CWDM Mux + Demux BiDi KOMPAKTNÍ, 4x CWDM kanál, 8x W/L - 1470-1610nm, bez konektorů, vložný útlum max. 1,5dB

CWDM Mux + Demux BiDi KOMPAKTNÍ, 4x CWDM kanál, 8x W/L - 1470-1610nm, bez konektorů, vložný útlum max. 1,5dB
 

CWDM Mux + Demux BiDi KOMPAKTNÍ, 4x CWDM kanál, 8x W/L - 1470-1610nm, bez konektorů, vložný útlum max. 1,5dB

CCWDM (Compact CWDM) Mux + Demux BiDi, 4x CWDM kanál, 8x W/L - 1470-1610nm, vlákna 900um 1m, bez konektorů, 19", 1U, vložný útlum max. 1,5dB 44*25*6mm
Výrobce
Optika pasivní
Kód

CCWDM-Bi-Mux-Dem-4CH-8W-NC

Náš kód
81457
Záruka
24 Měsíců
Dostupnost
2 729.00 Kč
Doporučená cena bez DPH
3 302.09 Kč
Doporučená cena s DPH
Objednat

    Podrobnosti

    Tento konkrétní MUX/ DEMUX modul je určen pro jednovláknové CWDM systémy (bidi).

    Tyto CWDM pasivní rozbočovače již obsahují dvě části pro oba vysílací směry.
    Jedná se tedy o CWDM multuiplexery kombinované s demultiplexerem v jednom šasi
    (jedná se vždy o MULTI-DEMULTIPLEXER, uvnitř šasi je 2x CWDM filtr, každý pro jeden směr).

    Běžné varianty potřebují pro obousměrný provoz 2 vlákna.
    Komponenty jsou od čínského prvovýrobce SCS-F.
    Jakákoliv změna oproti nabízeným specifikacím je po dohodě možná.
    Multi-demiltiplexery dodáme na přáíní s jakýmikoliv konektory - možné jsou konektory SC, SC-SPC, LC, LC-APC, FC, FC-APC, E2000 (R&M), E2000-APC (R&M).

    Při objednání si také lze vybrat pásmo vlnových délek, např. pouze O pásmo - zkrátka vše lze postavit na míru Vašim požadavkům.
    I tak jsou termíny dodání max. 3 týdny.

    Lze dodat také jako samostatné komponenty bez rozvaděče a to s konektory či bez.
    Kvalita komponent na nejvyšší úrovni!! Mnoho referencí v ČR

    Odeslat dotaz

    Dotaz k tomuto produktu

    Váš e-mail
    Dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Našli jste na eshopu chybu? Prosíme napište nám. Děkujeme

    Popis závady
    Váš e-mail

    Parametry

    Formát

    Formát ABS box

    Konektory

    typ konektorů bez konektorů

    Počet kanálů

    počet kanálů (obousměrných služeb) 4

    Počet W/L

    počet W/L 8

    Typ produktu

    typ xWDM zařízení MUX/ DEMUX

    Typ připojení/přenosu

    obousměrný přenos po 1. vlákně
    Typ přenosu CWDM

    Další vlastnosti

    EXP port ne
    UG port ne
    WWDM 1310nm port ne

    Související dokumenty

    Doplňkové produkty

      Kód Název produktu Výrobce Dostupnost   Doporučená cena bez DPH  
    Porovnat OAT-POFA-MF-LU-S05-SM Článek útlumový LC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 5dB, zirkoniové s dopovaným vláknem Optika pasivní  
     
    138.00 Kč
    Porovnat OAT-POFA-MF-LU-S15-SM Článek útlumový LC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 15dB, zirkoniové s dopovaným vláknem Optika pasivní  
     
    138.00 Kč
    Porovnat OAT-POFA-MF-SU-S15-SM Článek útlumový SC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 15dB, zirkoniové s dopovaným vláknem Optika pasivní  
     
    147.00 Kč
    Porovnat OAT-POFA-MF-SU-S07-SM Článek útlumový SC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 7dB, zirkoniové s dopovaným vláknem Optika pasivní  
     
    152.00 Kč
    Porovnat OAT-POFA-MF-SU-S20-SM Článek útlumový SC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 20dB, zirkoniové s dopovaným vláknem Optika pasivní  
     
    147.00 Kč
    Porovnat OAT-POFA-MF-LU-S07-SM Článek útlumový LC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 7dB, zirkoniové s dopovaným vláknem Optika pasivní  
     
    138.00 Kč
    Porovnat OAT-POFA-MF-LU-S10-SM Článek útlumový LC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 10dB, zirkoniové s dopovaným vláknem Optika pasivní  
     
    138.00 Kč
    Porovnat OAT-POFA-MF-SU-S05-SM Článek útlumový SC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 5dB, zirkoniové s dopovaným vláknem Optika pasivní  
     
    147.00 Kč
    Porovnat OAT-POFA-MF-SU-S03-SM Článek útlumový SC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 3dB, zirkoniové s dopovaným vláknem Optika pasivní  
     
    152.00 Kč
    Porovnat OAT-POFA-MF-SU-S10-SM Článek útlumový SC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 10dB, zirkoniové s dopovaným vláknem Optika pasivní  
     
    147.00 Kč
    Porovnat OAT-POFA-MF-LU-S20-SM Článek útlumový LC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 20dB, zirkoniové s dopovaným vláknem Optika pasivní  
     
    138.00 Kč