CWDM ADD nebo DROP multiplexer, CWDM WL 1xx0nm, SC/APC konektory, 3mm 1m dlouhá vlákna,útlum max. 0,9dB včetně konektorů

CWDM ADD nebo DROP multiplexer, CWDM WL 1xx0nm, SC/APC konektory, 3mm 1m dlouhá vlákna,útlum max. 0,9dB včetně konektorů
 

varianty

CWDM ADD nebo DROP multiplexer, CWDM WL 1xx0nm, SC/APC konektory, 3mm 1m dlouhá vlákna,útlum max. 0,9dB včetně konektorů

CWDM ADD nebo DROP multiplexer, CWDM WL 1xx0nm (lze zvolit z pásma 1270-1610nm), SC/APC konektory, vlákna 3mm, vložný útlum max. 0,9dB včetně konektorů, 3x vlákno 3mm 1m
Výrobce
Optika pasivní
Kód
CWDM-AoD-SCAPC-3mm-1m--XX
Náš kód
75546
Záruka
24 Měsíců
756.00 Kč
Doporučená cena bez DPH
914.76 Kč
Doporučená cena s DPH
Objednat

    Podrobnosti

    Tyto CWDM pasivní ADD DROP multiplexery slouží k vydělení či vložení daného CWDM kanálu s CWDM trasy.
    Tyto ADD DROP multiplexery je třeba použít 2ks pro jednu vlnovou délku a vlákno - první pro vydělení kanálu a druhý pro opětovné vložení

    Komponenty jsou od čínského prvovýrobce SCS-F. Jakákoliv změna oproti nabízeným specifikacím je po dohodě možná. Na přání lze dodat i v provedení s vlákny jiné délky či s vlákny 900um či v provedení vláken break-out 3mm.
    ADD/DROP multiplexery lze také dodat předkonektorované (možné jsou konektory SC, SC-SPC, LC, LC-APC, FC, FC-APC, E2000 (R&M), E2000-APC (R&M)), případně v LGX krabičce či 19" šasi.

    Při objednání si také lze vybrat vlnovou délku z rozsahu 1270-1610nm, v tomto pásmu vlnových délek také tyto ADD/DROP multiplexery pracují.
    Kvalita komponent na nejvyšší úrovni!! Mnoho referencí v ČR!

    Parametry:
    Operating Wavelength(nm)
    1270 - 1620nm

    Center Wavelength Accuracy(nm)
    ±0.5

    Channel Spacing(nm)
    20nm

    Channel Passband(@-05dB bandwidth)Min.(nm)
    ±7

    Pass Channel Insertion Loss(dB)
    <0.6

    Reflection Channel Insertion Loss(dB)
    <0.4

    Channel Ripple (dB)
    <0.3

    Isolation - Adjacent (dB)
    <30

    Isolation - Non-adjacent (dB)
    <40

    Insertion Loss Temperature Sensitivity (dB/C)
    <0.005

    Wavelength Temperature Shifting(nm/C)
    <0.002

    Polarization Dependent Loss (dB)
    <0.10

    Polarization Mode Dispersion(ps)
    <0.1

    Directivity (dB)
    >50

    Return Loss (dB)
    >45

    Maximum Power Handing (mW)
    300

    Operating Temperature (C)
    0 až 70

    Storage Temperature (C)
    -40 až +85

    Package Dimension (mm)
    průměr 5.5mm, délka 34mm (38mm v případě ochrany vláken 900um)

    Odeslat dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Našli jste na eshopu chybu? Prosíme napište nám. Děkujeme

    Popis závady
    Váš e-mail

    Parametry

    Délka

    Délka vláken (m) 1

    Formát

    Formát steel tube

    Konektory

    typ konektorů SC-APC

    Počet W/L

    počet W/L 1

    Typ produktu

    typ xWDM zařízení OADM

    Typ připojení/přenosu

    Typ přenosu CWDM

    Vlnová délka

    Vlnová délka CWDM xx

    Další vlastnosti

    Provedení ochrany vlákna LSOH simplex 3mm žlutý

    Související dokumenty

    datasheet - rozměry použitých filtrů
    datasheet - možná provedení a jejich rozměry.doc

    Varianty produktu

    Související produkty

      Kód Název produktu Výrobce   Doporučená cena bez DPH  
    Porovnat CWDM-AoD-NOCN-250-1m--59 CWDM ADD nebo DROP multiplexer, pass CWDM WL 1590nm, bez konektorů, vlákna 1m 250um, útlum max. 0,6dB Optika pasivní
     
    296.00 Kč
    Porovnat CWDM-AoD-SCPC-900-1m--59 CWDM ADD nebo DROP multiplexer, CWDM WL 1590nm, SC/PC konektory, vlákna 900um, vložný útlum max. 0,9dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    389.00 Kč
    Porovnat CWDM-AoD-SCPC-900-1m--55 CWDM ADD nebo DROP multiplexer, CWDM WL 1550nm, SC/PC konektory, vlákna 900um, vložný útlum max. 0,9dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    389.00 Kč
    Porovnat CWDM-AoD-NOCN-250-1m--55 CWDM ADD nebo DROP multiplexer, pass CWDM WL 1550nm, vložný útlum max. 0,6dB, bez konektorů, vlákna 250um 1m Optika pasivní
     
    296.00 Kč
    Porovnat CWDM-AoD-SCPC-900-1m--51 CWDM ADD nebo DROP multiplexer, CWDM WL 1510nm, SC/PC konektory, vlákna 900um, vložný útlum max. 0,9dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    389.00 Kč
    Porovnat CWDM-AoD-NOCN-250-1m--53 CWDM ADD nebo DROP multiplexer, pass CWDM WL 1530nm, bez konektorů, vlákna 1m 250um, útlum max. 0,6dB Optika pasivní
     
    296.00 Kč
    Porovnat CWDM-AoD-SCPC-900-1m--53 CWDM ADD nebo DROP multiplexer, CWDM WL 1530nm, SC/PC konektory, vlákna 900um, vložný útlum max. 0,9dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    389.00 Kč
    Porovnat CWDM-AoD-NOCN-250-1m--51 CWDM ADD nebo DROP multiplexer, pass CWDM WL 1510nm, bez konektorů, vlákna 1m 250um, útlum max. 0,6dB Optika pasivní
     
    296.00 Kč

    K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...