Status produktu: Novinka


 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

jen ve statusu Novinka 


 

Status produktu

 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

 

Řadit podle:

 Filtr skladu
skladem
vše



 
 

 

 
 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

10

položek

1

stránka


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MikroTik Cloud Router PoE Switch CRS112-8P-4S-IN Desktop, L2 switch, 8x GE PoE LAN + 4x GE SFP port

MikroTik Cloud Router PoE Switch CRS112-8P-4S-IN Desktop, L2 switch, 8x GE PoE LAN + 4x GE SFP port,1x serial port RJ-45, napájení 8-57 V, Passive PoE + 802.3af/at, Pro Poe802.11af/at 2.externí napájecí zdroj

detail porovnat

 Novinka 

   

3 412.00
Kč  bez DPH
 
Unleashed Multi-Site Manager - licence pro přidání 1 AP

Unleashed Multi-Site Manager - licence pro přidání 1 AP

detail porovnat

 Novinka 

   

Kč  bez DPH
 
Ruckus Unleashed Multi-Site Manager - virtuální server, obsahuje jednu AP licenci

- Centralizovaný Monitoring, reporting a management pro až 300 Unleashed sítí (7500 Unleashed AP) - Single-Sign-On: správa všech Unleashed sítí z jednoho místa jedním účtem - Perpetuélní licence pro management AP Monitoring: - Status každé Unleashed

detail porovnat

 Novinka 

   

Kč  bez DPH
 
Ubiquiti NanoStation 5AC Loco Outdoor 5 GHz, 802.11ac, 1xGE LAN, duální anténa 13 dBi

Ubiquiti NanoStation 5AC Loco Outdoor 5 GHz, 802.11ac, 1x GE LAN, duální anténa 13 dBi, AirMAX TDMA, 2x2 MIMO, 25 dBm, napájení 12-24 V PoE, vč. PoE zdroje 24V/0,5A

detail porovnat

 Novinka 

   

1 034.00
Kč  bez DPH
 
MikroTik LTE miniPCIe karta R11e-LTE, 2G/3G/4G/LTE, Band 1/2/3/5/7/8/20/38/40, 2x U.fl,

MikroTik LTE miniPCIe karta R11e-LTE, 2G/3G/4G/LTE, Band 1/2/3/5/7/8/20/38/40, 2x U.fl, rozměry 51 x 30 x 5 mm

detail porovnat

 Novinka 

   

1 461.00
Kč  bez DPH
 
MikroTik RBwAPR-2nD&R11e-LTE Outdoor/Indoor jednotka, LTE Cat4, 2,4 GHz AP

MikroTik RouterBOARD RBwAPG-5HacT2nD Outdoor AP/Router, 2,4 GHz+5 GHz, 802.11a/b/g/n/ac, ROS L4, 64 MB RAM, bílý, montáž na stěnu/strop, 1x GB LAN port, napájení 11-57V PoE Passive/802.11af/at, ext. zdroj 24V/0,8A+GB PoE injektor, montážní kit

detail porovnat

 Novinka 

   

2 288.00
Kč  bez DPH
 
10G agregační/core L3-full switch, 8x1G SFP, 4x1G COMBO, 4x10G SFP+, VSF, napájení 230VAC+12VDC RPS

S5750E Revize 2 - Skupina Gigabit Ethernet switchů s 10G uplink porty, L3 (statické routy, RIP, OSPF, BGP), SNMP a Web řiditelné, advanced CLI Gigabit Ethernet routing switche s nabídkou 24-48 GbE metalických portů s 4x1

detail porovnat

 Novinka 

   

11 190.00
Kč  bez DPH
 
10G agregační/core L3-full switch, 16x1G SFP, 8x1G COMBO, 4x10G SFP+, VSF, napájení 230VAC+12VDC RPS

S5750E Revize 2 - Skupina Gigabit Ethernet switchů s 10G uplink porty, L3 (statické routy, RIP, OSPF, BGP), SNMP a Web řiditelné, advanced CLI Gigabit Ethernet routing switche s nabídkou 24-48 GbE metalických portů s 4x1

detail porovnat

 Novinka 

   

14 020.00
Kč  bez DPH
 
SFP28 transceiver 25Gbps, MM, 850nm,100m (OM4), 3,3V,LC Duplex,0 až 70°C, DDM

SFP28 transceiver 25Gbps, MM, 850nm,100m (OM4), 3,3V,LC Duplex,0 až 70°C, DDM

detail porovnat

 Novinka 

   

2 536.00
Kč  bez DPH
 
VDSL2 modem pro přenos Ethernetu po metalickém páru

VDSL2 modem-ethernet-bridge řady FMC - pro přenos Ethernetu přes metalický pár vodičů, 1x RJ-45 VDSL, 1x RJ-45 10/100Mbps Fast Ethernet přenos až 100Mbit na 300m, se vzdáleností rychlost klesá, přenos až na 2,5km, volba MASTER/ SLAVE pomocí DIP přepínačů

detail porovnat

 Novinka 

   

2 418.00
Kč  bez DPH
 

 
 
 

 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     S 

     Snížená cena 

     Z 

     Zajímavý produkt 

     P 

     Produkt zatím není dostupný 

     P 

     Použité zboží 

     D 

     Doprodej 

     P 

     Prodej ukončen 

     P 

     Promo akce 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 



 
 
 

 
porovnat0 ks
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 






Obsah košíku:

0 položek
Celková cena:0

 

 

 



 
 
 


 


Přihlášení přihlásit

Najdete nás na

           

Kontakty

 
Česká republika

Alternetivo s.r.o.
Žirovnická 2389
106 00  Praha 10

IČ: 25098314, DIČ: CZ25098314
Zapsána Městským soudem v Praze
oddíl C, vložka 49492

Recepce +420 221 771 881
Fax +420 221 771 882
O2 +420 724 610 001
T-mobile +420 731 014 229
Vodafone +420 773 881 800

E-mail: info [at] alternetivo.cz


Obchodní oddělení
Objednávky a nabídky

Tel: +420 221 771 807
E-mail: eshop [at] alternetivo.cz




Centrální sklad
V Chotejně 15
102 00 Praha 15

Tel.: +420 221 771 815
Slovenská republika

Alternetivo s.r.o.
Zámocká 8
811 01  Bratislava 1

IČ: 45934479, DIČ: SK2023145113
Zapísaná okresným súdom v Bratislave,
vložka 68965/B

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436

E-mail: info [at] alternetivo.sk


Obchodné oddelenie
Objednávky a ponuky

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436
© 1996-2017 Alternetivo