !na poptávku lze nabídnout i verzi s 1000/100/10Mbps porty!...

Výrobce

ZCOMAX

1 200.00 Kč 

bez DPH

1 452.00 Kč 

s DPH

Výprodej

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...