Status produktu: Novinka


 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

jen ve statusu Novinka 


 

Status produktu

 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

 

Řadit podle:

 Filtr skladu
skladem
vše



 
 

 

 
 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

615

položek

31

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
10GE SFP+ Direct Attached Active Optical Cable, 7m, 1-pack

10GE SFP+ Direct Attached Active Optical Cable, 7m, 1-pack

detail porovnat

 Novinka 

   

8 536.00
Kč  bez DPH
 
10GE SFP+ Direct Attached Active Optical Cable, 10m, 1-pack

10GE SFP+ Direct Attached Active Optical Cable, 10m, 1-pack

detail porovnat

 Novinka 

   

9 721.00
Kč  bez DPH
 
10GE LR SFP+ OPTIC (LC) BIDIRECTIONAL DOWNSTREAM,Standard Temperature

10GE LR SFP+ OPTIC (LC) BIDIRECTIONAL DOWNSTREAM,Standard Temperature

detail porovnat

 Novinka 

   

86 540.00
Kč  bez DPH
 
10GE LR SFP+ OPTIC (LC) BIDIRECTIONAL UPSTREAM,Standard Temperature

10GE LR SFP+ OPTIC (LC) BIDIRECTIONAL UPSTREAM,Standard Temperature

detail porovnat

 Novinka 

   

86 540.00
Kč  bez DPH
 
10GBASE-ER SFP+ optic (LC), for up to 40km over SMF

10GBASE-ER SFP+ optic (LC), for up to 40km over SMF

detail porovnat

 Novinka 

   

236 980.00
Kč  bez DPH
 
10GBASE-ER SFP+ optic (LC), for up to 40km over SMF 2-pack

10GBASE-ER SFP+ optic (LC), for up to 40km over SMF 2-pack

detail porovnat

 Novinka 

   

374 380.00
Kč  bez DPH
 
10GBASE-LR, SFP+ optic (LC), for up to 10km over SMF

10GBASE-LR, SFP+ optic (LC), for up to 10km over SMF

detail porovnat

 Novinka 

   

65 080.00
Kč  bez DPH
 
10GBASE-LR,SFPP SMF LC CONNECTOR 8-PACK

10GBASE-LR,SFPP SMF LC CONNECTOR 8-PACK

detail porovnat

 Novinka 

   

359 440.00
Kč  bez DPH
 
10GBASE-LRM SFP+ optic (LC), for up to 220m over MMF

10GBASE-LRM SFP+ optic (LC), for up to 220m over MMF

detail porovnat

 Novinka 

   

35 450.00
Kč  bez DPH
 
10GBASE-LRM SFP+ optic (LC), for up to 220m over MMF, 1-pack with LRM Adapter for ICX7150, ICX7250 and ICX7750

10GBASE-LRM SFP+ optic (LC), for up to 220m over MMF, 1-pack with LRM Adapter for ICX7150, ICX7250 and ICX7750

detail porovnat

 Novinka 

   

42 560.00
Kč  bez DPH
 
10GBASE-LRM SFP+ Optic (LC), for up to 220m over MMF, 2-pack with LRM Adapter for ICX7150, ICX7250 and ICX7750 SFP+ ports

10GBASE-LRM SFP+ Optic (LC), for up to 220m over MMF, 2-pack with LRM Adapter for ICX7150, ICX7250 and ICX7750 SFP+ ports

detail porovnat

 Novinka 

   

78 010.00
Kč  bez DPH
 
10GBASE-LRM SFP+ optic (LC), for up to 220m over MMF 8-pack

10GBASE-LRM SFP+ optic (LC), for up to 220m over MMF 8-pack

detail porovnat

 Novinka 

   

187 780.00
Kč  bez DPH
 
10GBASE-LR,SFPP SMF LC CONNECTOR (No TAA)

10GBASE-LR,SFPP SMF LC CONNECTOR (No TAA)

detail porovnat

 Novinka 

   

44 930.00
Kč  bez DPH
 
10GBASE-LR,SFPP SMF LC CONNECTOR 8-PACK (No TAA)

10GBASE-LR,SFPP SMF LC CONNECTOR 8-PACK (No TAA)

detail porovnat

 Novinka 

   

341 470.00
Kč  bez DPH
 
10GBASE-LR, SFP+ optic (LC), for up to 10km over SMF (No TAA)

10GBASE-LR, SFP+ optic (LC), for up to 10km over SMF Standard Temperature-TAA COMPLIANT

detail porovnat

 Novinka 

   

65 080.00
Kč  bez DPH
 
10GBASE-LR, SFP+ optic (LC), for up to 10km over SMF (No TAA)

10GBASE-LR, SFP+ optic (LC), for up to 10km over SMF -Standard Temperature-TAA COMPLIANT- 8 pack

detail porovnat

 Novinka 

   

468 510.00
Kč  bez DPH
 
10GBASE-SR, SFP+ optic (LC), target range 300m over MMF

10GBASE-SR, SFP+ optic (LC), target range 300m over MMF

detail porovnat

 Novinka 

   

23 470.00
Kč  bez DPH
 
10GBASE-SR,SFPP MMF LC CONNECTOR 8-PACK

10GBASE-SR,SFPP MMF LC CONNECTOR 8-PACK

detail porovnat

 Novinka 

   

122 340.00
Kč  bez DPH
 
10GBASE-SR,SFPP MMF LC CONNECTOR (No TAA)

10GBASE-SR,SFPP MMF LC CONNECTOR (No TAA)

detail porovnat

 Novinka 

   

15 290.00
Kč  bez DPH
 
10GBASE-SR,SFPP MMF LC CONNECTOR 8-PACK (No TAA)

10GBASE-SR,SFPP MMF LC CONNECTOR 8-PACK (No TAA)

detail porovnat

 Novinka 

   

116 230.00
Kč  bez DPH
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

615

položek

31

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     S 

     Snížená cena 

     Z 

     Zajímavý produkt 

     P 

     Produkt zatím není dostupný 

     S 

     Second hand 

     D 

     Doprodej 

     P 

     Prodej ukončen 

     P 

     Promo akce 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 



 
 
 

 
porovnat0 ks
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 






Obsah košíku:

0 položek
Celková cena:0

 

 

 



 
 
 


 


Přihlášení přihlásit

Najdete nás na

           

Kontakty

 
Česká republika

Alternetivo s.r.o.
Žirovnická 2389
106 00  Praha 10

IČ: 25098314, DIČ: CZ25098314
Zapsána Městským soudem v Praze
oddíl C, vložka 49492

Recepce +420 221 771 881
Fax +420 221 771 882
O2 +420 724 610 001
T-mobile +420 731 014 229
Vodafone +420 773 881 800

E-mail: info [at] alternetivo.cz


Obchodní oddělení
Objednávky a nabídky

Tel: +420 221 771 807
E-mail: eshop [at] alternetivo.cz




Centrální sklad
V Chotejně 15
102 00 Praha 15

Tel.: +420 221 771 815
Slovenská republika

Alternetivo s.r.o.
Zámocká 8
811 01  Bratislava 1

IČ: 45934479, DIČ: SK2023145113
Zapísaná okresným súdom v Bratislave,
vložka 68965/B

Tel.: +421 903 425 405
Fax: +421 2 541 31 436

E-mail: info [at] alternetivo.sk


Obchodné oddelenie
Objednávky a ponuky

Tel.: +421 903 425 405
© 1996-2017 Alternetivo