CWDM band splitter/ skip filter, 1470-1610nm pass/ reflect, 1310-1450nm reflect/pass, ABS 90x20x10mm, 3x SC/APC 1m d=2mm

CWDM band splitter/ skip filter, 1470-1610nm pass/ reflect, 1310-1450nm reflect/pass, ABS 90x20x10mm, 3x SC/APC 1m d=2mm
 

CWDM band splitter/ skip filter, 1470-1610nm pass/ reflect, 1310-1450nm reflect/pass, ABS 90x20x10mm, 3x SC/APC 1m d=2mm

CWDM band splitter/ skip filter, 1470-1610nm pass/ reflect, 1310-1450nm reflect/pass, ABS 90x20x10mm, 3x SC/APC 1m d=2mm
Výrobce
Optika pasivní
Kód
CWDM-BAND-SPLITTER-ABS-SCA
Náš kód
79461
Záruka
24 Měsíců
1 254.00 Kč
Doporučená cena bez DPH
1 517.34 Kč
Doporučená cena s DPH
Objednat

    Podrobnosti

    Lze dodat také jako samostatné komponenty bez rozvaděče a to s konektory či bez.
    Kvalita komponent na nejvyšší úrovni!! Mnoho referencí v ČR

    Odeslat dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Našli jste na eshopu chybu? Prosíme napište nám. Děkujeme

    Popis závady
    Váš e-mail

    Parametry

    Formát

    Formát Šasi 19" a příslušenství

    Konektory

    typ konektorů LC

    Počet kanálů

    počet kanálů (obousměrných služeb) 4

    Počet W/L

    počet W/L 4

    Typ produktu

    typ xWDM zařízení MUX/ DEMUX

    Typ připojení/přenosu

    obousměrný přenos po 2.vláknech
    Typ přenosu CWDM

    Další vlastnosti

    EXP port ne
    UG port ne
    WWDM 1310nm port ne

    Související dokumenty

    Související produkty

      Kód Název produktu Výrobce   Doporučená cena bez DPH  
    Porovnat OAT-POFA-MF-SU-S15-SM Článek útlumový SC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 15dB, zirkoniové s dopovaným vláknem Optika pasivní
     
    127.00 Kč
    Porovnat OAT-POFA-MF-LU-S05-SM Článek útlumový LC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 5dB, zirkoniové s dopovaným vláknem Optika pasivní
     
    119.00 Kč
    Porovnat OAT-POFA-MF-LU-S15-SM Článek útlumový LC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 15dB, zirkoniové s dopovaným vláknem Optika pasivní
     
    119.00 Kč
    Porovnat OAT-POFA-MF-SU-S07-SM Článek útlumový SC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 7dB, zirkoniové s dopovaným vláknem Optika pasivní
     
    127.00 Kč
    Porovnat OAT-POFA-MF-SU-S20-SM Článek útlumový SC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 20dB, zirkoniové s dopovaným vláknem Optika pasivní
     
    127.00 Kč
    Porovnat OAT-POFA-MF-LU-S07-SM Článek útlumový LC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 7dB, zirkoniové s dopovaným vláknem Optika pasivní
     
    119.00 Kč
    Porovnat OAT-POFA-MF-LU-S10-SM Článek útlumový LC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 10dB, zirkoniové s dopovaným vláknem Optika pasivní
     
    119.00 Kč
    Porovnat OAT-POFA-MF-SU-S03-SM Článek útlumový SC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 3dB, zirkoniové s dopovaným vláknem Optika pasivní
     
    127.00 Kč
    Porovnat OAT-POFA-MF-SU-S05-SM Článek útlumový SC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 5dB, zirkoniové s dopovaným vláknem Optika pasivní
     
    127.00 Kč
    Porovnat OAT-POFA-MF-SU-S10-SM Článek útlumový SC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 10dB, zirkoniové s dopovaným vláknem Optika pasivní
     
    127.00 Kč
    Porovnat OAT-POFA-MF-LU-S20-SM Článek útlumový LC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 20dB, zirkoniové s dopovaným vláknem Optika pasivní
     
    119.00 Kč

    K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...