Báječné nářadí na optiku Ripley/Miller nově v naší distribuci a již i skladem

17.06.2024


Historie americké firmy Ripley sahá až do třicátých let minulého století. Od počátku se firma specializovala na vybavení, nářadí a technologie pro vybrané aplikace. S nástupem masivního televizního vysílání a telekomunikací pak konvergovala kromě jiného k nářadí na přípravu různých typů kabelů, v pozdější době i optických. K rozšíření portfolia určitě přispěla i akvizice K. Miller Tool Company v devadesátých letech. Většina nástrojů pro přípravu optických kabelů a vláken tak dnes spadá pod tzv. Miller Series.


Alternetivo, jako přední distributor v oblasti vláknové optiky, podepsalo s firmou Ripley, která je dnes součástí koncernu Hubbell, distribuční kontrakt na produktové řady Miller®, Cablematic® a ODM® pro Českou republiku a Slovensko. Do stálé nabídky tak zařazujeme více než 40 typů nástrojů. Především jde o různé typy kleští a přípravků pro snadnou preparaci kabelů a optických vláken. Technicky dokonale promyšlené nástroje jako stripovací kleště, přípravky pro kabelové pláště, nůžky na trubičky, nůžky na kevlar i unikátně koncipované preparační přípravky tak můžeme našim zákazníkům, kteří instalují optické kabely, zajistit za rozumné ceny a s okamžitou dostupností. Ať potřebujete připravit k instalaci a zakončení jakýkoli optický kabel, vlákno nebo trubičku, Ripley Miller má pro vaši aplikaci vhodný nástroj. Nevíte si rady, který je zrovna pro vás ten nejlepší. Kontaktujte naše odborníky, rádi vám s výběrem poradí. Další nástroje tohoto výrobce z nepřeberně široké nabídky rádi naceníme a dodáme na vyžádání.


Produkty Ripley najdete na našem e-shopu zde.
 

Dnes již legendární nářadí od Ripley/Miller zná každý technik, který někdy zapojoval optická vlákna. Alternetivo se stává novým distributorem pro ČR a Slovensko.