CWDM Mux NEBO Demux, 4x CWDM WL - 1510-1570nm + WWDM 1310nm, 6xSC/APC 1m šlahouny, ABS krabička, vložný útlum max. 2,4dB

CWDM Mux NEBO Demux, 4x CWDM WL - 1510-1570nm + WWDM 1310nm, 6xSC/APC 1m šlahouny, ABS krabička, vložný útlum max. 2,4dB
 

CWDM Mux NEBO Demux, 4x CWDM WL - 1510-1570nm + WWDM 1310nm, 6xSC/APC 1m šlahouny, ABS krabička, vložný útlum max. 2,4dB

CWDM Mux NEBO Demux, 4x CWDM WL - 1510-1570nm + WWDM 1310nm, 6xSC/APC 1m šlahouny, ABS krabička, vložný útlum max. 2,4dB provedení - s komponentními ADD or DROP multiplexery/ filtry
Výrobce
Optika pasivní
Kód
CWDM-MuxorDem-04W-SCA-ABS_31
Náš kód
79464
Záruka
24 Měsíců
2 999.00 Kč
Doporučená cena bez DPH
3 628.79 Kč
Doporučená cena s DPH
Objednat

    Podrobnosti

    Tyto CWDM pasivní rozbočovače jsou POUZE PRO JEDNOSMĚRNÉ VYSÍLÁNÍ. Obsahuijí pouze jeden CWDM filtr.
    Lze použít jako multiplexor či jako demultiplexor.
    Pro obousměrnou komunikaci je třeba 2ks těchto filtrů na jednu stranu, pro spoj bod bod s obousměrnou komunikací přes dvě vlákna tedy celkem 4ks.

    Komponenty jpochází od čínského prvovýrobce SCS-F. Jakákoliv změna oproti nabízeným specifikacím je po dohodě možná. Multi-demiltiplexery dodáme na přání s jakýmikoliv konektory - možné jsou konektory SC, SC-SPC, LC, LC-APC, FC, FC-APC, E2000 (R&M), E2000-APC (R&M).

    Při objednání si také lze vybrat pásmo vlnových délek, např. pouze O pásmo - zkrátka vše lze postavit na míru Vašim požadavkům.
    I tak jsou termíny dodání max. 3 týdny.

    Lze dodat také jako samostatné komponenty bez rozvaděče a to s konektory či bez.
    Kvalita komponent na nejvyšší úrovni!! Mnoho referencí v ČR

    Odeslat dotaz

    Nalezli jste jinde na internetu nižší cenu?

    Váš e-mail
    Cena bez DPH
    Cena s DPH
    WWW
    Komentář
    Mám o tento produkt zájem

    Zaslat informaci o produktu známému

    Váš e-mail
    Zaslat na e-mail
    Komentář

    Našli jste na eshopu chybu? Prosíme napište nám. Děkujeme

    Popis závady
    Váš e-mail

    Parametry

    Formát

    Formát ABS box

    Konektory

    typ konektorů SC

    Počet kanálů

    počet kanálů (obousměrných služeb) 4

    Počet W/L

    počet W/L 4

    Typ produktu

    typ xWDM zařízení MUX/ DEMUX

    Typ připojení/přenosu

    obousměrný přenos po 2.vláknech
    Typ přenosu CWDM

    Další vlastnosti

    EXP port ne
    UG port ne
    WWDM 1310nm port ne

    Související dokumenty

    datasheet - rozměry použitých filtrů
    datasheet - možná provedení a jejich rozměry.doc
    datasheet - použité CWDM filtry
    CWDM Mux or DEMUX 4ch 8ch 16ch.pdf

    Související produkty

      Kód Název produktu Výrobce   Doporučená cena bez DPH  
    Porovnat OAT-POFA-MF-SU-S15-SM Článek útlumový SC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 15dB, zirkoniové s dopovaným vláknem Optika pasivní
     
    127.00 Kč
    Porovnat OAT-POFA-MF-LU-S05-SM Článek útlumový LC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 5dB, zirkoniové s dopovaným vláknem Optika pasivní
     
    119.00 Kč
    Porovnat OAT-POFA-MF-LU-S15-SM Článek útlumový LC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 15dB, zirkoniové s dopovaným vláknem Optika pasivní
     
    119.00 Kč
    Porovnat CWDM-AoD-SCPC-900-1m--55 CWDM ADD nebo DROP multiplexer, CWDM WL 1550nm, SC/PC konektory, vlákna 900um, vložný útlum max. 0,9dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    384.00 Kč
    Porovnat OAT-POFA-MF-SU-S07-SM Článek útlumový SC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 7dB, zirkoniové s dopovaným vláknem Optika pasivní
     
    127.00 Kč
    Porovnat CWDM-AoD-NOCN-250-1m--59 CWDM ADD nebo DROP multiplexer, pass CWDM WL 1590nm, bez konektorů, vlákna 1m 250um, útlum max. 0,6dB Optika pasivní
     
    292.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-2CH-4W-E2A CWDM Mux + Demux BiDi, 2x CWDM kanál, 4x W/L - 1550-1610nm, 5x E2/APC (R&M), 19", 1U, vložný útlum max. 2,2dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    6 582.00 Kč
    Porovnat CWDM-AoD-SCPC-900-1m--59 CWDM ADD nebo DROP multiplexer, CWDM WL 1590nm, SC/PC konektory, vlákna 900um, vložný útlum max. 0,9dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    384.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-9CH-18WE2A CWDM Mux + Demux BiDi, 9x CWDM kanál, 18x W/L - 1270-1610nm, 19x E2/APC (R&M), 19", 1U, vložný útlum max. 3,1dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    24 600.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-4CH-8W-LC CWDM Mux + Demux BiDi, 4x CWDM kanál, 8x W/L - 1470-1610nm, 9x LC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 3dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    3 854.00 Kč
    Porovnat OAT-POFA-MF-SU-S20-SM Článek útlumový SC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 20dB, zirkoniové s dopovaným vláknem Optika pasivní
     
    127.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-2CH-4W-SCA CWDM Mux + Demux BiDi, 2x CWDM kanál, 4x W/L - 1550-1610nm, 5x SC/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,4dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    2 431.00 Kč
    Porovnat OAT-POFA-MF-LU-S07-SM Článek útlumový LC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 7dB, zirkoniové s dopovaným vláknem Optika pasivní
     
    119.00 Kč
    Porovnat CWDM-AoD-NOCN-250-1m--53 CWDM ADD nebo DROP multiplexer, pass CWDM WL 1530nm, bez konektorů, vlákna 1m 250um, útlum max. 0,6dB Optika pasivní
     
    292.00 Kč
    Porovnat CWDM-AoD-NOCN-250-1m--55 CWDM ADD nebo DROP multiplexer, pass CWDM WL 1550nm, vložný útlum max. 0,6dB, bez konektorů, vlákna 250um 1m Optika pasivní
     
    292.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-9CH-18W-SE CWDM Mux + Demux BiDi, 9x CWDM kanál, 18x W/L - 1270-1610nm, 19x SC/UPC (1550+trunk E2A), 19", 1U, I/L max. 3,5dB včetně konekt. Optika pasivní
     
    9 662.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-2CH-4W-SC CWDM Mux + Demux BiDi, 2x CWDM kanál, 4x W/L - 1550-1610nm, 5x SC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 2,6dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    2 431.00 Kč
    Porovnat OAT-POFA-MF-LU-S10-SM Článek útlumový LC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 10dB, zirkoniové s dopovaným vláknem Optika pasivní
     
    119.00 Kč
    Porovnat CWDM-AoD-SCPC-900-1m--51 CWDM ADD nebo DROP multiplexer, CWDM WL 1510nm, SC/PC konektory, vlákna 900um, vložný útlum max. 0,9dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    384.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-8CH-16W-SC CWDM Mux + Demux BiDi, 8x CWDM kanál, 16x W/L - 1310-1610nm, 17x SC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,5dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    8 120.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-4CH-8W-SCA CWDM Mux + Demux BiDi, 4x CWDM kanál, 8x W/L - 1470-1610nm, 9x SC/APC, 19", 1U, vložný útlum max. 3dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    3 854.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-9CH-18W-SC CWDM Mux + Demux BiDi, 9x CWDM kanál, 18x W/L - 1270-1610nm, 19x SC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,5dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    8 832.00 Kč
    Porovnat CWDM-AoD-SCPC-900-1m--53 CWDM ADD nebo DROP multiplexer, CWDM WL 1530nm, SC/PC konektory, vlákna 900um, vložný útlum max. 0,9dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    384.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-8CH-16W-LC CWDM Mux + Demux BiDi, 8x CWDM kanál, 16x W/L - 1310-1610nm, 17x LC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 3,5dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    8 120.00 Kč
    Porovnat OAT-POFA-MF-SU-S03-SM Článek útlumový SC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 3dB, zirkoniové s dopovaným vláknem Optika pasivní
     
    127.00 Kč
    Porovnat CWDM-AoD-NOCN-250-1m--51 CWDM ADD nebo DROP multiplexer, pass CWDM WL 1510nm, bez konektorů, vlákna 1m 250um, útlum max. 0,6dB Optika pasivní
     
    292.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-4CH-8W-E2A CWDM Mux + Demux BiDi, 4x CWDM kanál, 8x W/L - 1470-1610nm, 9x E2/APC (R&M), 19", 1U, vložný útlum max. 2,8dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    11 330.00 Kč
    Porovnat OAT-POFA-MF-SU-S05-SM Článek útlumový SC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 5dB, zirkoniové s dopovaným vláknem Optika pasivní
     
    127.00 Kč
    Porovnat CWDM-Bi-Mux-Dem-4CH-8W-SC CWDM Mux + Demux BiDi, 4x CWDM kanál, 8x W/L - 1470-1610nm, 9x SC/UPC, 19", 1U, vložný útlum max. 3dB včetně konektorů Optika pasivní
     
    3 854.00 Kč
    Porovnat OAT-POFA-MF-SU-S10-SM Článek útlumový SC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 10dB, zirkoniové s dopovaným vláknem Optika pasivní
     
    127.00 Kč
    Porovnat OAT-POFA-MF-LU-S20-SM Článek útlumový LC/UPC, SM, samec-samička, operační rozsah 1240um ~ 1620um, 20dB, zirkoniové s dopovaným vláknem Optika pasivní
     
    119.00 Kč

    K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...