Aktivní prvky

 

Switche, routery, optické transcievery, mediakonvertory, FTTx, TDM, VOIP, ...

HP Networking, Huawei, DCN, Audiocodes, Microsens, Teldat, Microtik, ...




 

další podkategorie Aktivní prvky:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 


 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Status produktu

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 


 
 
 
 

 

Parametrický filtr

1206

 

Řadit podle:

 Filtr skladu
skladem
vše



 
 

 

 
 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

14

položek

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Media konvertor přepínač průmyslový 4x 10/100BASE-Tx/ 100FX řady IFC, 2km, SC duplex,MM, Tx1310nm/Rx1310nm, 11dB, DC 12-48V,neřid.

Media konvertor přepínač průmyslový 4x 10/100BASE-Tx/ 100FX řady IFC, 2km, SC duplex, MM, Tx1310nm/Rx1310nm, 11dB, DC 12-48V, neřiditelný, operační teplota 0 až 60C, dostupné montážní sady na DIN lištu či zeď

detail porovnat
     

5 336.00
Kč  bez DPH
 
Media konvertor přepínač průmyslový 4x 10/100BASE-Tx/ 100FX řady IFC,30km,SC duplex, SM, Tx1310nm/Rx1310nm, DC 12-48V, neřiditelný

Media konvertor přepínač průmyslový 4x 10/100BASE-Tx/ 100FX řady IFC, 30km, SC duplex, SM, Tx1310nm/Rx1310nm, DC 12-48V, neřiditelný, operační teplota 0 až 60C, dostupné montážní sady na DIN lištu či zeď

detail porovnat
     

6 129.00
Kč  bez DPH
 
Media konvertor přepínač průmyslový 4x 10/100BASE-Tx/ 100FX řady IFC,50km,SC duplex, SM, Tx1310nm/Rx1310nm, DC 12-48V, neřiditelný

Media konvertor přepínač průmyslový 4x 10/100BASE-Tx/ 100FX řady IFC, 50km, SC duplex, SM, Tx1310nm/Rx1310nm, DC 12-48V, neřiditelný, operační teplota 0 až 60C, dostupné montážní sady na DIN lištu či zeď

detail porovnat
     

7 369.00
Kč  bez DPH
 
Media konvertor přepínač průmyslový WDM 4x 10/100BASE-Tx/ 100FX WDM řady IFC,20km,SC simplex,SM,Tx1310nm/Rx1550nm,DC 12-48V,neřid.

Media konvertor přepínač průmyslový WDM 4x 10/100BASE-Tx/ 100FX WDM řady IFC, 20km, SC simplex, SM, Tx1310nm/Rx1550nm, DC 12-48V, neřiditelný, operační teplota 0 až 60C, dostupné montážní sady na DIN lištu či zeď

detail porovnat
     

7 661.00
Kč  bez DPH
 
Media konvertor přepínač průmyslový WDM 4x 10/100BASE-Tx/ 100FX WDM řady IFC,20km,SC simplex,SM,Tx1550nm/Rx1310nm,DC 12-48V,neřid.

Media konvertor přepínač průmyslový WDM 4x 10/100BASE-Tx/ 100FX WDM řady IFC, 20km, SC simplex, SM, Tx1550nm/Rx1310nm, DC 12-48V, neřiditelný, operační teplota 0 až 60C, dostupné montážní sady na DIN lištu či zeď

detail porovnat
     

7 953.00
Kč  bez DPH
 
Media konvertor přepínač průmyslový 4x 10/100BASE-Tx/ 100FX řady IFC, 2km, SC duplex,MM, Tx1310nm/Rx1310nm, 11dB, DC 12-48V,neřid.

Media konvertor přepínač průmyslový 4x 10/100BASE-Tx/ 100FX řady IFC, 2km, SC duplex, MM, Tx1310nm/Rx1310nm, 11dB, DC 12-48V, neřiditelný, operační teplota -40 až 85C, dostupné montážní sady na DIN lištu či zeď

detail porovnat
     

6 020.00
Kč  bez DPH
 
Media konvertor přepínač průmyslový 4x 10/100BASE-Tx/ 100FX řady IFC,30km,SC duplex, SM, Tx1310nm/Rx1310nm, DC 12-48V, neřiditelný

Media konvertor přepínač průmyslový 4x 10/100BASE-Tx/ 100FX řady IFC, 30km, SC duplex, SM, Tx1310nm/Rx1310nm, DC 12-48V, neřiditelný, operační teplota -40 až 85C, dostupné montážní sady na DIN lištu či zeď

detail porovnat
     

7 515.00
Kč  bez DPH
 
Media konvertor přepínač průmyslový 4x 10/100BASE-Tx/ 100FX řady IFC,50km,SC duplex, SM, Tx1310nm/Rx1310nm, DC 12-48V, neřiditelný

Media konvertor přepínač průmyslový 4x 10/100BASE-Tx/ 100FX řady IFC, 50km, SC duplex, SM, Tx1310nm/Rx1310nm, DC 12-48V, neřiditelný, operační teplota -40 až 85C, dostupné montážní sady na DIN lištu či zeď

detail porovnat
     

9 048.00
Kč  bez DPH
 
Media konvertor přepínač průmyslový WDM 4x 10/100BASE-Tx/ 100FX WDM řady IFC,20km,SC simplex,SM,Tx1310nm/Rx1550nm,DC 12-48V,neřid.

Media konvertor přepínač průmyslový WDM 4x 10/100BASE-Tx/ 100FX WDM řady IFC, 20km, SC simplex, SM, Tx1310nm/Rx1550nm, DC 12-48V, neřiditelný, operační teplota -40 až 85C, dostupné montážní sady na DIN lištu či zeď

detail porovnat
     

8 427.00
Kč  bez DPH
 
Media konvertor přepínač průmyslový WDM 4x 10/100BASE-Tx/ 100FX WDM řady IFC,20km,SC simplex,SM,Tx1550nm/Rx1310nm,DC 12-48V,neřid.

Media konvertor přepínač průmyslový WDM 4x 10/100BASE-Tx/ 100FX WDM řady IFC, 20km, SC simplex, SM, Tx1550nm/Rx1310nm, DC 12-48V, neřiditelný, operační teplota -40 až 85C, dostupné montážní sady na DIN lištu či zeď

detail porovnat
     

9 595.00
Kč  bez DPH
 
Sada pro montáž přepínače CTC-Union řady IFC na DIN lištu

Sada pro montáž přepínače CTC-Union řady IFC na DIN lištu

detail porovnat
     

228.00
Kč  bez DPH
 
Sada pro montáž přepínače CTC-Union řady IFC na zeď

Sada pro montáž přepínače CTC-Union řady IFC na zeď

detail porovnat
     

152.00
Kč  bez DPH
 
100/1000Base–T to 100/1000Base–X SFP PoE+ (PSE) řiditelný konvertor (30 W, 12V Booster)

Průmyslový DIN Giga Ethernet Media Converter PoE+ PSE (30W), řiditelný, 1x 10/100/1000TX (RJ-45) - 1x 100/1000 (SFP), dvojité 12/24/48VDC (9.6~57VDC)

detail porovnat
     

7 699.00
Kč  bez DPH
 
Průmyslový DIN Fast Ethernet Media Converter, neřiditelný, 1x 10/100TX (RJ-45) - 1x 100FX SM 30km, LFPT funkce,

Průmyslový DIN Fast Ethernet Media Converter, neřiditelný, 1x 10/100TX (RJ-45) - 1x 100FX SM 30km, LFPT funkce, -40 ~70C

detail porovnat
     

4 184.00
Kč  bez DPH
 

 
 
 

 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     S 

     Snížená cena 

     Z 

     Zajímavý produkt 

     P 

     Produkt zatím není dostupný 

     P 

     Použité zboží 

     D 

     Doprodej 

     P 

     Prodej ukončen 

     P 

     Promo akce 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 
Porovnat0 ks
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 






Obsah košíku:

0 položek
Celková cena:0

 

 

 



 
 
 


 


Přihlášení přihlásit

Najdete nás na

           

Kontakty

 
Česká republika

Alternetivo s.r.o.
Žirovnická 2389
106 00  Praha 10

IČ: 25098314, DIČ: CZ25098314
Zapsána Městským soudem v Praze
oddíl C, vložka 49492

Recepce +420 221 771 881
Fax +420 221 771 882
O2 +420 724 610 001
T-mobile +420 731 014 229
Vodafone +420 773 881 800

E-mail: info [at] alternetivo.cz


Obchodní oddělení
Objednávky a nabídky

Tel: +420 221 771 807
E-mail: eshop [at] alternetivo.cz




Centrální sklad
V Chotejně 15
102 00 Praha 15

Tel.: +420 221 771 815
Slovenská republika

Alternetivo s.r.o.
Zámocká 8
811 01  Bratislava 1

IČ: 45934479, DIČ: SK2023145113
Zapísaná okresným súdom v Bratislave,
vložka 68965/B

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436

E-mail: info [at] alternetivo.sk


Obchodné oddelenie
Objednávky a ponuky

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436
© 1996-2017 Alternetivo

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.