GPON

Další podkategorie GPON

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
17 produktů
2 stránky
 
 
Kód

i5851-00

FTTH ONT pro GPON sítě, 2xFXS, 4x10/100/1000,WiFi 802.11ac,2xUSB,CATV modul včetně FTU optického rozvaděče...

Výrobce

ICOTERA

4 373.00 Kč 

bez DPH

5 293.14 Kč 

s DPH

 
Kód

GPON-OLT-SFP-C+

GPON OLT SFP 1490nmTx/1310nmRx 2.5GTx/1.25GRx Class C+ 20km...

Výrobce

Sino-Telecom

1 600.00 Kč 

bez DPH

1 937.82 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ZX-AK-G2000-2V

GPON ONU ZCOMAX koncová brána, 1x GPON port (SC simplex), 2x 10/100Mbps RJ45, 1x RJ11 VOIP port....

Výrobce

ZCOMAX

750.00 Kč 

bez DPH

909.32 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ZX-AK-G2000

GPON ONU ZCOMAX koncová brána, 1x GPON port (SC simplex), 1x 10/100/1000 Mbps RJ-45 port...

Výrobce

ZCOMAX

370.00 Kč 

bez DPH

449.52 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ZX-AK-G2000-4VW

GPON ONU ZCOMAX koncová brána, 1x GPON port (SC simplex), 4x 10/100Mbps RJ45, 2x RJ11 VOIP port., 1x USB !na poptávku lze nabídnout i verzi s 1000/100/10Mbps porty!...

Výrobce

ZCOMAX

1 200.00 Kč 

bez DPH

1 453.82 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

SAN3700-G08E-AC_USED

Bez originál krabice. USED GPON OLT SAN3700-G08E - 8x GPON SFP port, 2x 10GE SFP+ or 8x GE SFP Uplink port, 1U, redundantní napájení AC...

Výrobce

Sino-Telecom

51 420.00 Kč 

bez DPH

62 220.02 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ONU300G-1G

GPON OLT ZCOMAX G3000-8P - 1U, 8 GPON portů, 8 GE combo portů, 2 10G SFP+ porty, redundantní napájení, včetně AC i DC zdroje...

Výrobce

Sino-Telecom

731.00 Kč 

bez DPH

886.33 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

ZX-AK-G100

GPON ONU ZCOMAX koncová brána, 1x GPON port (SC simplex), 1x 10/100/1000 Mbps RJ45 port...

Výrobce

ZCOMAX

418.00 Kč 

bez DPH

507.59 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

02354GRD_AC

Huawei GPON OLT EA5801E-GP16, 16x GPON port, 2*10GE/GE SFP port, 2x GE Combo port (RJ-45/SFP), vč. 16x Class B+ SFP, 1U Rackmount, 2x AC power module, Basic system software, 16x PON port license...

Výrobce

HUAWEI

105 950.00 Kč 

bez DPH

128 201.32 Kč 

s DPH

 
Kód

UF-OLT-4

Ubiquiti GPON OLT UF-OLT-4, 4x GPON port, 1*10GE/GE SFP+ port, 1x FE man. port RJ-45, 1U, šířka 300 mm, hloubka 259 mm, max. 512 klientských jednotek ONU, dosah 20 km....

Výrobce

UBIQUITI

23 290.00 Kč 

bez DPH

28 182.71 Kč 

s DPH

 
Kód

UF-OLT

Ubiquiti GPON OLT UF-OLT, 8x GPON port, 2*10GE/GE SFP+ port, 1x FE man. port RJ-45, 1U, šířka 442 mm, hlouba 286 mm, max. 1024 klientských jednotek ONU, dosah 20 km...

Výrobce

UBIQUITI

36 770.00 Kč 

bez DPH

44 493.52 Kč 

s DPH

 
Kód

UF-GP-B+

...

Výrobce

UBIQUITI

1 711.00 Kč 

bez DPH

2 072.13 Kč 

s DPH

 
Kód

UF-GP-C+

...

Výrobce

UBIQUITI

1 889.00 Kč 

bez DPH

2 287.51 Kč 

s DPH

 
Kód

i5855-00

FTTH ONT pro GPON sítě, 2xFXS, 4x10/100/1000, WiFi 802.11ac, 2xUSB včetně FTU optického rozvaděče...

Výrobce

ICOTERA

3 540.00 Kč 

bez DPH

4 285.21 Kč 

s DPH

 
Kód

UF-LOCO

Ubiquiti GPON ONU U Fiber LOCO, 1x GPON port (SC/APC), 1x GE LAN port RJ-45, external power supply 5V USB Micro, napájení z ext. adaptéru 5V Micro USB, nebo Passive PoE 24V....

Výrobce

UBIQUITI

1 062.00 Kč 

bez DPH

1 286.84 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...