Status

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
1000 produktů
67 stránek
 
 
Kód

#012-SM652DLT-FLAT-ZX//4540

FLAT DROP FTTx, optický kabel samonosný, PE plášť, d7,5x 3,9mm, pev. v tahu 1,6KN, pro převěsy do 100m, vlákna v prim. ochraně 250µm, 12 vláken SM OS2 9/125, G.652D, diel., povol. r ohybu 6,5cm, cívka...

Výrobce

ZCOMAX

8.20 Kč 

bez DPH

9.92 Kč 

s DPH

 
Kód

#OSV-SWIFT-K11-BATTERY

Náhradní Li-Po baterie pro svářečku ILSINTECH SWIFT K11...

Výrobce

ILSINTECH

5 914.00 Kč 

bez DPH

7 167.21 Kč 

s DPH

 
Kód

#X2-2920WCIS

X2 WDM transceiver 10GBASE-BX, multirate, SM 20km, 1330nm TX/ 1270mm RX BIDI, SC simplex, DMI diagnostika, Cisco kompatibilní ...

Výrobce

OEM transceivery

9 683.00 Kč 

bez DPH

11 718.25 Kč 

s DPH

 
Kód

002-OM2LT-AROD-LFH-52-ZX

ANTIRODENT LSFROH CLT, optický kabel vnitřní, ochrana proti hlod. (skel. vlákna), černý LSFROH, d5,2mm, pev. v tahu 1000N, vlákna v prim. ochraně 250µm, CLT, dielektrický, 2 vl. MM OM2, povolený r ohy...

Výrobce

ZCOMAX

9.60 Kč 

bez DPH

11.62 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

002-OM2LT-AROD-LFH-52-ZX//4580

ANTIRODENT LSFROH CLT, optický kabel vnitřní, ochrana proti hlod. (skel. vlákna), černý LSFROH, d5,2mm, pev. v tahu 1000N, vlákna v prim. ochraně 250µm, CLT, dielektrický, 2 vl. MM OM2, povolený r ohy...

Výrobce

ZCOMAX

10.50 Kč 

bez DPH

12.71 Kč 

s DPH

 
Kód

002-OM3LT-AROD-LFH-52-ZX

ANTIRODENT LSFROH CLT, optický kabel vnitřní, ochrana proti hlod. (skel. vlákna), černý LSFROH, d5,2mm, pev. v tahu 1000N, vlákna v prim. ochraně 250µm, CLT, dielektrický, 2 vl. MM OM3, povolený r ohy...

Výrobce

ZCOMAX

10.50 Kč 

bez DPH

12.71 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

002-SM6572ALT-DROP-SSB-HA-ZX

DROP FTTx SELF SUPPORTING Eca, optický kabel samonos. univerz., PU plášť černý (FR), d3mm, vl. 250µm,bezgelové,2 vl. SM 9/125, G.657A2,povol. r ohybu 2,4cm,papír. krab. s cívkou 32x34x36cm ,7,5kg/km c...

Výrobce

ZCOMAX

6.90 Kč 

bez DPH

8.35 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

002-SM6572ALT-DROP-SSB-HA-ZXTR

Tato karta je pouze pro kalkulaci předkonektorovaných - tras (příplatek za manipulaci) DROP FTTx SELF SUPPORTING, optický kabel samonos. univerz., PU plášť černý (FR), d3mm, vl. 250µm,bezgelové,2 vl....

Výrobce

ZCOMAX

8.60 Kč 

bez DPH

10.41 Kč 

s DPH

Speciální nabídka

Kód

002-SM657A1LT-DROP-12-ZX

EPSU AIRBLOWN, optický mikro kabel k zafouknutí 02vl. SM G.657A1 250um FURUKAWA, HDPE plášť, pevnost v tahu 100N, suché provedení, d1,2mm, povolený poloměr ohybu 40mm, 0,9kg na km, balení 4km cívka 35...

Výrobce

ZCOMAX

3.30 Kč 

bez DPH

3.99 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

002-SM657A1LT-DROP-12-ZX//

EPSU AIRBLOWN, optický mikro kabel k zafouknutí 02vl. SM G.657A1 250um FURUKAWA, HDPE plášť, pevnost v tahu 100N, suché provedení, d1,2mm, povolený poloměr ohybu 40mm, 0,9kg na km, balení 4km cívka 35...

Výrobce

ZCOMAX

3.30 Kč 

bez DPH

3.99 Kč 

s DPH

 
Kód

002-SM657A2LT-DROP-17-DS-BX-ZX

ZCOMAX DROP AIRBLOWN, optický drop-mikrokabel vhodný k zafouknutí, nylonový oranžový plášť, d1,7mm, pev. v tahu 40N, 2 vlákna SM 9/125 G.657A2, povol. r ohybu 20mm dočasně, trvale 40mm, 3kg/km, 2km v ...

Výrobce

ZCOMAX

3.70 Kč 

bez DPH

4.48 Kč 

s DPH

 
Kód

002-SM657A2LT-DROP-B2CA

Kabel optický vnitřní DROP FTTx 2,1mm, 02 vlákna SM 9/125 250um, G.657A2,LSOH žlutý, CPR certifikace (B2ca-s1,d0,a1),400N, 1000m na cívce, vnitřní instalace,velmi ohebný, bezgel. suché provedení, diel...

Výrobce

NOVOBIT

7.10 Kč 

bez DPH

8.59 Kč 

s DPH

 

varianty

Kód

002-SM657A2LT-DROP-B2CA//4525

Kabel optický vnitřní DROP FTTx 2,1mm, 02 vlákna SM 9/125 250um, G.657A2,LSOH žlutý, CPR certifikace (B2ca-s1,d0,a1),400N, 1000m na cívce, vnitřní instalace,velmi ohebný, bezgel. suché provedení, diel...

Výrobce

NOVOBIT

7.10 Kč 

bez DPH

8.59 Kč 

s DPH

 
Kód

002-SM657A2LT-DROP-B2CA//4631

Kabel optický vnitřní DROP FTTx 2,1mm, 02 vlákna SM 9/125 250um, G.657A2,LSOH žlutý, CPR certifikace (B2ca-s1,d0,a1),400N, 1000m na cívce, vnitřní instalace,velmi ohebný, bezgel. suché provedení, diel...

Výrobce

NOVOBIT

7.10 Kč 

bez DPH

8.59 Kč 

s DPH

 
Kód

002-SM657A2LT-DROP-IW-ZX

FLAT DROP INDOOR FTTx, optický kabel, bílý LSOH, 2 vlákna SM 9/125 G.657A2, 2x3mm, pro INDOOR aplikace, pev. v tahu 150N, povol. r ohybu 15mm!!!, 7,5kg na km Balení v papírovém boxu s odvíjecí cívkou,...

Výrobce

ZCOMAX

4.50 Kč 

bez DPH

5.45 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...