CWDM Mux + Demux BiDi, 8x CWDM kanál, 16x W/L - 1270-1610nm (37+39 vynecháno), SC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,5dB


 

 

CWDM Mux + Demux BiDi, 8x CWDM kanál, 16x W/L - 1270-1610nm (37+39 vynecháno), SC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,5dB
 

 


 
 
 

 Zajímavý produkt 

 


 
 
 

 

 

Výrobce: 

Optika pasivní 

Kód: CWDM-Bi-Mux-Dem-8CH-16W-SC_v2

CWDM Mux + Demux BiDi, 8x CWDM kanál, 16x W/L - 1270-1610nm (1370 a 1390 vynecháno - watterpeak), 17x SC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,5dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační hloubka 30cm
 
Part No.CWDM-Bi-Mux-Dem-8CH-16W-SC_v2
Doporučená prodejní cena bez DPH 10 360.00   
Doporučená prodejní cena s DPH 12 535.60   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka:  24 Měsíců
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        



 
 
 



 
 
 

 

 

CWDM Mux + Demux BiDi, 8x CWDM kanál, 16x W/L - 1270-1610nm (1370 a 1390 vynecháno - watterpeak), 17x SC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,5dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační hloubka 30cm

 
 
 

  •  
 

Podobné produkty:

    Kód  Název produktu 
 
Výrobce        Doporučená prodejní cena  bez DPH
 
 
 
 
Vaše cena
s DPH 
 
 
CWDM-Bi-Mux-Dem-2CH-4W-SCA CWDM Mux + Demux BiDi, 2x CWDM kanál, 4x W/L - 1550-1610nm, 5x SC/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,4dB včetně konektorů
 
Optika pasivní        2 873.00 Kč
 
 
 
 
3 476.33 Kč
 
CWDM-Bi-Mux-Dem-2CH-4W-SC CWDM Mux + Demux BiDi, 2x CWDM kanál, 4x W/L - 1550-1610nm, 5x SC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,6dB včetně konektorů
 
Optika pasivní        3 050.00 Kč
 
 
 
 
3 690.50 Kč
 
CWDM-Bi-Mux-Dem-4CH-8W-SCA CWDM Mux + Demux BiDi, 4x CWDM kanál, 8x W/L - 1470-1610nm, 9x SC/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 3dB včetně konektorů
 
Optika pasivní        4 969.00 Kč
 
 
 
 
6 012.49 Kč
 
CWDM-Bi-Mux-Dem-9CH-18WE2A CWDM Mux + Demux BiDi, 9x CWDM kanál, 18x W/L - 1270-1610nm, 19x E2/APC (R&M), 19", 1U, vložný útlum max. 3,1dB včetně konektorů
 
Optika pasivní        28 780.00 Kč
 
 
 
 
34 823.80 Kč
 
CWDM-Bi-Mux-Dem-9CH-18W-SC CWDM Mux + Demux BiDi, 9x CWDM kanál, 18x W/L - 1270-1610nm, 19x SC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,5dB včetně konektorů
 
Optika pasivní        11 410.00 Kč
 
 
 
 
13 806.10 Kč
 
CWDM-Bi-Mux-Dem-4CH-8W-E2A CWDM Mux + Demux BiDi, 4x CWDM kanál, 8x W/L - 1470-1610nm, 9x E2/APC (R&M), 19", 1U, vložný útlum max. 2,8dB včetně konektorů
 
Optika pasivní        12 890.00 Kč
 
 
 
 
15 596.90 Kč
 
CWDM-Bi-Mux-Dem-4CH-8W-SC CWDM Mux + Demux BiDi, 4x CWDM kanál, 8x W/L - 1470-1610nm, 9x SC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 3dB včetně konektorů
 
Optika pasivní        5 283.00 Kč
 
 
 
 
6 392.43 Kč
 
CWDM-Bi-Mux-Dem-8CH-16W-LC CWDM Mux + Demux BiDi, 8x CWDM kanál, 16x W/L - 1310-1610nm, 17x LC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,5dB včetně konektorů
 
Optika pasivní        10 360.00 Kč
 
 
 
 
12 535.60 Kč
 
CWDM-Bi-Mux-Dem-4CH-8W-LC CWDM Mux + Demux BiDi, 4x CWDM kanál, 8x W/L - 1470-1610nm, 9x LC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 3dB včetně konektorů
 
Optika pasivní        4 969.00 Kč
 
 
 
 
6 012.49 Kč
 
CWDM-Bi-Mux-Dem-8CH-16W-SC CWDM Mux + Demux BiDi, 8x CWDM kanál, 16x W/L - 1310-1610nm, 17x SC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,5dB včetně konektorů
 
Optika pasivní        10 360.00 Kč
 
 
 
 
12 535.60 Kč
 
CWDM-Bi-Mux-Dem-2CH-4W-E2A CWDM Mux + Demux BiDi, 2x CWDM kanál, 4x W/L - 1550-1610nm, 5x E2/APC (R&M), 19", 1U, vložný útlum max. 2,2dB včetně konektorů
 
Optika pasivní        7 136.00 Kč
 
 
 
 
8 634.56 Kč
 
CWDM-Bi-Mux-Dem-9CH-18W-SE CWDM Mux + Demux BiDi, 9x CWDM kanál, 18x W/L - 1270-1610nm, 19x SC/UPC (1550+trunk E2A), 19", 1U, I/L max. 3,5dB včetně konekt.
 
Optika pasivní        13 230.00 Kč
 
 
 
 
16 008.30 Kč
 

 

Související produkty:

    Kód  Název produktu 
 
Výrobce        Doporučená prodejní cena  bez DPH
 
 
 
 
Vaše cena
s DPH 
 
 
OAT-POFA-MF-LU-S05-SM Článek útlumový LC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 5dB, zirkoniové s dopovaným vláknem
 
Optika pasivní        126.00 Kč
 
 
 
 
152.46 Kč
 
OAT-POFA-MF-LU-S15-SM Článek útlumový LC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 15dB, zirkoniové s dopovaným vláknem
 
Optika pasivní        126.00 Kč
 
 
 
 
152.46 Kč
 
OAT-POFA-MF-SU-S15-SM Článek útlumový SC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 15dB, zirkoniové s dopovaným vláknem
 
Optika pasivní        134.00 Kč
 
 
 
 
162.14 Kč
 
CWDM-AoD-SCPC-900-1m--55 CWDM ADD nebo DROP multiplexer, CWDM WL 1550nm, SC/PC konektory, vlákna 900um, vložný útlum max. 0,9dB včetně konektorů
 
Optika pasivní        532.00 Kč
 
 
 
 
643.72 Kč
 
CWDM-AoD-NOCN-250-1m--59 CWDM ADD nebo DROP multiplexer, CWDM WL 1590nm (1270-1620nm pass), vložný útlum max. 0,6dB, bez konektorů, vlákna 250um 1m
 
Optika pasivní        479.00 Kč
 
 
 
 
579.59 Kč
 
OAT-POFA-MF-SU-S07-SM Článek útlumový SC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 7dB, zirkoniové s dopovaným vláknem
 
Optika pasivní        134.00 Kč
 
 
 
 
162.14 Kč
 
CWDM-AoD-SCPC-900-1m--59 CWDM ADD nebo DROP multiplexer, CWDM WL 1590nm, SC/PC konektory, vlákna 900um, vložný útlum max. 0,9dB včetně konektorů
 
Optika pasivní        532.00 Kč
 
 
 
 
643.72 Kč
 
OAT-POFA-MF-SU-S20-SM Článek útlumový SC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 20dB, zirkoniové s dopovaným vláknem
 
Optika pasivní        134.00 Kč
 
 
 
 
162.14 Kč
 
OAT-POFA-MF-LU-S07-SM Článek útlumový LC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 7dB, zirkoniové s dopovaným vláknem
 
Optika pasivní        126.00 Kč
 
 
 
 
152.46 Kč
 
OAT-POFA-MF-LU-S10-SM Článek útlumový LC/UPC, SM, samec-samička, qoperační rozsah 1240um ~ 1620um, 10dB, zirkoniové s dopovaným vláknem
 
Optika pasivní        126.00 Kč
 
 
 
 
152.46 Kč
 
CWDM-AoD-NOCN-250-1m--53 CWDM ADD nebo DROP multiplexer, CWDM WL 1530nm (1270-1620nm pass), vložný útlum max. 0,6dB, bez konektorů, vlákna 250um 1m
 
Optika pasivní        479.00 Kč
 
 
 
 
579.59 Kč
 
CWDM-AoD-SCPC-900-1m--51 CWDM ADD nebo DROP multiplexer, CWDM WL 1510nm, SC/PC konektory, vlákna 900um, vložný útlum max. 0,9dB včetně konektorů
 
Optika pasivní        532.00 Kč
 
 
 
 
643.72 Kč
 
CWDM-AoD-NOCN-250-1m--55 CWDM ADD nebo DROP multiplexer, CWDM WL 1550nm (1270-1620nm pass), vložný útlum max. 0,6dB, bez konektorů, vlákna 250um 1m
 
Optika pasivní        479.00 Kč
 
 
 
 
579.59 Kč
 
CWDM-AoD-SCPC-900-1m--53 CWDM ADD nebo DROP multiplexer, CWDM WL 1530nm, SC/PC konektory, vlákna 900um, vložný útlum max. 0,9dB včetně konektorů
 
Optika pasivní        532.00 Kč
 
 
 
 
643.72 Kč
 
OAT-POFA-MF-SU-S05-SM Článek útlumový SC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 5dB, zirkoniové s dopovaným vláknem
 
Optika pasivní        134.00 Kč
 
 
 
 
162.14 Kč
 
OAT-POFA-MF-SU-S03-SM Článek útlumový SC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 3dB, zirkoniové s dopovaným vláknem
 
Optika pasivní        134.00 Kč
 
 
 
 
162.14 Kč
 
CWDM-AoD-NOCN-250-1m--51 CWDM ADD nebo DROP multiplexer, CWDM WL 1510nm (1270-1620nm pass), vložný útlum max. 0,6dB, bez konektorů, vlákna 250um 1m
 
Optika pasivní        479.00 Kč
 
 
 
 
579.59 Kč
 
OAT-POFA-MF-SU-S10-SM Článek útlumový SC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 10dB, zirkoniové s dopovaným vláknem
 
Optika pasivní        134.00 Kč
 
 
 
 
162.14 Kč
 
OAT-POFA-MF-LU-S20-SM Článek útlumový LC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 20dB, zirkoniové s dopovaným vláknem
 
Optika pasivní        126.00 Kč
 
 
 
 
152.46 Kč
 


 
 
 

 

Podrobnosti o produktu


 

Popis produktu:

Tento konkrétní MUX/ DEMUX modul je určen pro jednovláknové CWDM systémy (bidi).

Tyto CWDM pasivní rozbočovače již obsahují dvě části pro oba vysílací směry.
Jedná se tedy o CWDM multuiplexery kombinované s demultiplexerem v jednom šasi
(jedná se vždy o MULTI-DEMULTIPLEXER, uvnitř šasi je 2x CWDM filtr, každý pro jeden směr).

Běžné varianty potřebují pro obousměrný provoz 2 vlákna.
Komponenty jsou od čínského prvovýrobce SCS-F.
Jakákoliv změna oproti nabízeným specifikacím je po dohodě možná.
Multi-demiltiplexery dodáme na přáíní s jakýmikoliv konektory - možné jsou konektory SC, SC-SPC, LC, LC-APC, FC, FC-APC, E2000 (R&M), E2000-APC (R&M).

Při objednání si také lze vybrat pásmo vlnových délek, např. pouze O pásmo - zkrátka vše lze postavit na míru Vašim požadavkům.
I tak jsou termíny dodání max. 3 týdny.

Lze dodat také jako samostatné komponenty bez rozvaděče a to s konektory či bez.
Kvalita komponent na nejvyšší úrovni!! Mnoho referencí v ČR


 

Obchodníci


 

Produkt manažer:

David Navrátil  navratil (at) alternetivo.cz




 
 
 



 
 
 

 

Parametry


 

Název Hodnota
Typ přenosu CWDM
typ xWDM zařízení MUX/ DEMUX
WWDM 1310nm port Ne
EXP port Ne
obousměrný přenos Po 1. vlákně
počet kanálů (obousměrných služeb) 8
počet W/L 16
typ konektorů SC
UG port Ne


 
 
 

 

Související dokumenty


 

datasheet - rozměry použitých filtrů:  datasheet - možná provedení a jejich rozměry.docdoc
CWDM kanály dle ITU:  Datasheet - ITU_kanály_CWDM_CUBE.pdfpdf
datasheet - použité CWDM filtry:  CWDM BiDi module 02-4wave 04-8wave 08-16wave.pdfpdf


 
 
 

 

Poslat info


 

 

Dotaz k tomuto produktu

Váš e-mail
Dotaz
Maximálně 255 znaků a text nesmí obsahovat tyto znaky: ></
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Nalezli jste chybu?

Popis závady
Maximálně 255 znaků a text nesmí obsahovat tyto znaky: ></
Váš e-mail
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 


 
Porovnat0 ks
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 






Obsah košíku:

0 položek
Celková cena:0

 

 

 



 
 
 


 


Přihlášení přihlásit

Najdete nás na

           

Kontakty

 
Česká republika

Alternetivo s.r.o.
Žirovnická 2389
106 00  Praha 10

IČ: 25098314, DIČ: CZ25098314
Zapsána Městským soudem v Praze
oddíl C, vložka 49492

Recepce +420 221 771 881
Fax +420 221 771 882
O2 +420 724 610 001
T-mobile +420 731 014 229
Vodafone +420 773 881 800

E-mail: info [at] alternetivo.cz


Obchodní oddělení
Objednávky a nabídky

Tel: +420 221 771 807
E-mail: eshop [at] alternetivo.cz




Centrální sklad
V Chotejně 15
102 00 Praha 15

Tel.: +420 221 771 815
Slovenská republika

Alternetivo s.r.o.
Zámocká 8
811 01  Bratislava 1

IČ: 45934479, DIČ: SK2023145113
Zapísaná okresným súdom v Bratislave,
vložka 68965/B

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436

E-mail: info [at] alternetivo.sk


Obchodné oddelenie
Objednávky a ponuky

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436
© 1996-2017 Alternetivo

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.