Aruba IOn 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR

Aruba IOn 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR
 

Aruba IOn 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR

Výrobce
HPE
Kód
R9D16A
Náš kód
81491
1 133.00 Kč
Doporučená cena bez DPH
1 372.75 Kč
Doporučená cena s DPH
1.50 Kč
Recyklační poplatek
Objednat

    Podrobnosti


    Odeslat dotaz

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Našli jste na eshopu chybu? Prosíme napište nám. Děkujeme

    Popis závady
    Váš e-mail