CWDM ADD + DROP multiplexer 2-vl, duální (W+E), 19" 1U, 4x WL 1470 - 1530nm + 2x 1310nm WWDM,SC/PC 12x + E200/A 4x (W+E)

CWDM ADD + DROP multiplexer 2-vl, duální (W+E), 19" 1U, 4x WL 1470 - 1530nm + 2x 1310nm WWDM,SC/PC 12x + E200/A 4x (W+E)
 

CWDM ADD + DROP multiplexer 2-vl, duální (W+E), 19" 1U, 4x WL 1470 - 1530nm + 2x 1310nm WWDM,SC/PC 12x + E200/A 4x (W+E)

CWDM ADD + DROP multiplexer pro 2-vláknový systém, duální (W+E), 19" 1U, 4x CWDM WL 1470 - 1530nm (pro každé vlákno) + 2x 1310nm WWDM (řazení 31, 47, 49, 51, 53, 31), SC/PC(12x) + E200APC west/east (4x), vložný útlum max. 3,8dB
Výrobce
Optika pasivní
Kód
CWDM-ApD-WpE-SC-E-2xp31--4xx
Náš kód
75743
Záruka
24 Měsíců
8 951.00 Kč
Doporučená cena bez DPH
10 830.71 Kč
Doporučená cena s DPH
Objednat

    Podrobnosti

    Tyto CWDM pasivní ADD DROP multiplexery slouží k vydělení/zpětného vložení daných (zvolených) vlnových délek do CWDM trasy.
    Tyto ADD DROP multiplexery jsou určené pro dvou vláknové CWDM systémy.
    Vše je osazeno v 19" 1U rozvaděči.

    Komponenty jsou od čínského prvovýrobce SCS-F. Jakákoliv změna oproti nabízeným specifikacím je po dohodě možná.
    Na přání lze dodat i v provedení pouze komponent s vlákny různé délky či s vlákny 900um či v provedení vláken break-out 3mm (bez 19" šasi)
    ADD/DROP multiplexery lze také dodat předkonektorované (možné jsou konektory SC, SC-SPC, LC, LC-APC, FC, FC-APC, E2000 (R&M), E2000-APC (R&M)), případně v LGX krabičce.

    Při objednání si také lze vybrat vlnové délky k vydělení/ zpětnému vložení z rozsahu 1270-1610nm.
    CWDM-ApD-WpE-E2A--61-51-51-61 (pro ADD+DROP CWDM kanálů 51 a 61; v tomto případě pro obě vlákna, oběma směry - West + East)

    Kvalita komponent na nejvyšší úrovni!! Mnoho referencí v ČR!

    Odeslat dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Našli jste na eshopu chybu? Prosíme napište nám. Děkujeme

    Popis závady
    Váš e-mail

    Parametry

    Formát

    Formát Šasi 19" a příslušenství

    Konektory

    typ konektorů E2000

    Počet W/L

    počet W/L 4

    Typ produktu

    typ xWDM zařízení OADM

    Typ připojení/přenosu

    Typ přenosu CWDM

    Vlnová délka

    Vlnová délka CWDM xx

    Související dokumenty

    Související produkty

      Kód Název produktu Výrobce   Doporučená cena bez DPH  
    Porovnat CWDM-AoD-NOCN-250-1m--59 CWDM ADD nebo DROP multiplexer, pass CWDM WL 1590nm, bez konektorů, vlákna 1m 250um, útlum max. 0,6dB Optika pasivní
     
    291.00 Kč
    Porovnat CWDM-AoD-SCPC-900-1m--59 CWDM ADD nebo DROP multiplexer, CWDM WL 1590nm, SC/PC konektory, vlákna 900um, vložný útlum max. 0,9dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    383.00 Kč
    Porovnat CWDM-AoD-SCPC-900-1m--55 CWDM ADD nebo DROP multiplexer, CWDM WL 1550nm, SC/PC konektory, vlákna 900um, vložný útlum max. 0,9dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    383.00 Kč
    Porovnat CWDM-AoD-NOCN-250-1m--55 CWDM ADD nebo DROP multiplexer, pass CWDM WL 1550nm, vložný útlum max. 0,6dB, bez konektorů, vlákna 250um 1m Optika pasivní
     
    291.00 Kč
    Porovnat CWDM-AoD-SCPC-900-1m--51 CWDM ADD nebo DROP multiplexer, CWDM WL 1510nm, SC/PC konektory, vlákna 900um, vložný útlum max. 0,9dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    383.00 Kč
    Porovnat CWDM-AoD-NOCN-250-1m--53 CWDM ADD nebo DROP multiplexer, pass CWDM WL 1530nm, bez konektorů, vlákna 1m 250um, útlum max. 0,6dB Optika pasivní
     
    291.00 Kč
    Porovnat CWDM-AoD-SCPC-900-1m--53 CWDM ADD nebo DROP multiplexer, CWDM WL 1530nm, SC/PC konektory, vlákna 900um, vložný útlum max. 0,9dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    383.00 Kč
    Porovnat CWDM-AoD-NOCN-250-1m--51 CWDM ADD nebo DROP multiplexer, pass CWDM WL 1510nm, bez konektorů, vlákna 1m 250um, útlum max. 0,6dB Optika pasivní
     
    291.00 Kč

    K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...