Technologie pro přenos hlasu a dat: switching/routing, bezdrátové a optické sítě, strukturované kabeláže, síťová bezpečnost, IP monitoring

    Aktualitäten

    Novinky od HW group

    Monitoring 23.5.2017Společnost HW group (výrobce senzorů s IP rozhraním) přichází na trh s novou generací jednotek Damocles - I/O vstupů/výstupů ovládaných po síti LAN. Nová generace přináší MQTT protokol pro připojení zařízení do IoT cloudu, SNMPv3 pro bezpečné ovládání I/O, virtuální výstupy VDO a podporu online portálu SensDesk.com.DetailMehr

    Ochrana proti ransomware

    15.5.2017Nejhorší obavy bezpečnostních expertů se potvrzují. V letošním roce nás čekají mohutné útoky ze strany internetových vyděračů. Nový a vylepšený ransomware je schopen během několika hodin infikovat stovky tisíc počítačů po celém světě jako právě řádící WannaCry. Optimální ochrana zahrnuje i TDR - Threat Detection and Response.DetailMehr

    Představujeme Ruckus/Brocade ICX

    Ruckus_Brocade 10.5.2017Ruckus/Brocade ICX – to je nová řada 1U campusových fixních switchů, která nabízí dostupné modely od gigabitových přístupových metalických či optických prvků s 10G uplink porty a možností PoE napájení (řady ICX7150 a ICX7250), přes agregační plně gigabitové switche s možností 10/40G uplinku a podporou L3 dynamických směrovacích protokolů (řada ICX7450) až po core prvky osazené až 32 porty s rychlostí 40G a plnou podporou L3 (řada ICX7750). DetailMehr

    Totální výprodej optiky

    Tot?ln? v?prodej optiky 3.5.2017Dovolujeme si vás upozornit na aktuální akční nabídku optických kabelů a dalších produktů vláknové optiky. Produkty jsme zlevnili až o 40%, ceny jsou platné do vyprodání skladové zásoby. K dispozici je více než 200km optických kabelů za fantastické ceny. DetailMehr

    IoT čidla

    IoT čidla 25.4.2017Aktuální nabídka internetu věcí obsahuje nejrůznější čidla více než patnácti dodavatelů, jak tuzemských, tak zahraničních. Samozřejmostí je podpora standardů LoRaWAN, Sigfox, případně obou současně pro redundantní provoz. Nejčastěji v nabídce naleznete teplotně-vlhkostní čidla pro různá uplatnění, dále množství lokalizačních čidel, ale i například pohybové senzory a další. Velice zajímavým senzorem je Maxifi miniUNI od českého výrobce Solidus Tech, u kterého lze využít digitální i analogové vstupy, čítač impulzů nebo kombinovat různé druhy čidel (teplota, vlhkost, akcelerometr, ultrazvukový měřič vzdálenosti apod.).DetailMehr
    Aktualitäten-Archiv
     

    Speciální nabídka

    Ruckus do Vaší školy

    Wi-Fi sítě

    Využijte výhodnou nabídku na bezdrátovou síť pro školy. Výrobce podnikových WiFi sítí Ruckus Wireless nabízí na podporu rozvoje školní infrastruktury zajímavou akci. Omezený školní rozpočet versus nastupující trend digitalního vzdělávání.

    Svářečky optických vláken ILSINTECH nyní za bezkonkurenční ceny

    Svářečky optických vláken

    Kolem svářeček korejského výrobce ILSINTECH se rozpoutalo doslova cenové šílenství. I v roce 2017 můžete svářečky stále objednávat za speciální ceny dotované výrobcem.

    Optické patchcordy a pigtaily od Reichle & Massari trvale za fantastické ceny

    Patchcordy a pigtaily E2000 R&M

    Trvale jsme pro vás snížili ceny originálních konektorů Reichle & de Massari,  to jak na standardní, tak postupně i nestandardní délky. Tyto akční produkty jsou navíc v určitém množství k dispozici na našem skladu k okamžitému odběru, případně vám je nabízíme s velmi krátkými dodacími lhůtami, zpravidla do 10 dnů i v případě nestandarních délek.

    Naše řešení v praxi

    Když se snoubí prestiž, tradice a inovace

    Wi-Fi pro studenty

    Smíchovská střední průmyslová škola (dále jen SSPŠ) je prestižní vzdělávací institucí s mnoholetou tradicí. Wi-Fi pro studenty SSPŠ je s ohledem na jejich zaměření klíčovou věcí...

    Moderne Unterrichtsmethoden an den Schulen erfordern moderne Technik

    Střední průmyslová škola dopravní Plzeň

    Moderní technologie hrají v rámci současného vzdělávání na všech úrovních školství důležitou roli. Výukové programy začínají být závislé na konektivitě a školy hledají stabilní, bezpečnou platformu pro Wi-Fi síť s jednoduchou správou, která dokáže například obsluhovat vysoký počet nezávislých zařízení (BYOD).

    Freihängende Glasfaserkabel

    Severočeské doly a.s.

    Zajímavý projekt optického spoje (48 SM) propojujícího vzdálené těžební lokality. Instalace samonosného kabelu na sloupy mnoha typů a převěsy až 150 m se ukázaly výzvou na řádné kotvení, kterou jsme neočekávali. Společně s našimi dodadavateli za úspěchem stojí také trpělivost a zkušenost realizační firmy.

    Absicherung des Netzwerks und VPN-Anschluss der Zweigstellen

    Union Ocel s.r.o.

    Propojení poboček v řadě zemí pomocí VPN, správa a současná integrace na bezdrátové sítě na jednotlivých pobočkách. Realizace WiFi s ohledem na online čtečky čárových kódů používané ve výrobních halách. Řešení naplánované/připravené na postupný přechod od core prvků na virtuální verze.

    Wi-Fi Zugangsportal für Fans

    GENERALI Arena Sparta Praha

    Cloudová nadstavba WiFi sítě v provedení v individuálním zákaznickém designu sportovního klubu Sparta, včetně zobrazování injektované reklamy externích agentur. Monetizace WiFi pro další marketing sportovního klubu, zákaznické formátování na cílený / specifický obsah skrze ověřená přihlášení.


     
    vergleichen0 St.
     

     

     

     

      Kode Produktname Ihr Preis    

     
     
     


    Produktneuigkeiten

     140GBASE-SR4 QSFP+ optic (MTP 1x8 or 1x12), 100m over MMF, 1-pack
    40GBASE-SR4 QSFP+ optic (MTP 1x8 or 1x12), 100m over MMF, 1-pack

     2Damocles2 2404 set - startovací sada, 24 vstupů (DI) a 4 výstupy (kontakty relé) po IP s web rozhraním
    Damocles2 2404: DI/DO po síti s podporou SNMP v3 a IPv6 Web dohled a ovládání 24 vstupů a 4 výstupů (relé) po M2M (HTTPs, SNMPv3, IPv6). Damocles2 2404 je I/O jednotka pro telekomunikační aplikace se zabezpečenou komunikací a nap

     340GBASE-SR4 QSFP+ optic, 10 km over SMF,  compatible with 10GBASE-LR, 10G breakout-capable, 8-pack
    40GBase-LR4 QSFP+ to 4 SFP+ optic (LC), for up to 10km over SMF, 8-pack

     
     
     

     

     


     

     

     
        Kode Produktname Ihr Preis  

     
     
     


     
     
     






    Korb Inhalt:

    0 Artikel
    Gesamtpreis:0

     

     

     



     
     
     


     


    Anmelden Login

    Finden Sie uns

               

    Kontakt

     
    Tschechische Republik

    Alternetivo s.r.o.
    Žirovnická 2389
    CZ 106 00  Praha 10

    Reg.Nr: 25098314, MwSt.Nr: CZ25098314
    Beim Registergericht in Prag unter
    C 1473 geführt

    Rezeption +420 221 771 881
    Fax +420 221 771 882
    O2 +420 724 610 001
    T-mobile +420 739 156 363
    Vodafone +420 773 881 800

    E-mail: info [at] alternetivo.cz


    Geschäftsabteilung
    Bestellungen und Angebote

    Tel: +420 221 771 807
    E-mail: eshop [at] alternetivo.cz




    Zentrallager
    V Chotejně 15
    CZ 102 00  Praha 15

    Tel.: +420 221 771 815
    Slowakischen Republik

    Alternetivo s.r.o.
    Zámocká 8
    SK 811 01  Bratislava 1

    Reg.Nr: 45934479, MwSt.Nr: SK2023145113
    Beim Gericht in Bratislava unter,
    68965/B geführt

    Tel.: +421 903 425 405
    Fax: +421 2 541 31 436

    E-mail: info [at] alternetivo.sk


    Geschäftsabteilung
    Bestellungen und Angebote

    Tel.: +421 903 425 405
    © 1996-2017 Alternetivo