GPON

Další podkategorie GPON

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
16 produktů
2 stránky
 
 
Kód

i5851-00

FTTH ONT pro GPON sítě, 2xFXS, 4x10/100/1000,WiFi 802.11ac,2xUSB,CATV modul včetně FTU optického rozvaděče...

Výrobce

ICOTERA

4 794.00 Kč 

bez DPH

5 802.55 Kč 

s DPH

 
Kód

GPON-OLT-SFP-C+

GPON OLT SFP 1490nmTx/1310nmRx 2.5GTx/1.25GRx Class C+ 20km...

Výrobce

Sino-Telecom

1 754.00 Kč 

bez DPH

2 124.16 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ZX-AK-G2000-2V

GPON ONU ZCOMAX koncová brána, 1x GPON port (SC simplex), 2x 10/100Mbps RJ45, 1x RJ11 VOIP port....

Výrobce

ZCOMAX

750.00 Kč 

bez DPH

909.32 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ZX-AK-G2000

GPON ONU ZCOMAX koncová brána, 1x GPON port (SC simplex), 1x 10/100/1000 Mbps RJ-45 port...

Výrobce

ZCOMAX

370.00 Kč 

bez DPH

449.52 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ZX-AK-G2000-4VW

GPON ONU ZCOMAX koncová brána, 1x GPON port (SC simplex), 4x 10/100Mbps RJ45, 2x RJ11 VOIP port., 1x USB !na poptávku lze nabídnout i verzi s 1000/100/10Mbps porty!...

Výrobce

ZCOMAX

1 200.00 Kč 

bez DPH

1 453.82 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ONU300G-1G

GPON OLT ZCOMAX G3000-8P - 1U, 8 GPON portů, 8 GE combo portů, 2 10G SFP+ porty, redundantní napájení, včetně AC i DC zdroje...

Výrobce

Sino-Telecom

802.00 Kč 

bez DPH

972.24 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ZX-AK-G100

GPON ONU ZCOMAX koncová brána, 1x GPON port (SC simplex), 1x 10/100/1000 Mbps RJ45 port...

Výrobce

ZCOMAX

458.00 Kč 

bez DPH

556.00 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

UF-OLT

Ubiquiti GPON OLT UF-OLT, 8x GPON port, 2*10GE/GE SFP+ port, 1x FE man. port RJ-45, 1U, šířka 442 mm, hlouba 286 mm, max. 1024 klientských jednotek ONU, dosah 20 km...

Výrobce

UBIQUITI

40 730.00 Kč 

bez DPH

49 285.12 Kč 

s DPH

 
Kód

UF-OLT-4

Ubiquiti GPON OLT UF-OLT-4, 4x GPON port, 1*10GE/GE SFP+ port, 1x FE man. port RJ-45, 1U, šířka 300 mm, hloubka 259 mm, max. 512 klientských jednotek ONU, dosah 20 km....

Výrobce

UBIQUITI

25 800.00 Kč 

bez DPH

31 219.82 Kč 

s DPH

 
Kód

SAN3700-G08E-AC_USED

Bez originál krabice. USED GPON OLT SAN3700-G08E - 8x GPON SFP port, 2x 10GE SFP+ or 8x GE SFP Uplink port, 1U, redundantní napájení AC...

Výrobce

Sino-Telecom

56 370.00 Kč 

bez DPH

68 209.52 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

UF-GP-B+

...

Výrobce

UBIQUITI

1 895.00 Kč 

bez DPH

2 294.77 Kč 

s DPH

 
Kód

UF-GP-C+

...

Výrobce

UBIQUITI

2 092.00 Kč 

bez DPH

2 533.13 Kč 

s DPH

 
Kód

i5855-00

FTTH ONT pro GPON sítě, 2xFXS, 4x10/100/1000, WiFi 802.11ac, 2xUSB včetně FTU optického rozvaděče...

Výrobce

ICOTERA

3 881.00 Kč 

bez DPH

4 697.83 Kč 

s DPH

 
Kód

UF-LOCO-20

20-Pack Ubiquiti GPON ONU U Fiber LOCO, 1x GPON port (SC/APC), 1x GE LAN port RJ-45, external power supply 5V USB Micro, napájení z ext. adaptéru 5V Micro USB, nebo Passive PoE 24V....

Výrobce

UBIQUITI

21 890.00 Kč 

bez DPH

26 488.71 Kč 

s DPH

 
Kód

UF-NANO

Ubiquiti GPON ONU U Fiber NANO, 1x GPON port (SC/APC), 1x GE LAN port RJ-45, PoE adaptér 24V...

Výrobce

UBIQUITI

1 798.00 Kč 

bez DPH

2 177.40 Kč 

s DPH