Článek útlumový SC/UPC, MM 50/125, samec-samička, operační rozsah 850-1310nm,15dB,zirkoniové s dopovaným vláknem

Článek útlumový SC/UPC, MM 50/125, samec-samička, operační rozsah 850-1310nm,15dB,zirkoniové s dopovaným vláknem
 

Článek útlumový SC/UPC, MM 50/125, samec-samička, operační rozsah 850-1310nm,15dB,zirkoniové s dopovaným vláknem

Článek útlumový SC/UPC, MM 50/125, samec-samička, operační rozsah 850-1310nm,15dB,zirkoniové s dopovaným vláknem
Výrobce
Optika pasivní
Kód

OAT-POFA-MF-SU-S15-MM

Náš kód
85495
Záruka
12 Měsíců
Dostupnost
413.00 Kč
Doporučená cena bez DPH
499.73 Kč
Doporučená cena s DPH
Objednat

    Podrobnosti

    Atenuátory se používají pro přizpůsobení optického výkonu k požadavkům optické sítě (zpravidla pro utlumení silných singlemode zdrojů při jejich propojení na krátkou vzdálenost (nedojde tak k vzájemnému spálení přijímače-fotodiody velmi výkoným laserem nutným pro velmi dlouhé trasy nad 40km). Požadovaný útlum je dosažen speciálním dotovaným útlumovým vláknem bez závislosti na vlnové délce. Atenuátory mají zpravidla konektory samec/samice a lze je tak vložit kamkoliv do optické trasy.
    Kromě uvedených typů jsme schopni dodat jakýkoli jiný typ na přání/ objednávku.

    Odeslat dotaz

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Našli jste na eshopu chybu? Prosíme napište nám. Děkujeme

    Popis závady
    Váš e-mail

    Parametry

    Konektory

    Typ konektoru SC

    Typ vlákna

    Typ vlákna MM