Příslušenství

Status

Cena

Parametrický filtr

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
26 produktů
2 stránky
 
 
Kód

S-RJ01

MikroTik SFP modul 10/100/1000Mbps, RJ-45 copper module, max. 100m 1,25 Gbps...

Výrobce

MIKROTIK

635.00 Kč 

bez DPH

770.17 Kč 

s DPH

 
Kód

S-31DLC20D

MikroTik SFP modul S-31DLC20D 1,25 Gbps, 1000LX, SM, LC, 20 km, DDMI, Tx 1310 nm, 9/125um Single-mode, 1000Base-LX, 1310 nm, 2x LC konektor....

Výrobce

MIKROTIK

508.00 Kč 

bez DPH

616.50 Kč 

s DPH

 
Kód

S-3553LC20D

MikroTik S3553LC20D, pár Bi-Di SFP modulů, 1,25 Gbps, 1000BX, SM, 1x LC, 20 km, DDMI, S-35LC20D, Tx1310 nm/Rx1550 nm + S-53LC20D, Tx 1550 nm/Rx 1310 nm...

Výrobce

MIKROTIK

1 556.00 Kč 

bez DPH

1 884.58 Kč 

s DPH

 
Kód

S-85DLC05D

MikroTik SFP modul S-85DLC05D 1,25 Gbps, 1000Base-SX, MM, LC, 550 m, DDMI, Tx 850 nm, 50/125um/62,5/125um Multi-mode, 1000Base-SX, 2x LC konektor...

Výrobce

MIKROTIK

382.00 Kč 

bez DPH

464.03 Kč 

s DPH

 
Kód

S+85DLC03D

MikroTik SFP+ modul S+85DLC03D 10 Gbps, MM, LC, 300 m, DDMI, Tx 850 nm...

Výrobce

MIKROTIK

1 270.00 Kč 

bez DPH

1 538.52 Kč 

s DPH

 
Kód

S+RJ10

MikroTik SFP+ modul 10/100/1000M/2.5G/5G/10G, RJ-45 copper module, max. 30m 10Gbps, ostatní rychlosti max. 100m. Propojení 2x S+RJ10 jsou vzdélky linky pro 1000M/2.5G delší než při propojrní s modulem...

Výrobce

MIKROTIK

1 428.00 Kč 

bez DPH

1 729.70 Kč 

s DPH

 
Kód

WIR-100055

Pigtail U.FL/RSMA Female 20 cm, RG178 pro připojení miniPCI, RSMA F panelový...

Výrobce

WIRELESS

34.70 Kč 

bez DPH

42.11 Kč 

s DPH

 
Kód

WIR-100056

Pigtail U.FL/N Female 20 cm, RG178 pro připojení miniPCI, N F panelový...

Výrobce

WIRELESS

62.00 Kč 

bez DPH

75.14 Kč 

s DPH

 
Kód

WIR-100057

Pigtail U.FL/SMA Female 15 cm, SMA F panelový, RG178 pro připojení miniPCI,...

Výrobce

WIRELESS

58.00 Kč 

bez DPH

70.30 Kč 

s DPH

 
Kód

WIR-100058

Pigtail U.FL/N Male úhlový 25 cm, RG178 pro připojení miniPCI...

Výrobce

WIRELESS

55.00 Kč 

bez DPH

66.67 Kč 

s DPH

 
Kód

WIR-100059

Pigtail MMCX Male/RSMA Female 10 cm, RG178 pro připojení miniPCI, RSMA F panelový...

Výrobce

WIRELESS

68.00 Kč 

bez DPH

82.40 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

WIR-100062

Pigtail MMCX Male/N Female 25 cm, RG178 pro připojení miniPCI, N F panelový...

Výrobce

WIRELESS

72.00 Kč 

bez DPH

87.24 Kč 

s DPH

 
Kód

WIR-100063

Pigtail MMCX/N Male úhlový 25 cm, RG178 pro připojení miniPCI...

Výrobce

WIRELESS

104.00 Kč 

bez DPH

125.96 Kč 

s DPH

 
Kód

WIR-100064

Pigtail MMCX Male/N Male 25 cm, RG178 pro připojení miniPCI, N M přímý...

Výrobce

WIRELESS

64.00 Kč 

bez DPH

77.56 Kč 

s DPH

 
Kód

WIR-100067

Pigtail MMCX/RSMA Male úhlový 25 cm, RG178 pro antény s RSMA konektory...

Výrobce

WIRELESS

38.40 Kč 

bez DPH

46.59 Kč 

s DPH