ONU/ONT

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
16 produktů
2 stránky
 
 
Kód

ZX-AK-G100

GPON ONU ZCOMAX koncová brána, 1x GPON port (SC simplex), 1x 10/100/1000 Mbps RJ45 port...

Výrobce

ZCOMAX

1 094.00 Kč 

bez DPH

1 323.74 Kč 

s DPH

 
Kód

UF-GP-B+

...

Výrobce

UBIQUITI

2 045.00 Kč 

bez DPH

2 474.45 Kč 

s DPH

 
Kód

UF-GP-C+

...

Výrobce

UBIQUITI

2 256.00 Kč 

bez DPH

2 729.76 Kč 

s DPH

 
Kód

i5851-00

FTTH ONT pro GPON sítě, 2xFXS, 4x10/100/1000,WiFi 802.11ac,2xUSB,CATV modul včetně FTU optického rozvaděče...

Výrobce

ICOTERA

4 770.00 Kč 

bez DPH

5 771.70 Kč 

s DPH

 
Kód

i5855-00

FTTH ONT pro GPON sítě, 2xFXS, 4x10/100/1000, WiFi 802.11ac, 2xUSB včetně FTU optického rozvaděče...

Výrobce

ICOTERA

3 861.00 Kč 

bez DPH

4 671.81 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-AK-G2000

GPON ONU ZCOMAX koncová brána, 1x GPON port (SC simplex), 1x 10/100/1000 Mbps RJ-45 port...

Výrobce

ZCOMAX

650.00 Kč 

bez DPH

786.50 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

50083383

Huawei GPON ONT EG8145V5, 1x GPON port (SC/APC), 4x GE LAN, USB,WiFi 2,4/5ac, standard EU power supply...

Výrobce

HUAWEI

1 717.00 Kč 

bez DPH

2 077.57 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-AK-G2000-2V

GPON ONU ZCOMAX koncová brána, 1x GPON port (SC simplex), 2x 10/100Mbps RJ45, 1x RJ11 VOIP port....

Výrobce

ZCOMAX

750.00 Kč 

bez DPH

907.50 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

02311WCR

Huawei GPON ONT EG8010H, 1x GPON port (SC/APC), 2x GE LAN port RJ-45, Bridging, standard EU power supply...

Výrobce

HUAWEI

673.00 Kč 

bez DPH

814.33 Kč 

s DPH

 
Kód

UF-LOCO

Ubiquiti GPON ONU U Fiber LOCO, 1x GPON port (SC/APC), 1x GE LAN port RJ-45, external power supply 5V USB Micro, napájení z ext. adaptéru 5V Micro USB, nebo Passive PoE 24V....

Výrobce

UBIQUITI

1 128.00 Kč 

bez DPH

1 364.88 Kč 

s DPH

 
Kód

UF-LOCO-20

20-Pack Ubiquiti GPON ONU U Fiber LOCO, 1x GPON port (SC/APC), 1x GE LAN port RJ-45, external power supply 5V USB Micro, napájení z ext. adaptéru 5V Micro USB, nebo Passive PoE 24V....

Výrobce

UBIQUITI

21 000.00 Kč 

bez DPH

25 410.00 Kč 

s DPH

 
Kód

UF-NANO

Ubiquiti GPON ONU U Fiber NANO, 1x GPON port (SC/APC), 1x GE LAN port RJ-45, PoE adaptér 24V...

Výrobce

UBIQUITI

1 734.00 Kč 

bez DPH

2 098.14 Kč 

s DPH

 
Kód

ONU300G-1GE

GPON ONU300G-1GE 1x GPON port, 1x GE port, SC/APC konektor, desktop, AC power supply, Ethernet 10M/100M/1000M, ITU-T G984.X and ITU-T G.988 , GPON Downlink 2,5Gbps, Uplink 1,25Gbps;...

Výrobce

Sino-Telecom

648.00 Kč 

bez DPH

784.08 Kč 

s DPH

 
Kód

ONU300G-4GEW

GPON ONU300G-4GEW 1x GPON port, 4x GE port, 802.11n 2,4 GHz Wi-Fi, SC/APC konektor, desktop, AC power supply, Ethernet 10M/100M/1000M, ITU-T G984.X and ITU-T G.988 , GPON Downlink 2,5Gbps, Uplink 1,2...

Výrobce

Sino-Telecom

1 695.00 Kč 

bez DPH

2 050.95 Kč 

s DPH

 
Kód

ONU300G-4GE2V2W

GPON ONU300G-4GE2V2W 1x GPON port, 4x GE port, 802.11ac 2x2 MIMO Dual-band 2,4/5 GHz Wi-Fi, 2x FXS Voice, SC/APC konektor, Ethernet 10M/100M/1000M, ITU-T G984.X and ITU-T G.988 , GPON Downlink 2,5Gbps...

Výrobce

Sino-Telecom

1 795.00 Kč 

bez DPH

2 171.95 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...