Aktivní prvky

 

Switche, routery, optické transcievery, mediakonvertory, FTTx, TDM, VOIP, ...

HP Networking, Huawei, DCN, Audiocodes, Microsens, Teldat, Microtik, ...




 

další podkategorie Aktivní prvky:

 

 
 
 

 

Filtr vyhledávání výrobce

 


 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:



 

Status produktu

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
 
 


 
 
 
 

 

Parametrický filtr

1206

 

Řadit podle:

 Filtr skladu
skladem
vše



 
 

 

 
 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

20

položek

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sada 2ks PLC 500Mbps Ethernet Bridge 100-240VAC, 50/60Hz

detail porovnat

 Použité zboží 

   

499.00
Kč  bez DPH
 
L2 managed switch, 8x GE RJ-45 + 2x GE SFP port, napájení 48V DC, Desktop

L2 managed switch, 8x GE RJ-45 + 2x GE SFP port, napájení 48V DC, Desktop, vč. mounting ears pro 19" rack

detail porovnat
     

5 718.00
Kč  bez DPH
 
L2 managed switch, 20x GE RJ-45 + 4x GE Combo, napájení 48V DC, Rackmount

L2 managed switch, 20x GE RJ-45 + 2x GE Combo, napájení 48V DC, Rackmount

detail porovnat
     

7 695.00
Kč  bez DPH
 
Sada 2ks PLC 500Mbps Ethernet Bridge 100-240VAC, 50/60Hz

detail porovnat

 Použité zboží 

   

1 006.00
Kč  bez DPH
 
Přepínač 8portů reverzní PoE, 8x RJ45 port 100Mbps, porty 1-7 PoE in, port 8 PoE out, DC 5V a DC 12V out jack

Přepínač 8portů reverzní PoE, 8x RJ45 port 100Mbps, porty 1-7 PoE in, port 8 PoE out, DC 5V a DC 12V out jack (standardní barrel jack konektory 5,5/2,1mm)

detail porovnat
     

955.00
Kč  bez DPH
 
Optický přepínač 10portů, 8x SFP slot 1Gbps + 2x RJ45 port 100/1000Mbps, AC-DC adaptér (DC 5V, 2A)

Optický přepínač 10portů, 8x SFP slot 1Gbps + 2x RJ45 port 100/1000Mbps

detail porovnat
     

5 709.00
Kč  bez DPH
 
Optický přepínač 8portů, 2x SC simplex WDM SM 100Mbps (1310+1550nm) + 6x RJ45 port 100Mbps, externí DC zdroj

Optický přepínač 8portů, 2x SC simplex WDM SM 100Mbps (první port TX=1310, druhý port TX=1550nm) + 6x RJ45 port 100Mbps, externí DC zdroj rozměry 137× 93× 37mm

detail porovnat
     

1 031.00
Kč  bez DPH
 
Optický přepínač 6portů, 2x SC simplex WDM SM 1Gbps (1310+1550nm) + 4x RJ45 port 100/1000Mbps, externí DC zdroj

Optický přepínač 6portů, 2x port SC simplex WDM SM 1Gbps (první port TX=1310, druhý port TX=1550nm) + 4x RJ45 port 100/1000Mbps, externí DC zdroj

detail porovnat
     

2 101.00
Kč  bez DPH
 
Optický přepínač industry, 1x SFP slot 1Gbps + 2x RJ45 port 1Gbps, -40 až 80C, 12-48V DC svorkovnice

Optický přepínač industry, 1x SFP slot 1Gbps + 2x RJ45 port 1Gbps, -40 až 80C, napájení přes svorkovnici 12-48V DC, bez napájecího zdroje

detail porovnat
     

3 477.00
Kč  bez DPH
 
Optický přepínač, 1x MM 850nm 100Mbps (SC Duplex) + 2x RJ45 port 100Mbps, 0 až 60C, DC 5V (1A), zdroj součástí dodávky

Optický přepínač, 1x MM 850nm 100Mbps (SC Duplex) + 2x RJ45 port 100Mbps, 0 až 60C, DC 5V (1A), zdroj součástí dodávky

detail porovnat
     

716.00
Kč  bez DPH
 
Optický přepínač, 1x MM 1310nm 100Mbps (SC Duplex) + 2x RJ45 port 100Mbps, 0 až 60C, DC 5V (1A), zdroj součástí dodávky

Optický přepínač, 1x MM 1310nm 100Mbps (SC Duplex) + 2x RJ45 port 100Mbps, 0 až 60C, DC 5V (1A), zdroj součástí dodávky

detail porovnat
     

859.00
Kč  bez DPH
 
Optický přepínač 6portů, 2x 1Gbps SFP slot + 4x RJ45 port 100/1000Mbps, externí DC zdroj

Optický přepínač 6portů, 2x 1Gbps SFP slot + 4x RJ45 port 100/1000Mbps, externí DC zdroj

detail porovnat
     

1 443.00
Kč  bez DPH
 
Media konvertor Industry 100BASE-TX/ FX řady ZCOMAX AK, -40 až 85C, MM, 2km, SC duplex, Tx1310nm/ Rx1310nm, 12-48V DC

Media konvertor Industry 100BASE-TX/ FX řady ZCOMAX AK, -40 až 85C, MM, 2km, SC duplex, Tx1310nm/ Rx1310nm, 12-48V DC

detail porovnat
     

2 230.00
Kč  bez DPH
 
Media konvertor Industry 100BASE-TX/ FX řady ZCOMAX AK, -40 až 85C, SM, 20km, SC duplex, Tx1310nm/ Rx1310nm, 12-36V DC

Media konvertor Industry 100BASE-TX/ FX řady ZCOMAX AK, -40 až 85C, SM, 20km, SC duplex, Tx1310nm/ Rx1310nm, 12-36V DC

detail porovnat

 Zajímavý produkt 

   

2 230.00
Kč  bez DPH
 
Media konvertor Industry DIN 1Gbps řady ZCOMAX AK, -40 až 80C, 100/1000BASE-T/ SFP 1000Mbps, 12-48V DC svorkovnice

Media konvertor industry 1Gbps řady ZCOMAX AK, -40 až 80C, 100/1000BASE-T/ SFP 1000Mbps, napájení přes svorkovnici DC 12-48V, včetně držáku na DIN

detail porovnat

 Zajímavý produkt 

   

3 000.00
Kč  bez DPH
 
Media konvertor přepínač PoE+ 2x 1000/100BASE-TX/ FX řady ZCOMAX AK, -0 až 40C, SFP 1000Mbps šachta, 52V DC

Media konvertor Industry PoE+ 2x 1000/100BASE-TX/ FX řady ZCOMAX AK, 0 až 40C, SFP 1000Mbps slot, 52V DC PoE+ na metlických portech (např. pro napájení kamery), 802.3at (30W), celkem budget 60W - !!!PSE!!! včetně napájecího zdroje

detail porovnat

 Speciální nabídka 

   

1 355.00
Kč  bez DPH
 

 
 
 

 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     S 

     Snížená cena 

     Z 

     Zajímavý produkt 

     P 

     Produkt zatím není dostupný 

     P 

     Použité zboží 

     D 

     Doprodej 

     P 

     Prodej ukončen 

     P 

     Promo akce 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 


 
Porovnat0 ks
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 






Obsah košíku:

0 položek
Celková cena:0

 

 

 



 
 
 


 


Přihlášení přihlásit

Najdete nás na

           

Kontakty

 
Česká republika

Alternetivo s.r.o.
Žirovnická 2389
106 00  Praha 10

IČ: 25098314, DIČ: CZ25098314
Zapsána Městským soudem v Praze
oddíl C, vložka 49492

Recepce +420 221 771 881
Fax +420 221 771 882
O2 +420 724 610 001
T-mobile +420 731 014 229
Vodafone +420 773 881 800

E-mail: info [at] alternetivo.cz


Obchodní oddělení
Objednávky a nabídky

Tel: +420 221 771 807
E-mail: eshop [at] alternetivo.cz




Centrální sklad
V Chotejně 15
102 00 Praha 15

Tel.: +420 221 771 815
Slovenská republika

Alternetivo s.r.o.
Zámocká 8
811 01  Bratislava 1

IČ: 45934479, DIČ: SK2023145113
Zapísaná okresným súdom v Bratislave,
vložka 68965/B

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436

E-mail: info [at] alternetivo.sk


Obchodné oddelenie
Objednávky a ponuky

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436
© 1996-2017 Alternetivo

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.