přepínače

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
173 produktů
12 stránek
 
 
Kód

IES-1041FX-MM-SC

Průmyslový DIN Fast Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 4x 10/100TX (RJ-45) + 1x 100FX (Multi-mode / SC), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

3 670.00 Kč 

bez DPH

4 440.70 Kč 

s DPH

 
Kód

IES-1041FX-SS-SC

Průmyslový DIN Fast Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 4x 10/100TX (RJ-45) + 1x 100FX (Single Mode/ SC), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

3 984.00 Kč 

bez DPH

4 820.64 Kč 

s DPH

 
Kód

IES-1042FX-MM-SC

Průmyslový DIN Fast Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 4x 10/100TX (RJ-45) + 2x 100FX (Multi-mode / SC), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

4 581.00 Kč 

bez DPH

5 543.01 Kč 

s DPH

 
Kód

IES-1042FX-SS-SC

Průmyslový DIN Fast Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 4x 10/100TX (RJ-45) + 2 x 100FX (Single Mode / SC), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

5 137.00 Kč 

bez DPH

6 215.77 Kč 

s DPH

 
Kód

IES-1050

Průmyslový DIN Fast Ethernet switch, Palm velikost, neřiditelný, 5x 10/100TX (RJ-45), 9~30VDC, -10 ~60C...

Výrobce

ORING

1 452.00 Kč 

bez DPH

1 756.92 Kč 

s DPH

 
Kód

IES-1050A

Průmyslový DIN Fast Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 5x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

2 177.00 Kč 

bez DPH

2 634.17 Kč 

s DPH

 
Kód

IES-1062FX-MM-SC

Průmyslový DIN Fast Ethernet switch, zodolněný, neřiditelný, 6x 10/100TX (RJ-45) + 2x 100FX (Multi-mode/ SC), trojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

6 706.00 Kč 

bez DPH

8 114.26 Kč 

s DPH

 
Kód

IES-1062FX-SS-SC

Průmyslový DIN Fast Ethernet switch, zodolněný, neřiditelný, 6x 10/100TX (RJ-45) + 2x 100FX (Single mode / SC), trojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

8 346.00 Kč 

bez DPH

10 098.66 Kč 

s DPH

 
Kód

IES-1062GF-MM-SC

Průmyslový DIN Fast Ethernet switch, zodolněný, neřiditelný, 6x 10/100TX (RJ-45) + 2x 1000SX (Multi-mode/ SC) , trojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

9 616.00 Kč 

bez DPH

11 635.36 Kč 

s DPH

 
Kód

IES-1062GF-SS-SC

Průmyslový DIN Fast Ethernet switch, zodolněný, neřiditelný, 6x 10/100TX (RJ-45) + 2x 1000LX (Single Mode / SC), trojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

10 710.00 Kč 

bez DPH

12 959.10 Kč 

s DPH

 
Kód

IES-1062GT

Průmyslový DIN Fast Ethernet switch, zodolněný, neřiditelný, 6x 10/100TX (RJ-45) + 2x10/100/1000TX (RJ-45), trojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

6 242.00 Kč 

bez DPH

7 552.82 Kč 

s DPH

 
Kód

IES-1080

Průmyslový DIN Fast Ethernet switch, zodolněný, neřiditelný, 8x 10/100TX (RJ-45), trojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

4 790.00 Kč 

bez DPH

5 795.90 Kč 

s DPH

 
Kód

IES-1080A

Průmyslový DIN Fast Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 8x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

2 431.00 Kč 

bez DPH

2 941.51 Kč 

s DPH

 
Kód

IES-1082GP

Průmyslový DIN Fast Ethernet switch, zodolněný, neřiditelný, 8x 10/100TX (RJ-45) + 2x 1000 (SFP), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

6 872.00 Kč 

bez DPH

8 315.12 Kč 

s DPH

 
Kód

IES-1142P

Průmyslový DIN Fast Ethernet switch, zodolněný, neřiditelný, 14x 10/100TX (RJ-45), 2x 100 (SFP), dvojité 12~48VDC...

Výrobce

ORING

9 072.00 Kč 

bez DPH

10 977.12 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...