Článek útlumový LC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 13dB, zirkoniové s dopovaným vláknem

Článek útlumový LC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 13dB, zirkoniové s dopovaným vláknem
 

Článek útlumový LC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 13dB, zirkoniové s dopovaným vláknem

Článek útlumový LC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 13dB, zirkoniové s dopovaným vláknem
Výrobce
Optika pasivní
Kód

OAT-POFA-MF-LU-S13-SM

Náš kód
97507
Záruka
12 Měsíců
Dostupnost
132.00 Kč
Doporučená cena bez DPH
159.72 Kč
Doporučená cena s DPH
Objednat

    Podrobnosti

    Atenuátory se používají pro přizpůsobení optického výkonu k požadavkům optické sítě (zpravidla pro utlumení silných singlemode zdrojů při jejich propojení na krátkou vzdálenost (nedojde tak k vzájemnému spálení přijímače-fotodiody velmi výkoným laserem nutným pro velmi dlouhé trasy nad 40km). Požadovaný útlum je dosažen speciálním dotovaným útlumovým vláknem bez závislosti na vlnové délce. Atenuátory mají zpravidla konektory samec/samice a lze je tak vložit kamkoliv do optické trasy.
    Kromě uvedených typů jsme schopni dodat jakýkoli jiný typ na přání/ objednávku.

    Odeslat dotaz

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

    Našli jste na eshopu chybu? Prosíme napište nám. Děkujeme

    Popis závady
    Váš e-mail
    Stránka je chráněna pomocí Google reCAPTCHA

    Parametry

    Konektory

    Typ konektoru LC

    Typ vlákna

    Typ vlákna SM