Článek útlumový in-line variabilní LC/UPC, SM, samec-samec, se šroubem (1 až 60dB)

Článek útlumový in-line variabilní LC/UPC, SM, samec-samec, se šroubem (1 až 60dB)
 

Článek útlumový in-line variabilní LC/UPC, SM, samec-samec, se šroubem (1 až 60dB)

Článek útlumový in-line variabilní LC/UPC, MM 50/125, samec-samec (patchcord provedení), se šroubem (1 až 60dB) pro ruční volbu útlumu
Výrobce
Optika pasivní
Kód
OAT-VAR-MM-LU-MM50
Náš kód
75768
Záruka
12 Měsíců
1 944.00 Kč
Doporučená cena bez DPH
2 352.24 Kč
Doporučená cena s DPH
Objednat

    Podrobnosti

    Obrázek nemusí zcela odpovídat popisu (např. jiný typ konektorů či jiná délka, ale provedení na obrázku je přesné)

    Atenuátory se používají pro přizpůsobení optického výkonu k požadavkům optické sítě (zpravidla pro utlumení silných singlemode zdrojů při jejich propojení na krátkou vzdálenost (nedojde tak k vzájemnému spálení přijímače-fotodiody velmi výkoným laserem nutným pro velmi dlouhé trasy nad 40km). Požadovaný útlum je dosažen speciálním dotovaným útlumovým vláknem bez závislosti na vlnové délce. Atenuátory mají zpravidla konektory samec/samice a lze je tak vložit kamkoliv do optické trasy.
    Kromě uvedených typů jsme schopni dodat jakýkoli jiný typ na přání/ objednávku.

    Odeslat dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Našli jste na eshopu chybu? Prosíme napište nám. Děkujeme

    Popis závady
    Váš e-mail

    Související dokumenty

    K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...