cable 10m singlemode 24x SC/APC on one side, 24x LC/PC on other side, 1m long ends with conectors (d= 2mm

cable 10m singlemode 24x SC/APC on one side, 24x LC/PC on other side, 1m long ends with conectors (d= 2mm
 

cable 10m singlemode 24x SC/APC on one side, 24x LC/PC on other side, 1m long ends with conectors (d= 2mm

Výrobce
ZCOMAX
Kód
Trasa-10m-SM-24SCA-24LCP
Náš kód
71426
Záruka
12 Měsíců
1 803.00 Kč
Doporučená cena bez DPH
2 181.63 Kč
Doporučená cena s DPH
Objednat

    Podrobnosti


    Odeslat dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Našli jste na eshopu chybu? Prosíme napište nám. Děkujeme

    Popis závady
    Váš e-mail

    K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...