IEC-61850

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
12 produktů
1 stránka
 
 
Kód

IMC-P111FX-MM-SC-LV

Průmyslový IEC 61850~3 konvertor, ethernet na vlákno, 1x 10/100BaseT(X) do 1x 100Base-FX multi mode fiber, dvojité 12~48VDC a 12~45VDC...

Výrobce

ORING

7 773.00 Kč 

bez DPH

9 405.33 Kč 

s DPH

 
Kód

IMC-P111FX-MM-SC-HV

Průmyslový IEC 61850-3 konvertor, ethernet na vlákno, 1x 10/100Base-T(X) do 1x 100Base-FX multi mode fiber, dvojité 100~240VAC...

Výrobce

ORING

9 179.00 Kč 

bez DPH

11 106.59 Kč 

s DPH

 
Kód

IMC-P111FX-SS-SC-HV

Průmyslový IEC 61850-3 konvertor, ethernet na vlákno, 1x 10/100Base-T(X) do 1x 100Base-FX single mode fiber, dvojité 100~240VAC...

Výrobce

ORING

9 960.00 Kč 

bez DPH

12 051.60 Kč 

s DPH

 
Kód

IMC-P111FX-SS-SC-LV

Průmyslový IEC 61850-3 konvertor, ethernet na vlákno, 1x 10/100Base-T(X) do 1x 100Base-FX single mode fiber, dvojité 12~48VDC a 12~45VDC...

Výrobce

ORING

8 163.00 Kč 

bez DPH

9 877.23 Kč 

s DPH

 
Kód

IMC-P111P-HV

Průmyslový IEC 61850-3 konvertor, ethernet na vlákno, 1x 10/100Base-T(X) do 1x 100Base-FX to SFP socket, dvojité 100~240VAC...

Výrobce

ORING

7 265.00 Kč 

bez DPH

8 790.65 Kč 

s DPH

 
Kód

IMC-P111P-LV

Průmyslový IEC 61850-3 konvertor, ethernet na vlákno, 1x 10/100Base-T(X) do 1x 100Base-FX to SFP socket, dvojité 12~48VDC a 12~45VDC...

Výrobce

ORING

8 202.00 Kč 

bez DPH

9 924.42 Kč 

s DPH

 
Kód

IMC-P111FX-SS-SC-M12-HV

Průmyslový IEC 61850-3 konvertor, ethernet na vlákno, 1x 10/100Base-T(X) M12 do 1x 100Base-FX single mode fiber, dvojité 100~240VAC...

Výrobce

ORING

10 740.00 Kč 

bez DPH

12 995.40 Kč 

s DPH

 
Kód

IMC-P111P-M12-HV

Průmyslový IEC 61850-3 konvertor, ethernet na vlákno, 1x 10/100Base-T(X) M12 do 1x 1000Base-FX to SFP socket, dvojité 100~240VAC...

Výrobce

ORING

8 046.00 Kč 

bez DPH

9 735.66 Kč 

s DPH

 
Kód

IMC-P111FX-MM-SC-M12-HV

Průmyslový IEC 61850-3 konvertor, ethernet na vlákno, 1x 10/100Base-T(X) M12 do 1x 100Base-FX multi mode fiber, dvojité 100~240VAC...

Výrobce

ORING

9 960.00 Kč 

bez DPH

12 051.60 Kč 

s DPH

 
Kód

IMC-P111FX-MM-SC-M12-LV

Průmyslový IEC 61850-3 konvertor, ethernet na vlákno, 1x 10/100Base-T(X) M12 do 1x 100Base-FX multi mode fiber, dvojité 12~48VDC a 12~45VDC...

Výrobce

ORING

8 554.00 Kč 

bez DPH

10 350.34 Kč 

s DPH

 
Kód

IMC-P111FX-SS-SC-M12-LV

Průmyslový IEC 61850-3 konvertor, ethernet na vlákno, 1x 10/100Base-T(X) M12 do 1x 100Base-FX single mode fiber, dvojité 12~48VDC a 12~45VDC...

Výrobce

ORING

8 944.00 Kč 

bez DPH

10 822.24 Kč 

s DPH

 
Kód

IMC-P111P-M12-LV

Průmyslový IEC 61850-3 konvertor, ethernet na vlákno, 1x 10/100Base-T(X) M12 do 1x 100Base-FX to SFP socket, dvojité 12~48VDC a 12~45VDC...

Výrobce

ORING

8 944.00 Kč 

bez DPH

10 822.24 Kč 

s DPH

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...