Nezařazené

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
79 produktů
6 stránek
 
 
Kód

10Ge-SFPP-AOC-0701

10GE SFP+ Direct Attached Active Optical Cable, 7m, 1-pack...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

14 910.00 Kč 

bez DPH

18 042.91 Kč 

s DPH

 
Kód

10Ge-SFPP-AOC-1001

10GE SFP+ Direct Attached Active Optical Cable, 10m, 1-pack...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

17 040.00 Kč 

bez DPH

20 620.21 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-BXD-S

10GE LR SFP+ OPTIC (LC) BIDIRECTIONAL DOWNSTREAM,Standard Temperature...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

86 390.00 Kč 

bez DPH

104 533.72 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-BXU-S

10GE LR SFP+ OPTIC (LC) BIDIRECTIONAL UPSTREAM,Standard Temperature...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

86 390.00 Kč 

bez DPH

104 533.72 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-ER

10GBASE-ER SFP+ optic (LC), for up to 40km over SMF...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

236 560.00 Kč 

bez DPH

286 239.42 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-ER-2

10GBASE-ER SFP+ optic (LC), for up to 40km over SMF 2-pack...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

373 720.00 Kč 

bez DPH

452 203.02 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-LR

10GBASE-LR, SFP+ optic (LC), for up to 10km over SMF...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

64 970.00 Kč 

bez DPH

78 615.52 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-LR-8

10GBASE-LR,SFPP SMF LC CONNECTOR 8-PACK...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

358 810.00 Kč 

bez DPH

434 161.92 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-LRM

10GBASE-LRM SFP+ optic (LC), for up to 220m over MMF...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

35 380.00 Kč 

bez DPH

42 811.62 Kč 

s DPH

 
Kód

JC784C

HPE X240 DAC kabel Hlavní vlastnosti: Délka 7m SFP+ konektory Přenosová rychlost 10G ...

Výrobce

HPE

7 561.00 Kč 

bez DPH

9 150.63 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-LRM-1-ADP

10GBASE-LRM SFP+ optic (LC), for up to 220m over MMF, 1-pack with LRM Adapter for ICX7150, ICX7250 and ICX7750...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

74 320.00 Kč 

bez DPH

89 929.02 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-LRM-2-ADP

10GBASE-LRM SFP+ Optic (LC), for up to 220m over MMF, 2-pack with LRM Adapter for ICX7150, ICX7250 and ICX7750 SFP+ ports ...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

136 330.00 Kč 

bez DPH

164 961.12 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-LRM-8

10GBASE-LRM SFP+ optic (LC), for up to 220m over MMF 8-pack...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

328 040.00 Kč 

bez DPH

396 930.21 Kč 

s DPH

 
Kód

JD097C

 HPE 3m 10G SFP+ pasivní Direct Attach kabel HLAVNÍ VLASTNOSTI: Délka 3m SFP+ konektory Přenosová rychlost 10 Gb/s 30AWG ...

Výrobce

HPE

5 527.00 Kč 

bez DPH

6 689.49 Kč 

s DPH

 
Kód

10G-SFPP-LR-S

10GBASE-LR,SFPP SMF LC CONNECTOR (No TAA)...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

44 850.00 Kč 

bez DPH

54 270.32 Kč 

s DPH