Cirkulátor SM 1550nm (+-40nm), 2x v LGX krabičce, LC/APC konektory (6x)

Cirkulátor SM 1550nm (+-40nm), 2x v LGX krabičce, LC/APC konektory (6x)
 

Cirkulátor SM 1550nm (+-40nm), 2x v LGX krabičce, LC/APC konektory (6x)

Cirkulátor SM 1550nm (+-40nm), 2kusy nainstalované v LGX boxu, 1U, LC/APC konektory (6x), obrázek je ilustrativní třída (GRADE) P, max I/L 0,8dB (0,6dB typicky)
Výrobce
Optika pasivní
Kód
CIRC-SM-55-2x-LCA-LGX
Náš kód
75205
Záruka
24 Měsíců
5 505.00 Kč
Doporučená cena bez DPH
6 661.05 Kč
Doporučená cena s DPH
Objednat

    Podrobnosti


    Odeslat dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Našli jste na eshopu chybu? Prosíme napište nám. Děkujeme

    Popis závady
    Váš e-mail

    Související produkty

      Kód Název produktu Výrobce   Doporučená cena bez DPH  
    Porovnat CWDM-AoD-NOCN-250-1m--59 CWDM ADD nebo DROP multiplexer, pass CWDM WL 1590nm, bez konektorů, vlákna 1m 250um, útlum max. 0,6dB Optika pasivní
     
    304.00 Kč
    Porovnat CWDM-AoD-SCPC-900-1m--59 CWDM ADD nebo DROP multiplexer, CWDM WL 1590nm, SC/PC konektory, vlákna 900um, vložný útlum max. 0,9dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    399.00 Kč
    Porovnat CWDM-AoD-SCPC-900-1m--55 CWDM ADD nebo DROP multiplexer, CWDM WL 1550nm, SC/PC konektory, vlákna 900um, vložný útlum max. 0,9dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    399.00 Kč
    Porovnat CWDM-AoD-NOCN-250-1m--55 CWDM ADD nebo DROP multiplexer, pass CWDM WL 1550nm, vložný útlum max. 0,6dB, bez konektorů, vlákna 250um 1m Optika pasivní
     
    304.00 Kč
    Porovnat CWDM-AoD-SCPC-900-1m--51 CWDM ADD nebo DROP multiplexer, CWDM WL 1510nm, SC/PC konektory, vlákna 900um, vložný útlum max. 0,9dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    399.00 Kč
    Porovnat CWDM-AoD-NOCN-250-1m--53 CWDM ADD nebo DROP multiplexer, pass CWDM WL 1530nm, bez konektorů, vlákna 1m 250um, útlum max. 0,6dB Optika pasivní
     
    304.00 Kč
    Porovnat CWDM-AoD-SCPC-900-1m--53 CWDM ADD nebo DROP multiplexer, CWDM WL 1530nm, SC/PC konektory, vlákna 900um, vložný útlum max. 0,9dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    399.00 Kč
    Porovnat CWDM-AoD-NOCN-250-1m--51 CWDM ADD nebo DROP multiplexer, pass CWDM WL 1510nm, bez konektorů, vlákna 1m 250um, útlum max. 0,6dB Optika pasivní
     
    304.00 Kč

    K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...