EN50155

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
6 produktů
1 stránka
 
 
Kód

IMC-P111FX-MM-SC-LV

Průmyslový IEC 61850~3 konvertor, ethernet na vlákno, 1x 10/100BaseT(X) do 1x 100Base-FX multi mode fiber, dvojité 12~48VDC a 12~45VDC...

Výrobce

ORING

7 486.00 Kč 

bez DPH

9 058.06 Kč 

s DPH

 
Kód

IMC-P111FX-MM-SC-HV

Průmyslový IEC 61850-3 konvertor, ethernet na vlákno, 1x 10/100Base-T(X) do 1x 100Base-FX multi mode fiber, dvojité 100~240VAC...

Výrobce

ORING

8 840.00 Kč 

bez DPH

10 696.40 Kč 

s DPH

 
Kód

IMC-P111FX-SS-SC-HV

Průmyslový IEC 61850-3 konvertor, ethernet na vlákno, 1x 10/100Base-T(X) do 1x 100Base-FX single mode fiber, dvojité 100~240VAC...

Výrobce

ORING

9 592.00 Kč 

bez DPH

11 606.32 Kč 

s DPH

 
Kód

IMC-P111FX-SS-SC-LV

Průmyslový IEC 61850-3 konvertor, ethernet na vlákno, 1x 10/100Base-T(X) do 1x 100Base-FX single mode fiber, dvojité 12~48VDC a 12~45VDC...

Výrobce

ORING

7 862.00 Kč 

bez DPH

9 513.02 Kč 

s DPH

 
Kód

IMC-P111P-HV

Průmyslový IEC 61850-3 konvertor, ethernet na vlákno, 1x 10/100Base-T(X) do 1x 100Base-FX to SFP socket, dvojité 100~240VAC...

Výrobce

ORING

6 997.00 Kč 

bez DPH

8 466.37 Kč 

s DPH

 
Kód

IMC-P111P-LV

Průmyslový IEC 61850-3 konvertor, ethernet na vlákno, 1x 10/100Base-T(X) do 1x 100Base-FX to SFP socket, dvojité 12~48VDC a 12~45VDC...

Výrobce

ORING

7 900.00 Kč 

bez DPH

9 559.00 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...