Příslušenství

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
32 produktů
3 stránky
 
 
Kód

S-RJ01

MikroTik SFP modul 10/100/1000Mbps, RJ-45 copper module, max. 100m 1,25 Gbps...

Výrobce

MIKROTIK

571.00 Kč 

bez DPH

692.73 Kč 

s DPH

 
Kód

S-31DLC20D

MikroTik SFP modul S-31DLC20D 1,25 Gbps, 1000LX, SM, LC, 20 km, DDMI, Tx 1310 nm, 9/125um Single-mode, 1000Base-LX, 1310 nm, 2x LC konektor....

Výrobce

MIKROTIK

441.00 Kč 

bez DPH

535.43 Kč 

s DPH

 
Kód

S-3553LC20D

MikroTik S3553LC20D, pár Bi-Di SFP modulů, 1,25 Gbps, 1000BX, SM, 1x LC, 20 km, DDMI, S-35LC20D, Tx1310 nm/Rx1550 nm + S-53LC20D, Tx 1550 nm/Rx 1310 nm...

Výrobce

MIKROTIK

1 358.00 Kč 

bez DPH

1 645.00 Kč 

s DPH

 
Kód

S-85DLC05D

MikroTik SFP modul S-85DLC05D 1,25 Gbps, 1000Base-SX, MM, LC, 550 m, DDMI, Tx 850 nm, 50/125um/62,5/125um Multi-mode, 1000Base-SX, 2x LC konektor...

Výrobce

MIKROTIK

334.00 Kč 

bez DPH

405.96 Kč 

s DPH

 
Kód

S+85DLC03D

MikroTik SFP+ modul S+85DLC03D 10 Gbps, MM, LC, 300 m, DDMI, Tx 850 nm...

Výrobce

MIKROTIK

1 145.00 Kč 

bez DPH

1 387.27 Kč 

s DPH

 
Kód

S+2332LC10D

Mikrotik S+2332LC10D pár SFP+ modulů BiDi 10 Gbps, SM, LC, 10km, DDMI, 1270/1330 nm...

Výrobce

MIKROTIK

6 795.00 Kč 

bez DPH

8 223.77 Kč 

s DPH

 
Kód

S+RJ10

MikroTik SFP+ modul 10/100/1000M/2.5G/5G/10G, RJ-45 copper module, max. 30m 10Gbps, ostatní rychlosti max. 100m. Propojení 2x S+RJ10 jsou vzdélky linky pro 1000M/2.5G delší než při propojrní s modulem...

Výrobce

MIKROTIK

1 288.00 Kč 

bez DPH

1 560.30 Kč 

s DPH

 
Kód

WIR-100055

Pigtail U.FL/RSMA Female 20 cm, RG178 pro připojení miniPCI, RSMA F panelový...

Výrobce

WIRELESS

32.10 Kč 

bez DPH

38.96 Kč 

s DPH

 
Kód

WIR-100056

Pigtail U.FL/N Female 20 cm, RG178 pro připojení miniPCI, N F panelový...

Výrobce

WIRELESS

60.00 Kč 

bez DPH

72.72 Kč 

s DPH

 
Kód

WIR-100057

Pigtail U.FL/SMA Female 15 cm, SMA F panelový, RG178 pro připojení miniPCI,...

Výrobce

WIRELESS

77.00 Kč 

bez DPH

93.29 Kč 

s DPH

 
Kód

WIR-100058

Pigtail U.FL/N Male úhlový 25 cm, RG178 pro připojení miniPCI...

Výrobce

WIRELESS

60.00 Kč 

bez DPH

72.72 Kč 

s DPH

 
Kód

WIR-100059

Pigtail MMCX Male/RSMA Female 10 cm, RG178 pro připojení miniPCI, RSMA F panelový...

Výrobce

WIRELESS

68.00 Kč 

bez DPH

82.40 Kč 

s DPH

 
Kód

WIR-100060

Pigtail MMCX Male/RSMA Female 20 cm, RG178 pro připojení miniPCI, RSMA F panelový...

Výrobce

WIRELESS

86.00 Kč 

bez DPH

104.18 Kč 

s DPH

 
Kód

WIR-100062

Pigtail MMCX Male/N Female 25 cm, RG178 pro připojení miniPCI, N F panelový...

Výrobce

WIRELESS

91.00 Kč 

bez DPH

110.23 Kč 

s DPH

 
Kód

WIR-100063

Pigtail MMCX/N Male úhlový 25 cm, RG178 pro připojení miniPCI...

Výrobce

WIRELESS

96.00 Kč 

bez DPH

116.28 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...