CWDM Mux + Demux BiDi, 8x CWDM kanál, 16x W/L - 1310-1610nm, 17x SC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,5dB včetně konektorů


 

 

CWDM Mux + Demux BiDi, 8x CWDM kanál, 16x W/L - 1310-1610nm, 17x SC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,5dB včetně konektorů
 

 


 
 
 

 
 


 
 
 

 

 

Výrobce: 

Optika pasivní 

Kód: CWDM-Bi-Mux-Dem-8CH-16W-SC

CWDM Mux + Demux BiDi, 8x CWDM kanál, 16x W/L - 1310-1610nm, 17x SC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,5dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační hloubka 30cm
 
Part No.CWDM-Bi-Mux-Dem-8CH-16W-SC
Doporučená prodejní cena bez DPH 9 992.00   
Doporučená prodejní cena s DPH 12 090.32   
Garance cenyNalezli jste jinde na internetu nižší cenu? Informujte nás!
Záruka:  24 Měsíců
Objednat
Hodnocení produktu
 
Hodnoceno 0x        



 
 
 



 
 
 

 

 

CWDM Mux + Demux BiDi, 8x CWDM kanál, 16x W/L - 1310-1610nm, 17x SC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,5dB včetně konektorů provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry instalační hloubka 30cm

 
 
 

  •  
 

Podobné produkty:

    Kód  Název produktu 
 
Výrobce        Doporučená prodejní cena  bez DPH
 
 
 
 
Vaše cena
s DPH 
 
 
CWDM-Bi-Mux-Dem-2CH-4W-E2A CWDM Mux + Demux BiDi, 2x CWDM kanál, 4x W/L - 1550-1610nm, 5x E2/APC (R&M), 19", 1U, vložný útlum max. 2,2dB včetně konektorů
 
Optika pasivní        6 884.00 Kč
 
 
 
 
8 329.64 Kč
 
CWDM-Bi-Mux-Dem-2CH-4W-SC CWDM Mux + Demux BiDi, 2x CWDM kanál, 4x W/L - 1550-1610nm, 5x SC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,6dB včetně konektorů
 
Optika pasivní        2 942.00 Kč
 
 
 
 
3 559.82 Kč
 
CWDM-Bi-Mux-Dem-2CH-4W-SCA CWDM Mux + Demux BiDi, 2x CWDM kanál, 4x W/L - 1550-1610nm, 5x SC/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,4dB včetně konektorů
 
Optika pasivní        2 772.00 Kč
 
 
 
 
3 354.12 Kč
 
CWDM-Bi-Mux-Dem-4CH-8W-E2A CWDM Mux + Demux BiDi, 4x CWDM kanál, 8x W/L - 1470-1610nm, 9x E2/APC (R&M), 19", 1U, vložný útlum max. 2,8dB včetně konektorů
 
Optika pasivní        12 440.00 Kč
 
 
 
 
15 052.40 Kč
 
CWDM-Bi-Mux-Dem-4CH-8W-LC CWDM Mux + Demux BiDi, 4x CWDM kanál, 8x W/L - 1470-1610nm, 9x LC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 3dB včetně konektorů
 
Optika pasivní        4 794.00 Kč
 
 
 
 
5 800.74 Kč
 
CWDM-Bi-Mux-Dem-4CH-8W-SC CWDM Mux + Demux BiDi, 4x CWDM kanál, 8x W/L - 1470-1610nm, 9x SC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 3dB včetně konektorů
 
Optika pasivní        5 097.00 Kč
 
 
 
 
6 167.37 Kč
 
CWDM-Bi-Mux-Dem-4CH-8W-SCA CWDM Mux + Demux BiDi, 4x CWDM kanál, 8x W/L - 1470-1610nm, 9x SC/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 3dB včetně konektorů
 
Optika pasivní        4 794.00 Kč
 
 
 
 
5 800.74 Kč
 
CWDM-Bi-Mux-Dem-8CH-16W-LC CWDM Mux + Demux BiDi, 8x CWDM kanál, 16x W/L - 1310-1610nm, 17x LC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,5dB včetně konektorů
 
Optika pasivní        9 992.00 Kč
 
 
 
 
12 090.32 Kč
 
CWDM-Bi-Mux-Dem-9CH-18WE2A CWDM Mux + Demux BiDi, 9x CWDM kanál, 18x W/L - 1270-1610nm, 19x E2/APC (R&M), 19", 1U, vložný útlum max. 3,1dB včetně konektorů
 
Optika pasivní        27 770.00 Kč
 
 
 
 
33 601.70 Kč
 
CWDM-Bi-Mux-Dem-9CH-18W-SC CWDM Mux + Demux BiDi, 9x CWDM kanál, 18x W/L - 1270-1610nm, 19x SC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,5dB včetně konektorů
 
Optika pasivní        11 000.00 Kč
 
 
 
 
13 310.00 Kč
 
CWDM-Bi-Mux-Dem-9CH-18W-SE CWDM Mux + Demux BiDi, 9x CWDM kanál, 18x W/L - 1270-1610nm, 19x SC/UPC (1550+trunk E2A), 19", 1U, I/L max. 3,5dB včetně konekt.
 
Optika pasivní        12 770.00 Kč
 
 
 
 
15 451.70 Kč
 

 

Související produkty:

    Kód  Název produktu 
 
Výrobce        Doporučená prodejní cena  bez DPH
 
 
 
 
Vaše cena
s DPH 
 
 
CWDM-Mux-OR-Dem-08W-E2A CWDM Mux NEBO Demux, 08x CWDM WL - 1470-1610nm, 9x E2/APC (R&M), 19", 1U, vložný útlum max. 2,8dB včetně konektorů
 
Optika pasivní        12 030.00 Kč
 
 
 
 
14 556.30 Kč
 
CWDM-Mux-Dem-16CH-16W-E2A CWDM Mux + Demux, 16x CWDM kanál/ WL - 1270-1610nm(bez CH 37 a 39), 34x E2000/APC, 19", 2U, vložný útlum max. 3,3dB včetně konekt.
 
Optika pasivní        47 040.00 Kč
 
 
 
 
56 918.40 Kč
 
CWDM-Mux-Dem-04CH-04W-E2A CWDM Mux + Demux, 04x CWDM kanál/ WL - 1550-1610nm, 10x E2/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,4dB včetně konektorů
 
Optika pasivní        13 640.00 Kč
 
 
 
 
16 504.40 Kč
 
CWDM-Mux-Dem-08CH-08W-E2A CWDM Mux + Demux, 08x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm, 18x E2/APC (R&M), 19", 1U, vložný útlum max. 2,8dB včetně konektorů
 
Optika pasivní 

 P 

    16 230.00 Kč
 
 
 
 
19 638.30 Kč
 
CWDM-Mux-Dem-18CH-18W-SC CWDM Mux + Demux, 18x CWDM kanál/ WL - 1270-1610nm, 38x SC/UPC, 19", 2U, vložný útlum max. 3,5dB včetně konektorů
 
Optika pasivní        21 130.00 Kč
 
 
 
 
25 567.30 Kč
 
CWDM-Mux-Dem-08CH-08W-p31-E2A CWDM Mux + Demux, 08x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm + 1310nm port, 20x E2000/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,2dB včetně konektorů
 
Optika pasivní        26 370.00 Kč
 
 
 
 
31 907.70 Kč
 
CWDM-Mux-Dem-04CH-04W-SC CWDM Mux + Demux, 04x CWDM kanál/ WL - 1550-1610nm, 10x SC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,6dB včetně konektorů
 
Optika pasivní        4 817.00 Kč
 
 
 
 
5 828.57 Kč
 
CWDM-Mux-Dem-08CH-08W-SC CWDM Mux + Demux, 08x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm, 18x SC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,8dB včetně konektorů
 
Optika pasivní        8 861.00 Kč
 
 
 
 
10 721.81 Kč
 
CWDM-Mux-Dem-04CH-04W-LC-OBAND CWDM Mux + Demux, 04x CWDM kanál/ WL - 1270-1330nm, 10x LC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,6dB včetně konektorů
 
Optika pasivní        4 622.00 Kč
 
 
 
 
5 592.62 Kč
 
CWDM-Mux-Dem-16CH-16W-SC CWDM Mux + Demux, 16x CWDM kanál/ WL - 1270-1610nm (bez CH 37 a 39), 34x SC/UPC, 19", 2U, vložný útlum max. 3,5dB včetně konektorů
 
Optika pasivní        18 200.00 Kč
 
 
 
 
22 022.00 Kč
 
OAT-POFA-MF-LU-S05-SM Článek útlumový LC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 5dB, zirkoniové s dopovaným vláknem
 
Optika pasivní        121.00 Kč
 
 
 
 
146.41 Kč
 
OAT-POFA-MF-LU-S07-SM Článek útlumový LC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 7dB, zirkoniové s dopovaným vláknem
 
Optika pasivní        121.00 Kč
 
 
 
 
146.41 Kč
 
OAT-POFA-MF-LU-S10-SM Článek útlumový LC/UPC, SM, samec-samička, qoperační rozsah 1240um ~ 1620um, 10dB, zirkoniové s dopovaným vláknem
 
Optika pasivní        121.00 Kč
 
 
 
 
146.41 Kč
 
OAT-POFA-MF-LU-S15-SM Článek útlumový LC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 15dB, zirkoniové s dopovaným vláknem
 
Optika pasivní        121.00 Kč
 
 
 
 
146.41 Kč
 
OAT-POFA-MF-LU-S20-SM Článek útlumový LC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 20dB, zirkoniové s dopovaným vláknem
 
Optika pasivní        121.00 Kč
 
 
 
 
146.41 Kč
 
OAT-POFA-MF-SU-S03-SM Článek útlumový SC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 3dB, zirkoniové s dopovaným vláknem
 
Optika pasivní        129.00 Kč
 
 
 
 
156.09 Kč
 
OAT-POFA-MF-SU-S05-SM Článek útlumový SC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 5dB, zirkoniové s dopovaným vláknem
 
Optika pasivní        129.00 Kč
 
 
 
 
156.09 Kč
 
OAT-POFA-MF-SU-S07-SM Článek útlumový SC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 7dB, zirkoniové s dopovaným vláknem
 
Optika pasivní        129.00 Kč
 
 
 
 
156.09 Kč
 
OAT-POFA-MF-SU-S10-SM Článek útlumový SC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 10dB, zirkoniové s dopovaným vláknem
 
Optika pasivní        129.00 Kč
 
 
 
 
156.09 Kč
 
OAT-POFA-MF-SU-S15-SM Článek útlumový SC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 15dB, zirkoniové s dopovaným vláknem
 
Optika pasivní        129.00 Kč
 
 
 
 
156.09 Kč
 
OAT-POFA-MF-SU-S20-SM Článek útlumový SC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 20dB, zirkoniové s dopovaným vláknem
 
Optika pasivní        129.00 Kč
 
 
 
 
156.09 Kč
 
SFP-PLUS-LR-DFB-CWDM-CIS--xx SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM 10km, DFB, dostupné W/L 1270 až 1610nm, LC duplex, PB 10dB, DMI, Cisco komp.
 
OEM transceivery        2 662.00 Kč
 
 
 
 
3 221.02 Kč
 
GBS-7280--xx GBIC CWDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-XD, SM, PB 24dB (až 80km), 1270-1610nm, SC duplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní
 
OEM transceivery        1 656.00 Kč
 
 
 
 
2 003.76 Kč
 
GBS-7250--xx GBIC CWDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-XD, SM, PB 19dB (až 50km), 1270-1610nm, SC duplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní
 
OEM transceivery        1 932.00 Kč
 
 
 
 
2 337.72 Kč
 
GBS-72120--xx GBIC CWDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-EZX, SM, PB 32dB (až 120km), 1270-1610nm, SC duplex, 0 až 70°C, 5V, Cisco kompatibilní
 
OEM transceivery        3 392.00 Kč
 
 
 
 
4 104.32 Kč
 
CWDM-AoD-NOCN-250-1m--51 CWDM ADD nebo DROP multiplexer, CWDM WL 1510nm (1270-1620nm pass), vložný útlum max. 0,6dB, bez konektorů, vlákna 250um 1m
 
Optika pasivní        462.00 Kč
 
 
 
 
559.02 Kč
 
CWDM-AoD-SCPC-900-1m--51 CWDM ADD nebo DROP multiplexer, CWDM WL 1510nm, SC/PC konektory, vlákna 900um, vložný útlum max. 0,9dB včetně konektorů
 
Optika pasivní        513.00 Kč
 
 
 
 
620.73 Kč
 
CWDM-AoD-NOCN-250-1m--53 CWDM ADD nebo DROP multiplexer, CWDM WL 1530nm (1270-1620nm pass), vložný útlum max. 0,6dB, bez konektorů, vlákna 250um 1m
 
Optika pasivní        462.00 Kč
 
 
 
 
559.02 Kč
 
CWDM-AoD-SCPC-900-1m--53 CWDM ADD nebo DROP multiplexer, CWDM WL 1530nm, SC/PC konektory, vlákna 900um, vložný útlum max. 0,9dB včetně konektorů
 
Optika pasivní        513.00 Kč
 
 
 
 
620.73 Kč
 
CWDM-AoD-NOCN-250-1m--55 CWDM ADD nebo DROP multiplexer, CWDM WL 1550nm (1270-1620nm pass), vložný útlum max. 0,6dB, bez konektorů, vlákna 250um 1m
 
Optika pasivní        462.00 Kč
 
 
 
 
559.02 Kč
 
CWDM-AoD-SCPC-900-1m--55 CWDM ADD nebo DROP multiplexer, CWDM WL 1550nm, SC/PC konektory, vlákna 900um, vložný útlum max. 0,9dB včetně konektorů
 
Optika pasivní        513.00 Kč
 
 
 
 
620.73 Kč
 
CWDM-AoD-NOCN-250-1m--59 CWDM ADD nebo DROP multiplexer, CWDM WL 1590nm (1270-1620nm pass), vložný útlum max. 0,6dB, bez konektorů, vlákna 250um 1m
 
Optika pasivní        462.00 Kč
 
 
 
 
559.02 Kč
 
CWDM-AoD-SCPC-900-1m--59 CWDM ADD nebo DROP multiplexer, CWDM WL 1590nm, SC/PC konektory, vlákna 900um, vložný útlum max. 0,9dB včetně konektorů
 
Optika pasivní        513.00 Kč
 
 
 
 
620.73 Kč
 
CWDM-AoD-SCPC-900-1m--49 CWDM ADD nebo DROP multiplexer, CWDM WL 1490nm, SC/PC konektory, vlákna 900um, vložný útlum max. 0,9dB včetně konektorů
 
Optika pasivní        513.00 Kč
 
 
 
 
620.73 Kč
 
CWDM-AoD-SCPC-900-1m--47 CWDM ADD nebo DROP multiplexer, CWDM WL 1470nm, SC/PC konektory, vlákna 900um, vložný útlum max. 0,9dB včetně konektorů
 
Optika pasivní        513.00 Kč
 
 
 
 
620.73 Kč
 
CWDM-AoD-SCPC-900-1m--57 CWDM ADD nebo DROP multiplexer, CWDM WL 1570nm, SC/PC konektory, vlákna 900um, vložný útlum max. 0,9dB včetně konektorů
 
Optika pasivní        513.00 Kč
 
 
 
 
620.73 Kč
 
CWDM-AoD-SCPC-900-1m--61 CWDM ADD nebo DROP multiplexer, CWDM WL 1610nm, SC/PC konektory, vlákna 900um, vložný útlum max. 0,9dB včetně konektorů
 
Optika pasivní        513.00 Kč
 
 
 
 
620.73 Kč
 
CWDM-AoD-NOCN-250-1m--49 CWDM ADD nebo DROP multiplexer, CWDM WL 1490nm (1270-1620nm pass), vložný útlum max. 0,6dB, bez konektorů, vlákna 250um 1m
 
Optika pasivní        462.00 Kč
 
 
 
 
559.02 Kč
 
CWDM-AoD-NOCN-250-1m--47 CWDM ADD nebo DROP multiplexer, CWDM WL 1470nm (1270-1620nm pass), vložný útlum max. 0,6dB, bez konektorů, vlákna 250um 1m
 
Optika pasivní        462.00 Kč
 
 
 
 
559.02 Kč
 
CWDM-AoD-NOCN-250-1m--57 CWDM ADD nebo DROP multiplexer, CWDM WL 1570nm (1270-1620nm pass), vložný útlum max. 0,6dB, bez konektorů, vlákna 250um 1m
 
Optika pasivní        462.00 Kč
 
 
 
 
559.02 Kč
 
CWDM-AoD-NOCN-250-1m--61 CWDM ADD nebo DROP multiplexer, CWDM WL 1610nm (1270-1620nm pass), vložný útlum max. 0,6dB, bez konektorů, vlákna 250um 1m
 
Optika pasivní        462.00 Kč
 
 
 
 
559.02 Kč
 
CWDM-ApD-WpE-E2A--51616151 CWDM ADD + DROP multiplexer pro 2-vláknový systém, duální 19" 1U, 4x CWDM WL (51+61+61+51 pro každé vlák.), 12x E2000/APC
 
Optika pasivní        15 450.00 Kč
 
 
 
 
18 694.50 Kč
 
CWDM-Mux-Dem-04CH-04W-p31-E2A CWDM Mux + Demux, 04x CWDM kanál/ WL - 1470-1530nm + 1310nm, 12x E2000/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,2dB včetně konektorů
 
Optika pasivní        16 420.00 Kč
 
 
 
 
19 868.20 Kč
 
CWDM-Mux-Dem-04CH-04W-p31-E2Ax CWDM Mux + Demux, 04x CWDM kanál/ WL - 1550-1610nm + 1310nm port, 12x E2000/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,2dB včetně konektorů
 
Optika pasivní        16 420.00 Kč
 
 
 
 
19 868.20 Kč
 
CWDM-ApD-WpE-E2A--4xx CWDM ADD + DROP multiplexer pro 2-vláknový systém, duální (W+E), 19" 1U, 4x CWDM WL (pro každé vlákno),12x E2000/APC
 
Optika pasivní        15 450.00 Kč
 
 
 
 
18 694.50 Kč
 
CWDM-AoD-NOCN-250-1m--xx CWDM ADD nebo DROP multiplexer, CWDM WL 1xx0nm (Full Band - 1270-1620nm), bez konektorů, vlákna 1m 250um, útlum do 0,6dB
 
Optika pasivní        632.00 Kč
 
 
 
 
764.72 Kč
 
CWDM-AoD-SCPC-900-1m--xx CWDM ADD nebo DROP multiplexer,CWDM WL 1xx0nm (1470-1610nm),SC/PC konektory, vlákna 900um,vložný útlum max. 0,9dB včetně konektorů
 
Optika pasivní        761.00 Kč
 
 
 
 
920.81 Kč
 
CWDM-Mux-Dem-08CH-08W-p31-SC CWDM Mux + Demux, 08x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm + 1310nm port, 20x SC/PC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,2dB včetně konektorů
 
Optika pasivní        9 872.00 Kč
 
 
 
 
11 945.12 Kč
 
CWDM-Mux-Dem-08CH-08W-p31-LC CWDM Mux + Demux, 08x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm + 1310nm port, 20x LC/PC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,2dB včetně konektorů
 
Optika pasivní        9 872.00 Kč
 
 
 
 
11 945.12 Kč
 
CWDM-Mux-Dem-18CH-18W-E2A CWDM Mux + Demux, 18x CWDM kanál/ WL - 1270-1610nm, 38x E2000/APC, 19", 2U, vložný útlum max. 3,5dB včetně konektorů
 
Optika pasivní        52 360.00 Kč
 
 
 
 
63 355.60 Kč
 
CWDM-Mux-Dem-08CH-08W-SCA CWDM Mux + Demux, 08x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm, 18x SC/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,8dB včetně konektorů
 
Optika pasivní        9 230.00 Kč
 
 
 
 
11 168.30 Kč
 
CWDM-Mux-Dem-16CH-16W-LC CWDM Mux + Demux, 16x CWDM kanál/ WL - 1270-1610nm (bez CH 37 a 39), 34x LC/UPC, 19", 2U, vložný útlum max. 3,5dB včetně konektorů
 
Optika pasivní        18 200.00 Kč
 
 
 
 
22 022.00 Kč
 
CWDM-Mux-Dem-04CH-04W-p31-SCA CWDM Mux + Demux, 04x CWDM kanál/ WL - 1470-1530nm + 1310nm, 12x SC/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,2dB včetně konektorů
 
Optika pasivní        5 828.00 Kč
 
 
 
 
7 051.88 Kč
 
SFP-PLUS-ER-EML-CWDM-CIS--xx SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-ER/EW, multirate, SM 40km, EML, dostupné W/L 1470 až 1610nm, LC dup., PB 14dB, DMI, CISCO komp.
 
OEM transceivery        10 550.00 Kč
 
 
 
 
12 765.50 Kč
 
CWDM-Mux-Dem-04CH-04W-LC-OB-E2 CWDM Mux + Demux, 04x CWDM kanál/ WL - 1270-1330nm, 10x LC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,6dB včetně konektorů
 
Optika pasivní        6 386.00 Kč
 
 
 
 
7 727.06 Kč
 
SPS-8340WCIS--xx SFP transceiver CWDM 4,25Gbps, Tri-Rate (pro FC aplikace), SM, 40km, 1270-1610nm, LC dup., 0 - 70°C, 3,3V, Cisco komp.
 
OEM transceivery        3 010.00 Kč
 
 
 
 
3 642.10 Kč
 
CWDM-Mux-Dem-08CH-08W-p31-SCA CWDM Mux + Demux, 08x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm + 1310nm port, 20x SC/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,2dB včetně konektorů
 
Optika pasivní        9 872.00 Kč
 
 
 
 
11 945.12 Kč
 
SFP-PLUS-LR-DFB-CWDM-HPE--xx SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM 10km, DFB, dostupné W/L 1270 až 1610nm, LC duplex, PB 10dB, DMI, Cisco komp.
 
OEM transceivery        4 564.00 Kč
 
 
 
 
5 522.44 Kč
 
CWDM-Mux-Dem-08CH-08W-LC CWDM Mux + Demux, 08x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm, 18x LC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,8dB včetně konektorů
 
Optika pasivní        8 861.00 Kč
 
 
 
 
10 721.81 Kč
 
CWDM-Mux-Dem-08CH-08W-LC-LBAND CWDM Mux + Demux, 08x CWDM kanál/ WL - 1270-1450nm (bez C39 a C41), LC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,8dB
 
Optika pasivní        8 617.00 Kč
 
 
 
 
10 426.57 Kč
 
CWDM-Mux-Dem-08CH-08W-LC-SPEC CWDM Mux + Demux, 08x CWDM kanál/ WL - 1270-1330nm + 1510-1570nm, 18xLC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,8dB
 
Optika pasivní        8 373.00 Kč
 
 
 
 
10 131.33 Kč
 
SPS-7350WHPA--35 SFP CWDM transceiver 1,25Gbps, 1000BASE-XD, SM, PB 20dB (až 50km), 1350nm (DFB), LC dup., 0 až 70°C, 3,3V, DMI, HPA
 
OEM transceivery 

 V 

    961.00 Kč
 
 
 
 
1 162.81 Kč
 
SPS-9340WCIS--37 SFP CWDM transceiver 125Mbps - 2670Mbps, Multi-Rate, SM, PB 18dB (až 50km), 1370nm, LC duplex, 0-70°C, 3,3V, DMI, Cisco komp
 
OEM transceivery 

 V 

    1 000.00 Kč
 
 
 
 
1 210.00 Kč
 
CWDM-Mux-Dem-08CH-08W-p31-FC CWDM Mux + Demux, 08x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm + 1310nm port, 20x FC/PC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,2dB včetně konektorů
 
Optika pasivní        9 872.00 Kč
 
 
 
 
11 945.12 Kč
 
CWDM-Mux-Dem-08CH-08W-p31-SC-E CWDM Mux + Demux, 08x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm + 1310nm port, 18x SC/PC, 2x E2A, 19",1U,vložný útlum max. 3,2dB včetně konek.
 
Optika pasivní        11 640.00 Kč
 
 
 
 
14 084.40 Kč
 
CWDM-Mux-Dem-08CH-08W-SC-E2tr CWDM Mux + Demux, 08x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm, SC/UPC, E2A trunk, 19", 1U, vložný útlum max. 2,8dB
 
Optika pasivní        10 630.00 Kč
 
 
 
 
12 862.30 Kč
 
SFP-PLUS-ER-DFB-CWDM-HPA--xx SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-ER/EW, multirate, SM 30km, DFB, dostupné W/L 1270 až 1450nm, LC dup., PB 15dB, DMI, HP
 
OEM transceivery        13 580.00 Kč
 
 
 
 
16 431.80 Kč
 
CWDM-Mux-OR-Dem-04W-SC-1m-ABS CWDM Mux NEBO Demux, 4x CWDM WL - 1270-1330nm, SC/UPC 1m šlahouny, ABS krabička, vložný útlum max. 2,6dB
 
Optika pasivní        2 064.00 Kč
 
 
 
 
2 497.44 Kč
 
SFP-PLUS-LR-DFB-CWDM-HPA--xx SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM 10km, DFB, dostupné W/L 1270 až 1610nm, LC duplex, PB 10dB, DMI, Cisco komp.
 
OEM transceivery        4 564.00 Kč
 
 
 
 
5 522.44 Kč
 
CWDM-Mux-Dem-04CH-04W-LC CWDM Mux + Demux, 04x CWDM kanál/ WL - 1550-1610nm, 10x LC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,6dB včetně konektorů
 
Optika pasivní        4 817.00 Kč
 
 
 
 
5 828.57 Kč
 
FTLC1152RGPL QSFP28 transceiver 100Gbps, SM, 10km, 3,3V,LC duplex, 0 až 70°C, DDM
 
FINISAR        145 780.00 Kč
 
 
 
 
176 393.80 Kč
 
CWDM-Mux-Dem-04CH-04W-SCA CWDM Mux + Demux, 04x CWDM kanál/ WL - 1550-1610nm, SC/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,6dB
 
Optika pasivní        4 817.00 Kč
 
 
 
 
5 828.57 Kč
 
SFP-PLUS-ER16-EML-CWDM-BRO--xx SFP+ CWDM transceiver 16Gbps multirate, SM 40km, EML, dostupné W/L 1470 až 1610nm, LC dup., PB 14dB, DMI, BROCADE
 
OEM transceivery        17 460.00 Kč
 
 
 
 
21 126.60 Kč
 
SFP-PLUS-ER16-EML-CWDM-MDS--xx SFP+ CWDM transceiver 16Gbps multirate, SM 40km, EML, dostupné W/L 1470 až 1610nm, LC dup., PB 14dB, DMI, CISCO
 
OEM transceivery        17 460.00 Kč
 
 
 
 
21 126.60 Kč
 
SFP-PLUS-ER-DFB-CWDM-JUN--xx SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-ER/EW, multirate, SM 30km, DFB, dostupné W/L 1270 až 1450nm, LC dup., PB 15dB, DMI,JUNIPER
 
OEM transceivery        6 335.00 Kč
 
 
 
 
7 665.35 Kč
 
8G-ZR-CXX-BR1 SFP+ CWDM transceiver 8Gbps FC, SM, 80km, 1470-1610nm, PB 24dB, DMI , Brocade certified
 
SMARTOPTICS        100 520.00 Kč
 
 
 
 
121 629.20 Kč
 
SFP-PLUS-LR-DFB-CWDM-CIASR--xx SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM 10km, DFB, dostupné W/L 1270 až 1610nm, LC dup., PB 10dB, DMI, Cisco
 
OEM transceivery        4 564.00 Kč
 
 
 
 
5 522.44 Kč
 
SFP-PLUS-LR-DFB-CWDM-BRO--41 SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM 10km, DFB, 1410nm, LC dup., PB 10dB, DMI , Broacade komp.
 
OEM transceivery 

 V 

    1 968.00 Kč
 
 
 
 
2 381.28 Kč
 
SFP-PLUS-LR-DFB-CWDM-BRO--39 SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-LR/LW, multirate, SM 10km, DFB, 1390nm, LC dup., PB 10dB, DMI , Broacade komp.
 
OEM transceivery 

 V 

    1 968.00 Kč
 
 
 
 
2 381.28 Kč
 
SPS-8380WCIS--xx SFP transceiver CWDM 4,25Gbps, Tri-Rate (pro FC aplikace), SM, 80km (24dB), 1270-1610nm, LC dup., 0 - 70°C, 3,3V, Cisco
 
OEM transceivery        10 620.00 Kč
 
 
 
 
12 850.20 Kč
 
SFP-PLUS-ER-DFB-CWDM-HPE--xx SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-ER/EW, multirate, SM 30km, DFB, dostupné W/L 1270 až 1450nm, LC dup., PB 15dB, DMI, HP
 
OEM transceivery        6 335.00 Kč
 
 
 
 
7 665.35 Kč
 
SFP-PLUS-ER-DFB-CWDM-RW--35 SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-ER/EW, multirate, SM 20km, DFB, 1330nm, LC duplex, PB 15dB, DMI diagnostika, DELL kompatibilní
 
OEM transceivery 

 V 

    3 551.00 Kč
 
 
 
 
4 296.71 Kč
 
SFP-PLUS-ZRfc-EML-CWDM-DEL--47 SFP+ CWDM transceiver 8Gbps FC, SM 70km, EML, 1470nm, LC dup., PB 24dB, DMI, DELL komp.
 
OEM transceivery 

 V 

    8 044.00 Kč
 
 
 
 
9 733.24 Kč
 
FTL4C1QE1C QSFP+ transceiver 40Gbps,40GBASE-LR4,SM,10km,(4x10G CWDM DFB, 4x10G PIN), 3,3V,3,5W, LC Duplex, 0 až 70°C, FINISAR
 
FINISAR        56 110.00 Kč
 
 
 
 
67 893.10 Kč
 
SFP-PLUS-ZR-EML-CWDM-CIS--53 SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-ZR/EW, multirate, SM 70km, EML, 1530nm, LC dup., PB 24dB, DMI, Cisco
 
OEM transceivery 

 V 

    8 312.00 Kč
 
 
 
 
10 057.52 Kč
 
CWDM-Mux-Dem-08CH-08W-p31-LCA CWDM Mux + Demux, 08x CWDM kanál/ WL - 1470-1610nm + 1310nm port, LC/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,2dB
 
Optika pasivní        9 872.00 Kč
 
 
 
 
11 945.12 Kč
 


 
 
 

 

Podrobnosti o produktu


 

Popis produktu:

Tento konkrétní MUX/ DEMUX modul je určen pro jednovláknové CWDM systémy (bidi).

Tyto CWDM pasivní rozbočovače již obsahují dvě části pro oba vysílací směry.
Jedná se tedy o CWDM multuiplexery kombinované s demultiplexerem v jednom šasi
(jedná se vždy o MULTI-DEMULTIPLEXER, uvnitř šasi je 2x CWDM filtr, každý pro jeden směr).

Běžné varianty potřebují pro obousměrný provoz 2 vlákna.
Komponenty jsou od čínského prvovýrobce SCS-F.
Jakákoliv změna oproti nabízeným specifikacím je po dohodě možná.
Multi-demiltiplexery dodáme na přáíní s jakýmikoliv konektory - možné jsou konektory SC, SC-SPC, LC, LC-APC, FC, FC-APC, E2000 (R&M), E2000-APC (R&M).

Při objednání si také lze vybrat pásmo vlnových délek, např. pouze O pásmo - zkrátka vše lze postavit na míru Vašim požadavkům.
I tak jsou termíny dodání max. 3 týdny.

Lze dodat také jako samostatné komponenty bez rozvaděče a to s konektory či bez.
Kvalita komponent na nejvyšší úrovni!! Mnoho referencí v ČR


 

Obchodníci


 

Produkt manažer:

David Navrátil  navratil (at) alternetivo.cz




 
 
 



 
 
 

 

Parametry


 

Název Hodnota
Typ přenosu CWDM
typ xWDM zařízení MUX/ DEMUX
WWDM 1310nm port Ne
EXP port Ne
obousměrný přenos Po 1. vlákně
počet kanálů (obousměrných služeb) 8
počet W/L 16
typ konektorů SC
UG port Ne


 
 
 

 

Související dokumenty


 

datasheet - rozměry použitých filtrů:  datasheet - možná provedení a jejich rozměry.docdoc
CWDM kanály dle ITU:  Datasheet - ITU_kanály_CWDM_CUBE.pdfpdf
datasheet - použité CWDM filtry:  CWDM BiDi module 02-4wave 04-8wave 08-16wave.pdfpdf


 
 
 

 

Poslat info


 

 

Dotaz k tomuto produktu

Váš e-mail
Dotaz
Maximálně 255 znaků a text nesmí obsahovat tyto znaky: ></
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 


 
 
 

 

Nalezli jste chybu?

Popis závady
Maximálně 255 znaků a text nesmí obsahovat tyto znaky: ></
Váš e-mail
Opište kód z obrázku:  Jiný obrázek...
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 


 
Porovnat0 ks
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 






Obsah košíku:

0 položek
Celková cena:0

 

 

 



 
 
 


 


Přihlášení přihlásit

Najdete nás na

           

Kontakty

 
Česká republika

Alternetivo s.r.o.
Žirovnická 2389
106 00  Praha 10

IČ: 25098314, DIČ: CZ25098314
Zapsána Městským soudem v Praze
oddíl C, vložka 49492

Recepce +420 221 771 881
Fax +420 221 771 882
O2 +420 724 610 001
T-mobile +420 731 014 229
Vodafone +420 773 881 800

E-mail: info [at] alternetivo.cz


Obchodní oddělení
Objednávky a nabídky

Tel: +420 221 771 807
E-mail: eshop [at] alternetivo.cz




Centrální sklad
V Chotejně 15
102 00 Praha 15

Tel.: +420 221 771 815
Slovenská republika

Alternetivo s.r.o.
Zámocká 8
811 01  Bratislava 1

IČ: 45934479, DIČ: SK2023145113
Zapísaná okresným súdom v Bratislave,
vložka 68965/B

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436

E-mail: info [at] alternetivo.sk


Obchodné oddelenie
Objednávky a ponuky

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436
© 1996-2017 Alternetivo

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme.