Ostatní

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
16 produktů
2 stránky
 
 
Kód

PC-6860

...

Výrobce

OEM

390.00 Kč 

bez DPH

471.90 Kč 

s DPH

 
Kód

DR-30-24

...

Výrobce

MEAN WELL

500.00 Kč 

bez DPH

605.00 Kč 

s DPH

 
Kód

RBFTC11

MikroTik Gigabit media konvertor, 1x GB SFP + 1x 10/100/1000 Mbps RJ-45, Outdoor, napájení PoE 802.3af/at+Passive 12-57V, plastový case, rozsah pracovních teplot -40 až +70°C, vč. napájecího zdroje a ...

Výrobce

MIKROTIK

837.00 Kč 

bez DPH

1 012.77 Kč 

s DPH

 
Kód

PW48V-12V150W

MikroTik Hot swap napájecí zdroj PW48-12V150W pro CCR1072-1G-8S+, -48V DC/12V DC, 150W...

Výrobce

MIKROTIK

2 269.00 Kč 

bez DPH

2 745.49 Kč 

s DPH

 
Kód

PW48V-12V85W

MikroTik napájecí zdroj PW48-12V85W DC pro CCR revize r2, ± 48 V DC zdroj s výstupem 12V/8A, 85W...

Výrobce

MIKROTIK

1 143.00 Kč 

bez DPH

1 383.03 Kč 

s DPH

 
Kód

RBWMK

MikroTik RBWMK držák na zeď pro boxové RB2011xxx-IN, chrání box i kabeláž....

Výrobce

MIKROTIK

181.00 Kč 

bez DPH

219.01 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

S-RJ01

MikroTik SFP modul 10/100/1000Mbps, RJ-45 copper module, max. 100m 1,25 Gbps...

Výrobce

MIKROTIK

620.00 Kč 

bez DPH

750.20 Kč 

s DPH

 
Kód

S-31DLC20D

MikroTik SFP modul S-31DLC20D 1,25 Gbps, 1000LX, SM, LC, 20 km, DDMI, Tx 1310 nm, 9/125um Single-mode, 1000Base-LX, 1310 nm, 2x LC konektor....

Výrobce

MIKROTIK

493.00 Kč 

bez DPH

596.53 Kč 

s DPH

 
Kód

S-3553LC20D

MikroTik S3553LC20D, pár Bi-Di SFP modulů, 1,25 Gbps, 1000BX, SM, 1x LC, 20 km, DDMI, S-35LC20D, Tx1310 nm/Rx1550 nm + S-53LC20D, Tx 1550 nm/Rx 1310 nm...

Výrobce

MIKROTIK

1 519.00 Kč 

bez DPH

1 837.99 Kč 

s DPH

 
Kód

SFPONU

MikroTik SFP GPON ONU (ONT) modul, pro FTTx sítě, compatible ITU-T G.982 Class B+, Tx 1310 nm with DFB laser, Rx 1490 nm, 1244 Mbps upstream and 2488 Mbps downstream, diagnostika DMM...

Výrobce

MIKROTIK

1 912.00 Kč 

bez DPH

2 313.52 Kč 

s DPH

 
Kód

S-85DLC05D

MikroTik SFP modul S-85DLC05D 1,25 Gbps, 1000Base-SX, MM, LC, 550 m, DDMI, Tx 850 nm, 50/125um/62,5/125um Multi-mode, 1000Base-SX, 2x LC konektor...

Výrobce

MIKROTIK

374.00 Kč 

bez DPH

452.54 Kč 

s DPH

 
Kód

S+85DLC03D

MikroTik SFP+ modul S+85DLC03D 10 Gbps, MM, LC, 300 m, DDMI, Tx 850 nm...

Výrobce

MIKROTIK

1 150.00 Kč 

bez DPH

1 391.50 Kč 

s DPH

 
Kód

S+2332LC10D

Mikrotik S+2332LC10D pár SFP+ modulů BiDi 10 Gbps, SM, LC, 10km, DDMI, 1270/1330 nm...

Výrobce

MIKROTIK

7 599.00 Kč 

bez DPH

9 194.79 Kč 

s DPH

 
Kód

WIR-100199

Sériový kabel pro nastavení MikroTiku 3 m konektory DB9F/DB9F, Null modem....

Výrobce

WIRELESS

90.00 Kč 

bez DPH

108.90 Kč 

s DPH

 
Kód

APU.4C2

PC Engines APU.4C2, AMD G series GX-412TC, 1 GHz, 4-core, 3x miniPCIe, 4x GE LAN, 2 GB RAM,1x m-SATA, SD card slot, 4x USB, 1x serial port, 2x SIM card slot, napájení 12 V jack, max. 1 A, rozměry 152 ...

Výrobce

WIRELESS

3 250.00 Kč 

bez DPH

3 932.50 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...