CWDM ADD nebo DROP multiplexer, pass CWDM WL 1590nm, bez konektorů, vlákna 1m 250um, útlum max. 0,6dB

CWDM ADD nebo DROP multiplexer, pass CWDM WL 1590nm, bez konektorů, vlákna 1m 250um, útlum max. 0,6dB
 

CWDM ADD nebo DROP multiplexer, pass CWDM WL 1590nm, bez konektorů, vlákna 1m 250um, útlum max. 0,6dB

CWDM ADD nebo DROP multiplexer, pass CWDM WL 1590nm, vložný útlum max. 0,6dB, bez konektorů, 3x vlákno 250um 1m
Výrobce
Optika pasivní
Kód
CWDM-AoD-NOCN-250-1m--59
Náš kód
30347
Záruka
24 Měsíců
366.00 Kč
Doporučená cena bez DPH
442.86 Kč
Doporučená cena s DPH
Objednat

    Podrobnosti

    Tyto CWDM pasivní ADD DROP multiplexery slouží k vydělení či vložení daného CWDM kanálu s CWDM trasy.
    Tyto ADD DROP multiplexery je třeba použít 2ks pro jednu vlnovou délku a vlákno - první pro vydělení kanálu a druhý pro opětovné vložení

    Komponenty jsou od čínského prvovýrobce SCS-F. Jakákoliv změna oproti nabízeným specifikacím je po dohodě možná. Na přání lze dodat i v provedení s vlákny jiné délky či s vlákny 900um či v provedení vláken break-out 3mm.
    ADD/DROP multiplexery lze také dodat předkonektorované (možné jsou konektory SC, SC-SPC, LC, LC-APC, FC, FC-APC, E2000 (R&M), E2000-APC (R&M)), případně v LGX krabičce či 19" šasi.

    Při objednání si také lze vybrat vlnovou délku z rozsahu 1270-1610nm, v tomto pásmu vlnových délek také tyto ADD/DROP multiplexery pracují.
    Kvalita komponent na nejvyšší úrovni!! Mnoho referencí v ČR!

    Parametry:
    Operating Wavelength(nm)
    1270 - 1620nm

    Center Wavelength Accuracy(nm)
    ±0.5

    Channel Spacing(nm)
    20nm

    Channel Passband(@-05dB bandwidth)Min.(nm)
    ±7

    Pass Channel Insertion Loss(dB)
    <0.6

    Reflection Channel Insertion Loss(dB)
    <0.4

    Channel Ripple (dB)
    <0.3

    Isolation - Adjacent (dB)
    <30

    Isolation - Non-adjacent (dB)
    <40

    Insertion Loss Temperature Sensitivity (dB/C)
    <0.005

    Wavelength Temperature Shifting(nm/C)
    <0.002

    Polarization Dependent Loss (dB)
    <0.10

    Polarization Mode Dispersion(ps)
    <0.1

    Directivity (dB)
    >50

    Return Loss (dB)
    >45

    Maximum Power Handing (mW)
    300

    Operating Temperature (C)
    0 až 70

    Storage Temperature (C)
    -40 až +85

    Package Dimension (mm)
    průměr 5.5mm, délka 34mm (38mm v případě ochrany vláken 900um)

    Odeslat dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Našli jste na eshopu chybu? Prosíme napište nám. Děkujeme

    Popis závady
    Váš e-mail

    Parametry

    Délka

    Délka vláken (m) 1

    Konektory

    typ konektorů bez konektorů

    Počet W/L

    počet W/L 1

    Typ produktu

    typ xWDM zařízení OADM

    Typ připojení/přenosu

    Typ přenosu CWDM

    Vlnová délka

    Vlnová délka 1590nm CWDM

    Další vlastnosti

    Provedení ochrany vlákna 250um

    Související dokumenty

    datasheet - rozměry použitých filtrů
    datasheet - možná provedení a jejich rozměry.doc

    Varianty produktu

      Kód Název produktu Výrobce   Doporučená cena bez DPH  
    Porovnat CWDM-AoD-NOCN-250-1m--xx CWDM ADD nebo DROP multiplexer, pass CWDM WL 1xx0nm, bez konektorů, vlákna 1m 250um, útlum do 0,6dB Optika pasivní
     

    v

    679.00 Kč

    Související produkty

      Kód Název produktu Výrobce   Doporučená cena bez DPH  
    Porovnat CWDM-Mux-OR-Dem-08W-E2A CWDM Mux NEBO Demux, 08x CWDM WL - 1470-1610nm, 9x E2/APC (R&M), 19", 1U, vložný útlum max. 2,8dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    12 930.00 Kč
    Porovnat CWDM-Mux-Dem-16CH-16W-E2A CWDM Mux + Demux, 16x CWDM kanál/ WL - 1270-1610nm(bez CH 37 a 39), 34x E2000/APC, 19", 2U, vložný útlum max. 3,3dB včetně konekt. Optika pasivní
     
    47 950.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-9CH-18W-SE CWDM Mux + Demux BiDi, 9x CWDM kanál, 18x W/L - 1270-1610nm, 19x SC/UPC (1550+trunk E2A), 19", 1U, I/L max. 3,5dB včetně konekt. Optika pasivní
     
    10 570.00 Kč
    Porovnat CWDM-Mux-Dem-04CH-04W-E2A CWDM Mux + Demux, 04x CWDM kanál/ WL - 1550-1610nm, 10x E2/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,4dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    13 340.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-9CH-18WE2A CWDM Mux + Demux BiDi, 9x CWDM kanál, 18x W/L - 1270-1610nm, 19x E2/APC (R&M), 19", 1U, vložný útlum max. 3,1dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    26 920.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-9CH-18W-SC CWDM Mux + Demux BiDi, 9x CWDM kanál, 18x W/L - 1270-1610nm, 19x SC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,5dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    9 664.00 Kč
    Porovnat CWDM-Mux-Dem-08CH-08W-E2A CWDM Mux + Demux, 08x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm, 18x E2/APC (R&M), 19", 1U, vložný útlum max. 2,8dB včetně konektorů Optika pasivní

    P

    16 230.00 Kč
    Porovnat CWDM-Mux-Dem-18CH-18W-SC CWDM Mux + Demux, 18x CWDM kanál/ WL - 1270-1610nm, 38x SC/UPC, 19", 2U, vložný útlum max. 3,5dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    18 940.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-2CH-4W-SCA CWDM Mux + Demux BiDi, 2x CWDM kanál, 4x W/L - 1550-1610nm, 5x SC/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,4dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    2 661.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-4CH-8W-SCA CWDM Mux + Demux BiDi, 4x CWDM kanál, 8x W/L - 1470-1610nm, 9x SC/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 3dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    4 218.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-8CH-16W-LC CWDM Mux + Demux BiDi, 8x CWDM kanál, 16x W/L - 1310-1610nm, 17x LC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,5dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    8 886.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-4CH-8W-LC CWDM Mux + Demux BiDi, 4x CWDM kanál, 8x W/L - 1470-1610nm, 9x LC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 3dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    4 218.00 Kč
    Porovnat CWDM-Mux-Dem-08CH-08W-p31-E2A CWDM Mux + Demux, 08x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm + 1310nm port, 20x E2000/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,2dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    26 410.00 Kč
    Porovnat CWDM-Mux-Dem-04CH-04W-SC CWDM Mux + Demux, 04x CWDM kanál/ WL - 1550-1610nm, 10x SC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,6dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    4 261.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-2CH-4W-E2A CWDM Mux + Demux BiDi, 2x CWDM kanál, 4x W/L - 1550-1610nm, 5x E2/APC (R&M), 19", 1U, vložný útlum max. 2,2dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    7 202.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-4CH-8W-E2A CWDM Mux + Demux BiDi, 4x CWDM kanál, 8x W/L - 1470-1610nm, 9x E2/APC (R&M), 19", 1U, vložný útlum max. 2,8dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    12 390.00 Kč
    Porovnat CWDM-Mux-Dem-08CH-08W-SC CWDM Mux + Demux, 08x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm, 18x SC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,8dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    7 376.00 Kč
    Porovnat CWDM-Mux-Dem-04CH-04W-LC-OBAND CWDM Mux + Demux, 04x CWDM kanál/ WL - 1270-1330nm, 10x LC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,6dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    4 444.00 Kč
    Porovnat CWDM-Mux-Dem-16CH-16W-SC CWDM Mux + Demux, 16x CWDM kanál/ WL - 1270-1610nm (bez CH 37 a 39), 34x SC/UPC, 19", 2U, vložný útlum max. 3,5dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    17 070.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-2CH-4W-SC CWDM Mux + Demux BiDi, 2x CWDM kanál, 4x W/L - 1550-1610nm, 5x SC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,6dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    2 661.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-8CH-16W-SC CWDM Mux + Demux BiDi, 8x CWDM kanál, 16x W/L - 1310-1610nm, 17x SC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,5dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    8 886.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-4CH-8W-SC CWDM Mux + Demux BiDi, 4x CWDM kanál, 8x W/L - 1470-1610nm, 9x SC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 3dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    4 218.00 Kč
    Porovnat CWDM-Mux-Dem-04CH-04W-p31-E2A CWDM Mux + Demux, 04x CWDM kanál/ WL - 1470-1530nm + 1310nm, 12x E2000/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,2dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    16 030.00 Kč
    Porovnat CWDM-Mux-Dem-04CH-04W-p31-E2Ax CWDM Mux + Demux, 04x CWDM kanál/ WL - 1550-1610nm + 1310nm port, 12x E2000/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,2dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    16 030.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-2CH-4W-B-SCA CWDM Mux + Demux BiDi, 2x CWDM kanál, 4x W/L - 47, 49, 59 a 1610nm, 5x SC/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,4dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    2 661.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-2CH-4W-pEX-SCA CWDM Mux + Demux BiDi,2x CWDM kanál, 4x W/L 47, 49, 59 a 1610nm + EXP(1504-1578nm),6x SC/APC,19",1U,I/L max. 2,5dB včetně konektor Optika pasivní
     
    3 838.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-4CH-8W-SCAv2 CWDM Mux + Demux BiDi, 4x CWDM kanál, 8x W/L - 1270-1450nm (39 a 41 vynecháno), SC/APC, 19", 1U, vložný útlum max. včetně konek. Optika pasivní
     
    4 583.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-8CH-16W-E2A CWDM Mux + Demux BiDi, 8x CWDM kanál, 16x W/L - 1310-1610nm, 17x E2000/APC(R&M), 19", 1U, vložný útlum max. 3,3dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    24 330.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-8CH-16W-SCA CWDM Mux + Demux BiDi, 8x CWDM kanál, 16x W/L - 1310-1610nm, 17x SC/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,5dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    8 886.00 Kč
    Porovnat CWDM-Mux-Dem-08CH-08W-p31-SC CWDM Mux + Demux, 08x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm + 1310nm port, 20x SC/PC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,2dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    8 246.00 Kč
    Porovnat CWDM-Mux-Dem-08CH-08W-p31-LC CWDM Mux + Demux, 08x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm + 1310nm port, 20x LC/PC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,2dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    8 246.00 Kč
    Porovnat CWDM-Mux-Dem-18CH-18W-E2A CWDM Mux + Demux, 18x CWDM kanál/ WL - 1270-1610nm, 38x E2000/APC, 19", 2U, vložný útlum max. 3,5dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    51 640.00 Kč
    Porovnat CWDM-Mux-Dem-08CH-08W-SCA CWDM Mux + Demux, 08x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm, 18x SC/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,8dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    7 376.00 Kč
    Porovnat CWDM-Mux-Dem-16CH-16W-LC CWDM Mux + Demux, 16x CWDM kanál/ WL - 1270-1610nm (bez CH 37 a 39), 34x LC/UPC, 19", 2U, vložný útlum max. 3,5dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    17 070.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-8CH-16W-LC_v2 CWDM Mux + Demux BiDi, 8x CWDM kanál, 16x W/L - 1270-1610nm (bez 39 a 45), LC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,5dB Optika pasivní
     
    8 886.00 Kč
    Porovnat CWDM-Mux-Dem-04CH-04W-p31-SCA CWDM Mux + Demux, 04x CWDM kanál/ WL - 1470-1530nm + 1310nm, 12x SC/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,2dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    5 131.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-8CH-16W-SC_v2 CWDM Mux + Demux BiDi, 8x CWDM kanál, 16x W/L - 1270-1610nm (37+39 vynecháno), SC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,5dB Optika pasivní

    Z

    8 886.00 Kč
    Porovnat CWDM-Mux-Dem-04CH-04W-LC-OB-E2 CWDM Mux + Demux, 04x CWDM kanál/ WL - 1270-1330nm, 10x LC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,6dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    6 078.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-4CH-8W-SCA-DCA CWDM Mux + Demux BiDi, 4x CWDM kanál, 8x W/L - 1470-1610nm, SC/APC, D-CASE, vložný útlum max. 3dB Optika pasivní
     
    4 615.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-4CH-8W-CUS-DCA CWDM Mux + Demux BiDi, 4x CWDM kanál, 8x W/L - 1470-1610nm, 8xLC/PC + 1x SC/PC, D-CASE, vložný útlum max. 3dB Optika pasivní
     
    4 706.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-2CH-4W-SC-ABS CWDM Mux + Demux BiDi, 2x CWDM kanál, 4x W/L - 1550-1610nm, 1m šlahouny SC/UPC, v ABS krab., vložný útlum max. 2,6dB Optika pasivní
     
    1 573.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-9CH-18W-SC-E2t CWDM Mux + Demux BiDi, 9x CWDM kanál, 18x W/L - 1270-1610nm, SC/UPC, trunk connector E2A,19",1U, vložný útlum max. 3,5dB Optika pasivní
     
    10 570.00 Kč
    Porovnat CWDM-Mux-Dem-08CH-08W-p31-SCA CWDM Mux + Demux, 08x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm + 1310nm port, 20x SC/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,2dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    8 246.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-4CH-8W-SC-ABS CWDM Mux + Demux BiDi, 4x CWDM kanál, 8x W/L - 1470-1610nm, SC/PC 1m d2mm, ABS krabička, vložný útlum max. 3dB Optika pasivní
     
    3 108.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-5CH-9W-SCA-ABS CWDM Mux + Demux BiDi, 4x CWDM kanál, 8x W/L - 1470-1610nm + 1310nm WWDM, SC/APC 0,4m d2mm, ABS krabička, útlum max. 3dB Optika pasivní
     
    3 538.00 Kč
    Porovnat CWDM-Mux-Dem-08CH-08W-LC CWDM Mux + Demux, 08x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm, 18x LC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,8dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    7 376.00 Kč
    Porovnat CWDM-Mux-Dem-08CH-08W-LC-LBAND CWDM Mux + Demux, 08x CWDM kanál/ WL - 1270-1450nm (bez C39 a C41), LC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,8dB Optika pasivní
     
    8 107.00 Kč
    Porovnat CWDM-Mux-Dem-08CH-08W-LC-SPEC CWDM Mux + Demux, 08x CWDM kanál/ WL - 1270-1330nm + 1510-1570nm, 18xLC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,8dB Optika pasivní
     
    7 741.00 Kč
    Porovnat CWDM-Mux-Dem-08CH-08W-p31-FC CWDM Mux + Demux, 08x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm + 1310nm port, 20x FC/PC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,2dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    8 319.00 Kč
    Porovnat CWDM-Mux-Dem-08CH-08W-p31-SC-E CWDM Mux + Demux, 08x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm + 1310nm port, 18x SC/PC, 2x E2A, 19",1U,vložný útlum max. 3,2dB včetně konek. Optika pasivní
     
    10 060.00 Kč
    Porovnat CWDM-Mux-Dem-08CH-08W-SC-E2tr CWDM Mux + Demux, 08x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm, SC/UPC, E2A trunk, 19", 1U, vložný útlum max. 2,8dB Optika pasivní
     
    9 192.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-4CH-8W-SCPv2 CWDM Mux + Demux BiDi, 4x CWDM kanál, 8x W/L - 1270-1450nm (39 a 41 vynecháno), SC/PC, 19", 1U, vložný útlum max. včetně konek. Optika pasivní
     
    4 583.00 Kč
    Porovnat CWDM-Mux-OR-Dem-04W-SC-1m-ABS CWDM Mux NEBO Demux, 4x CWDM WL - 1270-1330nm, SC/UPC 1m šlahouny, ABS krabička, vložný útlum max. 2,6dB Optika pasivní
     
    1 756.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-9CH-18W-LC CWDM Mux + Demux BiDi, 9x CWDM kanál, 18x W/L - 1270-1610nm, 19x LC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,5dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    9 664.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-4CH-8W-SCA-E2t CWDM Mux + Demux BiDi, 4x CWDM kanál, 8x W/L - 1470-1610nm, 8x SC/APC, 1xE2000/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 3dB Optika pasivní
     
    5 126.00 Kč
    Porovnat CWDMLL-Mux-Dem-08CH-08W-p31-LC CWDM Mux + Demux low loss typ, 08x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm + 1310nm port, LC/PC, 19", 1U, vložný útlum max. 2dB Optika pasivní
     
    16 670.00 Kč
    Porovnat CWDMLL-Mux-Dem-08CH-08W-p31LCA CWDM Mux + Demux low loss typ, 08x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm + 1310nm port, LC/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 2dB Optika pasivní
     
    16 920.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-4CH-8W-SCAv3 CWDM Mux + Demux BiDi, 4x CWDM kanál, 8x W/L - 1310-1450nm, 9x SC/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 3dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    4 583.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-4CH-8W-pEX-LC CWDM Mux + Demux BiDi, 4x CWDM kanál, 8x W/L - 1270-1410nm +EXP port(1504-1578nm), LC/UPC,19", 1U, vložný útlum max. 3dB Optika pasivní
     
    5 803.00 Kč
    Porovnat CWDM-Mux-Dem-04CH-04W-LC CWDM Mux + Demux, 04x CWDM kanál/ WL - 1550-1610nm, 10x LC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,6dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    4 261.00 Kč
    Porovnat CWDM-Mux-Dem-04CH-04W-SCA CWDM Mux + Demux, 04x CWDM kanál/ WL - 1550-1610nm, SC/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,6dB Optika pasivní
     
    4 261.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-4CH-8W-SC-LGX CWDM Mux + Demux BiDi, 4x CWDM kanál, 8x W/L - 1470-1610nm, SC/UPC, LGX krabička, vložný útlum max. 3dB Optika pasivní
     
    3 456.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-4CH-8W-E2A-CUS CWDM Mux + Demux BiDi, 4x CWDM kanál, 8x W/L - 1270-1330nm a 1550-1610, E2/APC (R&M), 19", 1U, vložný útlum max. 2,8dB Optika pasivní
     
    12 390.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-2CH-4W-E2A-CUS CWDM Mux + Demux BiDi, 2x CWDM kanál, 4x W/L - 1270-1330nm, E2/APC (R&M), 19", 1U, vložný útlum max. 2,2dB Optika pasivní
     
    7 202.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-3CH-6W-PON-SCA CWDM Mux + Demux BiDi, 3x CWDM kanál, 6x W/L + 1310nmGPON + 1490nm GPON, SC/APC, LGX box, I/L max 2,4dB Optika pasivní
     
    4 129.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-1CH-2W-PON-SCA CWDM Mux + Demux BiDi, 1x CWDM kanál, 2x W/L + 1310nmGPON + 1490nm GPON, SC/APC, 19", 1U, I/L max 1,8dB Optika pasivní
     
    2 938.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-2CH-4W-LC-p31L CWDM Mux + Demux BiDi, 2x CWDM kanál, 4x W/L - 1470-1530nm + 1310nm (circulator), LC/UPC (7x), LGX BOX, I/L max. 2,4dB Optika pasivní
     
    5 712.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-8CH-16W-LC-LGX CWDM Mux + Demux BiDi, 8x CWDM kanál, 16x W/L - 1310-1610nm, LC/UPC, LGX box, vložný útlum max. 3,5dB Optika pasivní
     
    8 030.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-4CH-8W-LC-p31C CWDM Mux + Demux BiDi, 4x CWDM kanál, 8x W/L - 1470-1610nm + 1310nm (circulator), LC/APC (11x), 19", 1U, I/L max. 3dB Optika pasivní
     
    8 453.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-9W-1310-ABS-CU CWDM Mux + Demux BiDi, 9x W/L - 1430-1590nm + 1310nm WWDM, ABS BOX, 900um 1m, bez konektorů, max. I/L 3dB Optika pasivní
     
    3 401.00 Kč
    Porovnat CWDM-Mux-Dem-08CH-08W-p31-CUS2 CWDM Mux + Demux, 08x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm + 1310nm port, 18x LC/APC, 2x E2000/APC (TRUNK),19",1U,I/L max. 3,2dB Optika pasivní
     
    10 060.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-2CH-4W-LC-p31C CWDM Mux + Demux BiDi, 2x CWDM kanál, 4x W/L - 1470-1530nm + 1310nm (circulator), LC/UPC (7x), 19", 1U, I/L max. 2,4dB Optika pasivní
     
    6 168.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-4CH-8W-LC-E2t CWDM Mux + Demux BiDi, 4x CWDM kanál, 8x W/L - 1470-1610nm, 8xLC/PC, 1xE2000/APC (trunk), 19", 1U, vložný útlum max. 3dB Optika pasivní
     
    5 126.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-2CH-4W-LC-CUS CWDM Mux + Demux BiDi, 2x CWDM kanál, 4x W/L - 1510-1570nm, LC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,4dB Optika pasivní
     
    2 661.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-5CH-9W-CUSTOM CWDM Mux + Demux BiDi, 4x CWDM kanál, 8x W/L - 1470-1610nm + 1310nm, 9x LC/APC + TRUNK E2/APC, 19" 1U, útlum max. 3dB Optika pasivní
     
    5 561.00 Kč
    Porovnat CWDM-Mux-Dem-08CH-08W-p31-LCA CWDM Mux + Demux, 08x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm + 1310nm port, LC/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,2dB Optika pasivní
     
    8 246.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-4CH-8W-LC-CUS CWDM Mux + Demux BiDi, 4x CWDM kanál, 8x W/L - 1390-1530nm, LC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 3dB Optika pasivní
     
    4 218.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-4CH-8W-SCA-ABS CWDM Mux + Demux BiDi, 4x CWDM kanál, 8x W/L - 1470-1610nm, SC/APC 1m d2mm, ABS krabička, vložný útlum max. 3dB Optika pasivní
     
    3 108.00 Kč

    K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...