Technologie pro přenos hlasu a dat: switching/routing, bezdrátové a optické sítě, strukturované kabeláže, síťová bezpečnost, IP monitoring

    Aktuality

    Partnerská konference 2019

    08.02.2019Srdečně vás zveme na Partnerskou konferenci Alternetivo 2019, která se koná v měsíci březnu. Zaregistrujte se co nejdříve a získejte báječný dárek, který potěší každého fandu moderních technologií. NáhľadViac

    Nové vybavení optického LABu Alternetivo

    100G QSFP28 CISCO 05.03.2019Neustále zlepšujeme naše služby a snažíme se tak zlepšovat úroveň naší podpory pro vaše projekty. Opět jsme rozšířili záběr našich možností a aktuálně v naší laboratoři disponujeme testovacími přepínači výrobců HP (řady Aruba (PROVISION) a HP Flex Network (COMWARE)) i Cisco ( řady NEXUS i Catalayst + routery platformy ASR). Máme k dispozici i varianty se 40G (QSFP+) a 100G (QSFP28) sloty pro testování, optimalizaci a ladění nejnovějších typů optických transceiverů. NáhľadViac

    CORIANT propojuje datacentra v CZ

    INFINERA a CETIN 04.03.2019V roce 2018 zvolil CETIN (Česká telekomunikační infrastruktura a.s.), významný český telekomunikační operátor, řešení Coriant Groove G30 pro vysokorychlostní propojení datacenter. Společnost CETIN vlastní a provozuje největší telekomunikační síť pokrývající celé území České republiky. NáhľadViac

    USCONEC MTP produkty nově v nabídce!

    USCONEC logo 18.02.2019Do našeho stálého sortimentu optických patchcordů nově zařazujeme originální USCONEC kabelové sestavy s MTP konektory. (MTP je registrovaná obchodní známka společnosti USCONEC). MTP konektory jsou optimalizovanou variantou MPO konektorů a jsou s nimi i zpětně kompatibilní. Výrobce pak nabízí konektory MTP...NáhľadViac

    WatchGuard-bezpečnostní predikce pro rok 2019

    22.01.2019Přichází kybernetická apokalypsa? Bude internet držen jako rukojmí? Přečtěte si řadu útoků, které by mohly k apokalypse kybernetické bezpečnosti vést. NáhľadViac

    Konečně jsme se dočkali revoluce ve Wi-Fi. Představujeme Vám novou technologii MIST!

    Mist 18.12.2018Revoluční access pointy od společnosti Mist Systems s umělou inteligencí – nabízí nejpokročilejší lokalizaci na trhu a virtuálního asistenta. NáhľadViac

    Inovovaný mikroskop z Japonska skladem

    SENKO WIFI MIKROSKOP - SMART PROBE II 11.12.2018Skladem držíme nový mikroskop SENKO – Smart Probe II. Jedná se o sondu s vestavěným akumulátorem vybavenou Wi-Fi. Sonda je pak vybavena analyzačním softwarem – ten umožňuje automatické vyhodnocení stavu optické ferule. Celkově je přístroj uživatelsky velmi...NáhľadViac

    Ruckus certifikace - aktuální informace

    10.12.2018Vážení Ruckus Partneři, omlouváme se za komplikace při vašem postupu certifikačními školeními, ale Training portál Ruckus Networks se momentálně potýká s výpadky. Více informací naleznete..NáhľadViac

    Chraňte Vaše hesla s WatchGuard AuthPoint!

    WatchGuard 05.12.2018Moderní svět internetu bezpochyby změnil způsob, jakým žijeme a pracujeme. Přístup k rychlému internetu v domácnosti, stejně jako dostupný mobilní internet a stovky Wi-Fi Hotspotů okolo nás, nám umožňuje pracovat v podstatě kdekoliv – doma, v hotelu, v kavárnách, na druhé straně světa. NáhľadViac

    Partnerské setkání Ruckus Wireless DOG DAY 2018 je již minulostí

    20.11.2018Chtěli bychom všem zúčastněným poděkovat za účast na letošním partnerském setkání Ruckus Wireless Dog Day 2018 v moravských Hustopečích.NáhľadViac
    Staršie aktuality
     

    Speciální nabídka

    Riešenie vydýchaného vzduchu na školách spôsobujúce nepozornosť žiakov

    IoT senzory, Maxifi IOT

    Únava, nepozornosť a pálenie očí – príznaky, ktoré sú prisudzované pobytu v prostredí s vysokou koncentráciou oxidu uhličitého (CO2). Kde je tento problém najviac viditeľný a ako ho riešiť? Dozviete sa v článku...

    Ruckus do Vaší školy

    Wi-Fi sítě

    Využijte výhodnou nabídku na bezdrátovou síť pro školy. Výrobce podnikových WiFi sítí Ruckus Wireless nabízí na podporu rozvoje školní infrastruktury zajímavou akci. Omezený školní rozpočet versus nastupující trend digitalního vzdělávání.

    Optické patchcordy a pigtaily od Reichle & Massari trvale za fantastické ceny

    Patchcordy a pigtaily E2000 R&M

    Trvale jsme pro vás snížili ceny originálních konektorů Reichle & de Massari,  to jak na standardní, tak postupně i nestandardní délky. Tyto akční produkty jsou navíc v určitém množství k dispozici na našem skladu k okamžitému odběru, případně vám je nabízíme s velmi krátkými dodacími lhůtami, zpravidla do 10 dnů i v případě nestandarních délek.

    Svářečky optických vláken ILSINTECH nyní za bezkonkurenční ceny

    Svářečky optických vláken

    Kolem svářeček korejského výrobce ILSINTECH se rozpoutalo doslova cenové šílenství. I v roce 2019 můžete svářečky stále objednávat za speciální ceny dotované výrobcem.

    Naše riešenia v praxi

    Monitoring teploty rozvaděčů

    IOT - use case (Kabelová Televize Ústí nad Orlicí)

    KABELOVÁ TELEVIZE Ústí nad Orlicí s.r.o. od roku 1992 provozuje televizní kabelové rozvody v celém městě Ústí nad Orlicí. Dnes poskytuje své služby pro více než 2 500 spokojených zákazníků a potřebovali vyřešit monitoring teploty v síťových rozvaděčích...

    Keď sa snúbi prestíž, tradícia a inovácia

    Wi-Fi pre študentov

    Smíchovská stredná priemyselná škola (ďalej len SSPŠ) je prestížna vzdelávacia inštitúcia s mnohoročnou tradíciou. Wi-Fi pre študentov SSPŠ je s ohľadom na ich zameranie kľúčovou vecou...

    Wifi pre špičkovú zdravotnícku prevádzku

    Nemocnica svätého Michala v Bratislavě

    Pre zadávateľa bola na prvom mieste spoľahlivosť pokrytia a tiež bezpečnosť pripojenia v rámci Wi-Fi. Zadávateľ sa pri svojom výbere riadil pozitívnymi referenciami na dodávky Wi-Fi pre nemocnice a internetu pre pacientov...

    Nová éra vzdelávania

    Stredná priemyselná škola dopravná Plzeň

    Moderné technológie hrajú v rámci súčasného vzdelávania na všetkých úrovniach školstva dôležitú úlohu. Výukové programy začínajú byť závislé na konektivite a školy hľadajú stabilnú a bezpečnú platformu pre Wi-Fi sieť s jednoduchou správou, ktorá dokáže napríklad obsluhovať vysoký počet nezávislých zariadení (BYOD).

    Optické samonosné káble a ich kotvenie

    Severočeské doly a.s.

    Zaujímavý projekt optického spoja (48 SM) prepojujúceho vzdialené ťažobné lokality. Inštalácia samonosného kábla na stĺpy mnohých typov a previsy až 150 m sa ukázali výzvou na poriadne kotvenie, ktorú sme neočakávali. Spoločne s našimi dodávateľmi za úspechom stojí tiež trpezlivosť a skúsenosti realizačnej firmy.

    Privátna sieť pre komunikáciu medzi pobočkami

    Union Ocel s.r.o.

    Prepojenie pobočiek v množstve krajín pomocou VPN, správa a súčasná integrácia na bezdrôtové siete na jednotlivých pobočkách. Realizácia WiFi s ohľadom na online čítačky čiarových kódov používané vo výrobných halách. Riešenie naplánované/pripravené na postupný prechod od core prvkov na virtuálne verzie.

    Prístupový portál nad Wi-Fi

    GENERALI Arena Sparta Praha

    Cloudová nadstavba WiFi siete v prevedení v individuálnom zákazníckom designe športového klubu Sparta Praha, vrátane zobrazovania injektovanej reklamy externých agentúr. Monetizácia WiFi pre ďalší marketing športového klubu, zákaznícke formátovanie na cielený / špecifický obsah prostredníctvom overených prihlásení.


     
    Porovnať0 ks
     

     

     

     

      Kód Názov produktu Vaša cena    

     
     
     


    Produktové novinky

     1Connect AP630, dvourádiový 4x4:4 802.11ac/ax MU-MIMO indoor AP, 2xGbE s podporou LACP a 2x PoE802.3at, USB, BLE, bez DC
    Connect AP630, dvourádiový 4x4:4 802.11ac/ax MU-MIMO indoor AP, 2xGbE s LACP a 2x PoE802.3at, USB, BLE, bez DC adaptéru AP je včetně doživotní licence základního cloud management systému Aerohive HiveManager Connect a základní podpory HiveCare (dedikov

     2Patchcord optický SM OS1/OS2 9/125 G657A2,LCA/PC-SC/PC,30m, armovaný simplex LSOH,1x2,8mm, I/L 0,25dB, R/L -50dB (G2+)(G
    Patchcord singlemode OS1 9/125 657A2, LC/APC-SC/PC, 30m, LSOH armovaný simplex 1x 2,8mm se spirálou, kabel nejvyšší možné kvality, Insertion Loss 0,25dB, Return Loss -50dB, NOVOBIT

     340G L3 Core/Datacenter (8x10/100/1000, 24x10GbE SFP+, 2x40GbE QSFP+), napájení AC + DC48V
    Pokročilý 40 Gigabit Ethernet(GE) routing switch s až 8 Gigabitovými metalickými a 24 10Gb SPF+ včetně dvou 40G QSFP portů. Technologie L3 zvyšuje spolehlivost sítě včetně Ring Protection spolu s dalšími funkcemi umožňuje vytvořit výkonnou a zálohovan

     
     
     

     

    Naposledy navštívené

     


     

     

     
        Kód Názov produktu Vaša cena  

     
     
     


     
     
     






    Obsah košíka:

    0 položiek
    Celková cena:0

     

     

     



     
     
     


     


    Prihlásenie prihlásiť

    Nájdete nás na

               

    Kontakt

     
    Slovenská republika

    Alternetivo s.r.o.
    Zámocká 8
    811 01  Bratislava1 

    IČ: 45934479, DIČ: SK2023145113
    Zapísaná okresným súdom v Bratislave,
    vložka 68965/B

    Tel.: +421 903 425 405
    Tel.: +421 254 131 436

    E-mail: info [at] alternetivo.sk


    Obchodné oddelenie
    Objednávky a ponuky

    Tel.: +421 903 425 405
    Tel.: +421 254 131 436
    Česká republika

    Alternetivo s.r.o.
    Žirovnická 2389
    106 00 Praha 10

    IČ: 25098314, DIČ: CZ25098314
    Zapsána Městským soudem v Praze
    oddíl C, vložka 49492

    Recepce +420 221 771 881
    Fax +420 221 771 882
    O2 +420 724 610 001
    T-mobile +420 731 014 229
    Vodafone +420 773 881 800

    E-mail: info [at] alternetivo.cz


    Obchodní oddělení
    Objednávky a nabídky

    Tel: +420 221 771 807
    E-mail: eshop [at] alternetivo.cz




    Centrální sklad
    V Chotejně 15
    102 00 Praha 15

    Tel.: +420 221 771 815
    © 1996-2017 Alternetivo

    K prevádzke nášho webu www.alternetivo.cz využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme.