switche

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
217 produktů
15 stránek
 
 
Kód

IMC-111PB

Průmyslový DIN Fast Ethernet Media Converter, Mini Type, neřiditelný, 1x 10/100TX (RJ-45) - 1x 100FX (SFP), LFP funkce...

Výrobce

ORING

3 252.00 Kč 

bez DPH

3 936.74 Kč 

s DPH

 
Kód

TSW210

Neřiditelný industriální switch Teltonika TSW210 TSW210 je neřiditelný industriální switch, který má ve své výbavě 2 SFP porty pro optickou komunikaci a 8 Gigabit Ethernet portů. Odolná hliníková ko...

Výrobce

TELTONIKA

2 225.00 Kč 

bez DPH

2 694.07 Kč 

s DPH

 
Kód

IES-150B

Průmyslový DIN Fast Ethernet switch, Mini velikost, neřiditelný, 5x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

2 251.00 Kč 

bez DPH

2 725.53 Kč 

s DPH

 
Kód

IMC-121FB-SS-SC

Průmyslový DIN Fast Ethernet Media Converter, Mini Type, neřiditelný, 2x 10/100TX (RJ-45) - 1x 100FX (Single Mode 30km / SC), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C ...

Výrobce

ORING

3 794.00 Kč 

bez DPH

4 592.55 Kč 

s DPH

 
Kód

IDS-322

Průmyslový DIN device server, 2x RS232/422/485 do 2x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC...

Výrobce

ORING

6 337.00 Kč 

bez DPH

7 682.53 Kč 

s DPH

 
Kód

TSW304

 Teltonika průmyslový neřiditelný switch TSW304 Teltonika TSW304 je robustní neřiditelný switch, pro využití v industriálním prostředí. Kompaktní rozměry - TSW304 je nejmenší switch v por...

Výrobce

TELTONIKA

2 918.00 Kč 

bez DPH

3 532.60 Kč 

s DPH

Novinka

Kód

ISC-1112-I

Průmyslový DIN server 1x RS232 DB9 - 1x RD422/485 terminal block, napájení 9~30V DC, 2kV izolace, -10 ~70C...

Výrobce

ORING

2 251.00 Kč 

bez DPH

2 725.53 Kč 

s DPH

 
Kód

IES-180B

Průmyslový DIN Fast Ethernet switch, Mini velikost, neřiditelný, 8x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

3 293.00 Kč 

bez DPH

3 986.35 Kč 

s DPH

 
Kód

IES-1041FX-MM-SC

Průmyslový DIN Fast Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 4x 10/100TX (RJ-45) + 1x 100FX (Multi-mode / SC), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

4 294.00 Kč 

bez DPH

5 197.55 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-AK-G12MCSFP-T

Optický přepínač industry DIN, 2x RJ45 port 1000BASE-T, 1x 1000BASE-X (SFP slot), -40 až 80C, napájení přes svorkovnici 12-48V DC, neřiditelný, bez napájecího zdroje...

Výrobce

ZCOMAX

1 607.00 Kč 

bez DPH

1 946.29 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

IES-1042FX-SS-SC

Průmyslový DIN Fast Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 4x 10/100TX (RJ-45) + 2 x 100FX (Single Mode / SC), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

5 920.00 Kč 

bez DPH

7 165.01 Kč 

s DPH

 
Kód

IES-1062FX-SS-SC

Průmyslový DIN Fast Ethernet switch, zodolněný, neřiditelný, 6x 10/100TX (RJ-45) + 2x 100FX (Single mode / SC), trojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

9 588.00 Kč 

bez DPH

11 603.30 Kč 

s DPH

 
Kód

IDS-342

Průmyslový DIN device server, 4x RS232/422/485 do 2x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC...

Výrobce

ORING

8 296.00 Kč 

bez DPH

10 052.92 Kč 

s DPH

 
Kód

IES-1080A

Průmyslový DIN Fast Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 8x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

2 793.00 Kč 

bez DPH

3 381.35 Kč 

s DPH

 
Kód

IES-1082GP

Průmyslový DIN Fast Ethernet switch, zodolněný, neřiditelný, 8x 10/100TX (RJ-45) + 2x 1000 (SFP), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

7 879.00 Kč 

bez DPH

9 535.41 Kč 

s DPH