Průmyslové aplikace

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
341 produktů
23 stránek
 
 
Kód

IMC-111PB

Průmyslový DIN Fast Ethernet Media Converter, Mini Type, neřiditelný, 1x 10/100TX (RJ-45) - 1x 100FX (SFP), LFP funkce...

Výrobce

ORING

2 926.00 Kč 

bez DPH

3 542.28 Kč 

s DPH

 
Kód

IMC-121FB-SS-SC

Průmyslový DIN Fast Ethernet Media Converter, Mini Type, neřiditelný, 2x 10/100TX (RJ-45) - 1x 100FX (Single Mode 30km / SC), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C ...

Výrobce

ORING

2 793.00 Kč 

bez DPH

3 381.35 Kč 

s DPH

 
Kód

IES-150B

Průmyslový DIN Fast Ethernet switch, Mini velikost, neřiditelný, 5x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

2 026.00 Kč 

bez DPH

2 453.28 Kč 

s DPH

 
Kód

IDS-322

Průmyslový DIN device server, 2x RS232/422/485 do 2x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC...

Výrobce

ORING

5 701.00 Kč 

bez DPH

6 900.03 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-AK-GMC-SFP-T

Media konvertor industry 100/1000BASE-T/ 1000BASE-X (SFP slot) řady ZCOMAX AK, -40 až 80C, napájení přes svorkovnici DC 12-48V, včetně držáku na DIN, bez napájecího zdroje...

Výrobce

ZCOMAX

3 000.00 Kč 

bez DPH

3 631.82 Kč 

s DPH

Doprodej

Kód

ISC-1112-I

Průmyslový DIN server 1x RS232 DB9 - 1x RD422/485 terminal block, napájení 9~30V DC, 2kV izolace, -10 ~70C...

Výrobce

ORING

2 026.00 Kč 

bez DPH

2 453.28 Kč 

s DPH

 
Kód

IES-180B

Průmyslový DIN Fast Ethernet switch, Mini velikost, neřiditelný, 8x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

2 963.00 Kč 

bez DPH

3 587.05 Kč 

s DPH

 
Kód

IES-1041FX-MM-SC

Průmyslový DIN Fast Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 4x 10/100TX (RJ-45) + 1x 100FX (Multi-mode / SC), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

3 863.00 Kč 

bez DPH

4 676.04 Kč 

s DPH

 
Kód

ZX-AK-G12MCSFP-T

Optický přepínač industry DIN, 2x RJ45 port 1000BASE-T, 1x 1000BASE-X (SFP slot), -40 až 80C, napájení přes svorkovnici 12-48V DC, neřiditelný, bez napájecího zdroje...

Výrobce

ZCOMAX

1 512.00 Kč 

bez DPH

1 831.34 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

IES-1042FX-SS-SC

Průmyslový DIN Fast Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 4x 10/100TX (RJ-45) + 2 x 100FX (Single Mode / SC), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

5 326.00 Kč 

bez DPH

6 446.28 Kč 

s DPH

 
Kód

IES-1062FX-SS-SC

Průmyslový DIN Fast Ethernet switch, zodolněný, neřiditelný, 6x 10/100TX (RJ-45) + 2x 100FX (Single mode / SC), trojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

8 627.00 Kč 

bez DPH

10 440.49 Kč 

s DPH

 
Kód

IDS-342

Průmyslový DIN device server, 4x RS232/422/485 do 2x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC...

Výrobce

ORING

7 464.00 Kč 

bez DPH

9 033.26 Kč 

s DPH

 
Kód

IES-1080A

Průmyslový DIN Fast Ethernet Switch, úzké provedení, neřiditelný, 8x 10/100TX (RJ-45), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

2 513.00 Kč 

bez DPH

3 042.55 Kč 

s DPH

 
Kód

IES-1082GP

Průmyslový DIN Fast Ethernet switch, zodolněný, neřiditelný, 8x 10/100TX (RJ-45) + 2x 1000 (SFP), dvojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

7 089.00 Kč 

bez DPH

8 579.51 Kč 

s DPH

 
Kód

IES-2042FX-MM-SC

Průmyslový DIN Fast Ethernet Switch, zodolněný, řiditelný (LITE), 4x 10/100TX (RJ-45) + 2x 100FX (Multi-Mode / SC) , O-Ring <10ms, dvojité 12~48VDC, -40 ~70C...

Výrobce

ORING

8 815.00 Kč 

bez DPH

10 667.97 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...