příslušenství

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
89 produktů
6 stránek
 
 
Kód

XN-ACPWR-1200W

Extreme Networks 1200W AC zdroj pro PoE switche z řady 5420...

Výrobce

EXTREME NETWORKS

43 530.00 Kč 

bez DPH

52 673.12 Kč 

s DPH

Novinka

Kód

XN-ACPWR-150W

Extreme Networks 150W AC zdroj pro non-PoE switche z řady 5420...

Výrobce

EXTREME NETWORKS

14 430.00 Kč 

bez DPH

17 462.11 Kč 

s DPH

Novinka

Kód

XN-ACPWR-2000W

Extreme Networks 2000W AC zdroj pro PoE switche z řady 5420....

Výrobce

EXTREME NETWORKS

71 350.00 Kč 

bez DPH

86 335.32 Kč 

s DPH

Novinka

Kód

XN-ACPWR-600W

Extreme Networks 600W AC zdroj pro PoE switche z řady 5420...

Výrobce

EXTREME NETWORKS

26 340.00 Kč 

bez DPH

31 873.21 Kč 

s DPH

Novinka

Kód

XN-ACPWR-920W

Extreme Networks 920W AC zdroj pro PoE switche z řady 5420...

Výrobce

EXTREME NETWORKS

32 170.00 Kč 

bez DPH

38 927.52 Kč 

s DPH

Novinka

Kód

XN-FAN-000

Extreme Networks náhradní fan module pro switche z řady 5420...

Výrobce

EXTREME NETWORKS

3 579.00 Kč 

bez DPH

4 332.41 Kč 

s DPH

Novinka

Kód

10Ge-SFPP-AOC-0701

10GE SFP+ Direct Attached Active Optical Cable, 7m, 1-pack...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

8 103.00 Kč 

bez DPH

9 806.45 Kč 

s DPH

 
Kód

10Ge-SFPP-AOC-1001

10GE SFP+ Direct Attached Active Optical Cable, 10m, 1-pack...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

9 229.00 Kč 

bez DPH

11 168.91 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-BXD-S

10GE LR SFP+ OPTIC (LC) BIDIRECTIONAL DOWNSTREAM,Standard Temperature...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

82 160.00 Kč 

bez DPH

99 415.42 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-BXU-S

10GE LR SFP+ OPTIC (LC) BIDIRECTIONAL UPSTREAM,Standard Temperature...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

82 160.00 Kč 

bez DPH

99 415.42 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-ER

10GBASE-ER SFP+ optic (LC), for up to 40km over SMF...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

224 980.00 Kč 

bez DPH

272 227.62 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-ER-2

10GBASE-ER SFP+ optic (LC), for up to 40km over SMF 2-pack...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

355 420.00 Kč 

bez DPH

430 060.02 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-LR

10GBASE-LR, SFP+ optic (LC), for up to 10km over SMF...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

61 790.00 Kč 

bez DPH

74 767.72 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-LR-8

10GBASE-LR,SFPP SMF LC CONNECTOR 8-PACK...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

341 240.00 Kč 

bez DPH

412 902.21 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-LRM

10GBASE-LRM SFP+ optic (LC), for up to 220m over MMF...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

33 650.00 Kč 

bez DPH

40 718.32 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...