Status

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
1000 produktů
67 stránek
 
 
Kód

#NIC-OPT-X710DA2-ZX

10Gb/s SFP+ Ethernet Converged Network Adapter, PCIe x8, Dual SFP+ Ports, Compatible for Intel X710-BM2, Intel X710 čipset, nový design s menším PCB, příbalem BLADE čelo...

Výrobce

ZCOMAX

7 071.00 Kč 

bez DPH

8 557.73 Kč 

s DPH

Výprodej

Kód

#OSV-SWIFT-K11-BATTERY

Náhradní Li-Po baterie pro svářečku ILSINTECH SWIFT K11...

Výrobce

ILSINTECH

6 443.00 Kč 

bez DPH

7 807.30 Kč 

s DPH

 
Kód

#X2-2920WCIS

X2 WDM transceiver 10GBASE-BX, multirate, SM 20km, 1330nm TX/ 1270mm RX BIDI, SC simplex, DMI diagnostika, Cisco kompatibilní ...

Výrobce

OEM transceivery

10 550.00 Kč 

bez DPH

12 767.56 Kč 

s DPH

 
Kód

µFalcon-MX/G/D

Profesionální časování díky produktu µFalcon od společnosti FibroLAN. Synchronizace času nejvyšší přesnosti. Využívá například většina amerických letišť. 4 x 10/100/1000BaseT (RJ45) 4 x 100BaseFX/100...

Výrobce

FibroLAN

90 160.00 Kč 

bez DPH

109 099.89 Kč 

s DPH

 
Kód

0012-00-0656

Náhradní adaptér pro měření kategorie 6A. Kompatibilní s testery Lantek I a II....

Výrobce

TREND Networks

7 098.00 Kč 

bez DPH

8 591.61 Kč 

s DPH

 
Kód

002-OM2LT-AROD-LFH-52-ZX

ANTIRODENT LSFROH CLT, optický kabel vnitřní, ochrana proti hlod. (skel. vlákna), černý LSFROH, d5,2mm, pev. v tahu 1000N, vlákna v prim. ochraně 250µm, CLT, dielektrický, 2 vl. MM OM2, povolený r ohy...

Výrobce

ZCOMAX

10.50 Kč 

bez DPH

12.71 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

002-OM2LT-AROD-LFH-52-ZX//4580

ANTIRODENT LSFROH CLT, optický kabel vnitřní, ochrana proti hlod. (skel. vlákna), černý LSFROH, d5,2mm, pev. v tahu 1000N, vlákna v prim. ochraně 250µm, CLT, dielektrický, 2 vl. MM OM2, povolený r ohy...

Výrobce

ZCOMAX

10.50 Kč 

bez DPH

12.71 Kč 

s DPH

 
Kód

002-OM3LT-AROD-LFH-52-ZX

ANTIRODENT LSFROH CLT, optický kabel vnitřní, ochrana proti hlod. (skel. vlákna), černý LSFROH, d5,2mm, pev. v tahu 1000N, vlákna v prim. ochraně 250µm, CLT, dielektrický, 2 vl. MM OM3, povolený r ohy...

Výrobce

ZCOMAX

10.50 Kč 

bez DPH

12.71 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

002-SM657A1-DR-12v2ZX

EPSU AIRBLOWN, optický mikro kabel k zafouknutí 02vl. SM G.657A1 250um FURUKAWA, HDPE plášť, pevnost v tahu 100N, suché provedení, d1,2mm, povolený poloměr ohybu 40mm, 0,9kg na km, balení 4km cívka 35...

Výrobce

ZCOMAX

3.90 Kč 

bez DPH

4.72 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

002-SM657A1-DR-12v2ZX//3P20587

EPSU AIRBLOWN, optický mikro kabel k zafouknutí 02vl. SM G.657A1 250um FURUKAWA, HDPE plášť, pevnost v tahu 100N, suché provedení, d1,2mm, povolený poloměr ohybu 40mm, 0,9kg na km, balení 4km cívka 35...

Výrobce

ZCOMAX

3.90 Kč 

bez DPH

4.72 Kč 

s DPH

 
Kód

002-SM657A1-DR-12v2ZX//3Z0466

EPSU AIRBLOWN, optický mikro kabel k zafouknutí 02vl. SM G.657A1 250um FURUKAWA, HDPE plášť, pevnost v tahu 100N, suché provedení, d1,2mm, povolený poloměr ohybu 40mm, 0,9kg na km, balení 4km cívka 35...

Výrobce

ZCOMAX

3.90 Kč 

bez DPH

4.72 Kč 

s DPH

 
Kód

002-SM657A1-DR-12v2ZX//3Z0493

EPSU AIRBLOWN, optický mikro kabel k zafouknutí 02vl. SM G.657A1 250um FURUKAWA, HDPE plášť, pevnost v tahu 100N, suché provedení, d1,2mm, povolený poloměr ohybu 40mm, 0,9kg na km, balení 4km cívka 35...

Výrobce

ZCOMAX

3.90 Kč 

bez DPH

4.72 Kč 

s DPH

 
Kód

002-SM657A1-DR-12v2ZX//3Z0776

EPSU AIRBLOWN, optický mikro kabel k zafouknutí 02vl. SM G.657A1 250um FURUKAWA, HDPE plášť, pevnost v tahu 100N, suché provedení, d1,2mm, povolený poloměr ohybu 40mm, 0,9kg na km, balení 4km cívka 35...

Výrobce

ZCOMAX

3.90 Kč 

bez DPH

4.72 Kč 

s DPH

 
Kód

002-SM657A1-DR-12v2ZX//P20962

EPSU AIRBLOWN, optický mikro kabel k zafouknutí 02vl. SM G.657A1 250um FURUKAWA, HDPE plášť, pevnost v tahu 100N, suché provedení, d1,2mm, povolený poloměr ohybu 40mm, 0,9kg na km, balení 4km cívka 35...

Výrobce

ZCOMAX

3.90 Kč 

bez DPH

4.72 Kč 

s DPH

 
Kód

002-SM657A1-DR-12v2ZX//P20965

EPSU AIRBLOWN, optický mikro kabel k zafouknutí 02vl. SM G.657A1 250um FURUKAWA, HDPE plášť, pevnost v tahu 100N, suché provedení, d1,2mm, povolený poloměr ohybu 40mm, 0,9kg na km, balení 4km cívka 35...

Výrobce

ZCOMAX

3.90 Kč 

bez DPH

4.72 Kč 

s DPH