Status: Novinka

Status

Podrobné vyhl.

Řadit podle

vzestupně sestupně
8 produktů
1 stránka
 
 
Kód

901-R750-WW00

ZoneFlex AP R750 - 802.11ax WiFi 6, 4x4:4 MU-MIMO,BeamFlex+, 2,5Gb/s port, USB, indoor přístupový bod, (2.4+5GHz souběžně) profesionální indoor přístupový bod (bez napájecího adaptéru), podpora 802.3a...

Výrobce

RUCKUS WIRELESS

Vaše cena bez DPH

0.00 Kč 

s DPH

Novinka

 
Kód

NETIO POWERCABLE REST 101E

NETIO PowerCable verze REST je chytrá WiFi elektrická zásuvka v provedení prodlužovací kabel 230V/16A. Kliknutím na web lze vypnout/zapnout výstup a zobrazit měřené hodnoty (A, V, W, TPF, kWh, Hz, °)...

Výrobce

NETIO

2 670.00 Kč 

bez DPH

3 230.70 Kč 

s DPH

Novinka

Kód

NETIO POWERCABLE REST 101S

NETIO PowerCable verze REST je chytrá WiFi elektrická zásuvka v provedení prodlužovací kabel 230V/16A. Kliknutím na web lze vypnout/zapnout výstup a zobrazit měřené hodnoty (A, V, W, TPF, kWh, Hz, °)...

Výrobce

NETIO

2 670.00 Kč 

bez DPH

3 230.70 Kč 

s DPH

Novinka

Kód

NX_XG_10G

NetXpert XG analyzátor rychlost až do 10Gb/s Nový analyzátor NetXpert XG ověří, zda nainstalovaná kabeláž podporuje maximální přenosovou rychlost až 10 Gb/s bez ohledu na kategorie nainstalovaných ...

Výrobce

Softing IT-PSIBER

101 650.00 Kč 

bez DPH

122 996.50 Kč 

s DPH

Novinka

Kód

R158004

PoE Pro tester zobrazuje maximální výkon dostupný v místě zařízení (včetně max. W), třídu (0-8), napětí, standard (802.3af / at / bt) a kolik párů je na PoE použito (2/4) Klíčové vlastnosti: Ověřu...

Výrobce

IDEAL INDUSTRIES

14 800.00 Kč 

bez DPH

17 908.00 Kč 

s DPH

Novinka

Kód

RUTX11

Bezdrátový LTE-A CAT 6 Router, který disponuje vším! Nejvýkonnější a zároveň nejvíce funkcí ze všech produktů od společnosti Teltonika. Toto zařízení je ideální pro pokročilé průmyslové a podnikové ap...

Výrobce

TELTONIKA

7 499.00 Kč 

bez DPH

9 073.79 Kč 

s DPH

Novinka

Kód

SFP-PLUS-EZR-EML-CWDM-CIS--51

SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-ZR/EW, multirate, SM 100km, EML, CWDM 1510nm, LC dup., PB 25dB, DMI, Cisco ...

Výrobce

OEM transceivery

10 710.00 Kč 

bez DPH

12 959.10 Kč 

s DPH

Novinka

 
Kód

SFP-PLUS-EZR-EML-CWDM-CIS--xx

SFP+ CWDM transceiver 10GBASE-ZR/EW, multirate, SM 100km, EML, dostupné W/L 1470 až 1570nm, LC dup., PB 25dB, DMI, Cisco ...

Výrobce

OEM transceivery

10 710.00 Kč 

bez DPH

12 959.10 Kč 

s DPH

Novinka

varianty

 
 

K provozování našeho webu www.alternetivo.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...