mediakonvertory

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
38 produktů
3 stránky
 
 
Kód

IMC-111PB

Průmyslový DIN Fast Ethernet Media Converter, Mini Type, neřiditelný, 1x 10/100TX (RJ-45) - 1x 100FX (SFP), LFP funkce...

Výrobce

ORING

3 023.00 Kč 

bez DPH

3 657.83 Kč 

s DPH

 
Kód

IMC-P111FX-MM-SC-LV

Průmyslový IEC 61850~3 konvertor, ethernet na vlákno, 1x 10/100BaseT(X) do 1x 100Base-FX multi mode fiber, dvojité 12~48VDC a 12~45VDC...

Výrobce

ORING

7 713.00 Kč 

bez DPH

9 332.73 Kč 

s DPH

 
Kód

IPMC-111PB++-60W

Průmyslový DIN Mini Type Ethernet to fiber PoE++ převodník, 1x 10/100Base-T(X) PoE, 1x 100Base-FX SFP...

Výrobce

ORING

5 116.00 Kč 

bez DPH

6 190.36 Kč 

s DPH

 
Kód

IMC-P111FX-MM-SC-HV

Průmyslový IEC 61850-3 konvertor, ethernet na vlákno, 1x 10/100Base-T(X) do 1x 100Base-FX multi mode fiber, dvojité 100~240VAC...

Výrobce

ORING

9 108.00 Kč 

bez DPH

11 020.68 Kč 

s DPH

 
Kód

IMC-121FB-SS-SC

Průmyslový DIN Fast Ethernet Media Converter, Mini Type, neřiditelný, 2x 10/100TX (RJ-45) - 1x 100FX (Single Mode 30km / SC), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

3 538.00 Kč 

bez DPH

4 280.98 Kč 

s DPH

 
Kód

ISC-1310FB-SS-SC

Průmyslový DIN převodník 1x RS232/422/485 DB9 + terminal blok, SC duplex SM, 2x DC 12~48V,2kV izolace, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

5 310.00 Kč 

bez DPH

6 425.10 Kč 

s DPH

 
Kód

ISC-1310FB-MM-SC

Průmyslový DIN převodník 1x RS232/422/485 DB9 + terminal blok, SC duplex MM, 2x DC 12~48V,2kV izolace, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

4 922.00 Kč 

bez DPH

5 955.62 Kč 

s DPH

 
Kód

IMC-111FB-SS-SC

Průmyslový DIN Fast Ethernet Media Converter, Mini Type, neřiditelný, 1x 10/100TX (RJ-45) - 1x 100FX (SM SC), LFP funkce, dvojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

3 527.00 Kč 

bez DPH

4 267.67 Kč 

s DPH

 
Kód

IMC-P111FX-SS-SC-HV

Průmyslový IEC 61850-3 konvertor, ethernet na vlákno, 1x 10/100Base-T(X) do 1x 100Base-FX single mode fiber, dvojité 100~240VAC...

Výrobce

ORING

9 883.00 Kč 

bez DPH

11 958.43 Kč 

s DPH

 
Kód

IMC-P111FX-SS-SC-LV

Průmyslový IEC 61850-3 konvertor, ethernet na vlákno, 1x 10/100Base-T(X) do 1x 100Base-FX single mode fiber, dvojité 12~48VDC a 12~45VDC...

Výrobce

ORING

8 101.00 Kč 

bez DPH

9 802.21 Kč 

s DPH

 
Kód

IMC-111FB-MM-SC

Průmyslový DIN Fast Ethernet Media Converter, Mini Type, neřiditelný, 1x 10/100TX (RJ-45) - 1x 100FX (MM SC), LFP funkce, dvojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

3 256.00 Kč 

bez DPH

3 939.76 Kč 

s DPH

 
Kód

IMC-P111P-HV

Průmyslový IEC 61850-3 konvertor, ethernet na vlákno, 1x 10/100Base-T(X) do 1x 100Base-FX to SFP socket, dvojité 100~240VAC...

Výrobce

ORING

7 209.00 Kč 

bez DPH

8 722.89 Kč 

s DPH

 
Kód

IMC-P111P-LV

Průmyslový IEC 61850-3 konvertor, ethernet na vlákno, 1x 10/100Base-T(X) do 1x 100Base-FX to SFP socket, dvojité 12~48VDC a 12~45VDC...

Výrobce

ORING

8 139.00 Kč 

bez DPH

9 848.19 Kč 

s DPH

 
Kód

IMC-P111FX-SS-SC-M12-HV

Průmyslový IEC 61850-3 konvertor, ethernet na vlákno, 1x 10/100Base-T(X) M12 do 1x 100Base-FX single mode fiber, dvojité 100~240VAC...

Výrobce

ORING

10 660.00 Kč 

bez DPH

12 898.60 Kč 

s DPH

 
Kód

IMC-121FB-MM-SC

Průmyslový DIN Fast Ethernet Media Converter, Mini Type, neřiditelný, 2x 10/100TX (RJ-45) - 1x 100FX (Multi-Mode / SC), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

3 247.00 Kč 

bez DPH

3 928.87 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...