Status produktu: Novinka


 

 

Podrobné vyhledávání

 
 

Hledat:

jen ve statusu Novinka 


 

Status produktu

 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 

 

Řadit podle:

 Filtr skladu
skladem
vše



 
 

 

 
 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 

 
 

 

 

295

položek

15

stránek


 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ZoneFlex AP R720 - 802.11abgn/ac, 4x4:4 MU-MIMO Dual-band BeamFlex+, 2,5Gb/s port, USB, indoor přístupový bod

ZoneFlex AP R720 - 802.11abgn/ac, 4x4:4 MU-MIMO Dual-band BeamFlex+, 2,5Gb/s port, USB, indoor přístupový bod, (2.4+5GHz souběžně) profesionální indoor přístupový bod (bez napájecího adaptéru), podpora 802.3af/at PoE Ruckus Wireless společně s Bro

detail porovnat

 Novinka 

   

Kč  bez DPH
 
Huawei S5720-52X-LI-AC GE L2 switch, 48x GE + 4x 10GE SFP+, managovatelný

Huawei S5720-52X-LI-AC GE L2 switch, 48x GE + 4x 10GE SFP+, managovatelný, Static routing, AC power supply, console port, podpora iStack, podpora RPS, 19" Rackmount 1U, hloubka switche 220 mm

detail porovnat

 Novinka 

   

78 380.00
Kč  bez DPH
 
Huawei S5720-52X-PWR-LI-AC GE PoE+ L2 switch, 48x GE PoE+ + 4x 10GE SFP+, managovatelný

Huawei S5720-52X-PWR-LI-AC GE PoE+ L2 switch, 48x GE PoE+ + 4x 10GE SFP+, managovatelný, PoE 370W, Static routing, AC power supply, console port, podpora iStack, podpora RPS, 19" Rackmount 1U, hloubka switche 310 mm

detail porovnat

 Novinka 

   

101 020.00
Kč  bez DPH
 
Aerohive ConnectAP 150W - dvourádiový 802.11ac 3x3:3 indoor přístupový bod pro instalaci na zeď, 4xGbE, BLE, POE

Aerohive ConnectAP 150W - dvourádiový 802.11ac 3x3:3 MU-MIMO indoor přístupový bod určený pro instalaci na zeď či zásuvkového boxu, ideální pro hotelové pokoje, studentské koleje, bytové jednotky. AP je bybaveno 4 portovým GbE switchem přístupným z přední...

detail porovnat

 Novinka 

   

Kč  bez DPH
 
CFP2 konvertor na QSFP28, 100Gbps

CFP2 konvertor na QSFP+ 28, 100Gbps

detail porovnat

 Novinka 

   

9 660.00
Kč  bez DPH
 
CFP konvertor na QSFP28, 100Gbps

CFP konvertor na QSFP+ 28, 100Gbps

detail porovnat

 Novinka 

   

19 320.00
Kč  bez DPH
 
Kotvící svorka/ úchytka/ kotva koncová s očkem otevíratelným pro DROP kabely 3-4mm samonos. způsobem, fixace kabelu

Kabelová kotva s očkem otevíratelným pro instalaci DROP kabelů 3-4mm samonosným způsobem, koncové (DEAD END) provedení pro koncové body převěsů

detail porovnat

 Novinka 

   

39.10
Kč  bez DPH
 
Spojka optická kabelová odklopná DROP CABLE EXTENDER, IP67, spojí dva DROP kabely 3mm (pouze 1 vlákno) pře SC adaptér

Spojka optická kabelová odklopná DROP CABLE EXTENDER, IP67, spojí dva DROP kabely 3mm (pouze 1 vlákno) přes SC konektory (nejsou součástí dodávky) a SC adaptér (není součástí dodávky, vhodný je např. coupling OAD-SC-SC-S-SM-OEM)

detail porovnat

 Novinka 

   

105.00
Kč  bez DPH
 
Rozvaděč optický nástěnný INDOOR, až 08 svarů, čelo 04x SC, 3x vstup pro kabel 7-10mm + 4x3mm, plast,kompl.

Rozvaděč optický nástěnný INDOOR, až 08 svarů, čelo 04x SC, 3x vstup pro kabel 7-10mm + 4x 3mm, plast, kompletní (včetně kazet a hřebenů i ochran svá, bez couplingů/ konektorových adaptérů) umožňuje instalaci kabelu bez přerušení (na Omegu), 180x130x31mm

detail porovnat

 Novinka 

   

211.00
Kč  bez DPH
 
Rozvaděč optický nástěnný OUTDOOR, až 08 svarů, čelo 08x SC, 2x vstup 5-15mm + 8x3mm, IP65, plast, se zámkem, kompl.

Venkovní optický celoplastový nástěnný rozvaděč/box, krytí IP 65, lze uchytit na zeď či sloup, vstupy - 2x PG průchodka PG 13,5, 8x 2-3,5mm zaslepený vstup pro drop kabely/ patchcordy, včetně opt. kaz. a hřebenů i ochran sváru rozměry 207*231*53mm

detail porovnat

 Novinka 

   

391.00
Kč  bez DPH
 
Rozvaděč optický nástěnný OUTDOOR, až 16 svarů/FIBRLOKů, čelo 16x SC, 2x vstup 5-15mm + 16x3mm, IP65, plast, se zámkem

Venkovní optický celoplastový nástěnný rozvaděč/box, krytí IP 65, lze uchytit na zeď či sloup, vstupy - 1x PG průch. 13,5; 1x ovál,16x 2-3,5mm zaslep.vstupy pro drop kab./patche, včetně opt. kaz., hřeb., ochran , kabel lze vložit bez přeruš. 251*322*92mm

detail porovnat

 Novinka 

   

624.00
Kč  bez DPH
 
Rozvaděč optický nástěnný OUTDOOR, až 24 svarů, čelo 24x SC, 2x vstup 5-15mm + 24x3mm, IP65, plast, se zámkem, kompl.

Venkovní optický celoplastový nástěnný rozvaděč/box, krytí IP 65, na zeď či sloup, vstupy - 2x pryžová průchodka pro feed, 24x 2-3,5mm zaslep. vstupy pro drop kabely/ patchcordy,včetně opt. kaz. a hřeb. i ochran,kabel lze vložit bez přeruš. 314*275*114mm

detail porovnat

 Novinka 

   

865.00
Kč  bez DPH
 
Mini optický venkovní rozvaděč/ kabelová spojka PON,4+8 vstupy pro kabely,vč. kazety (12x svár),čelo 9x SC simplex, IP65

Mini optický venkovní rozvaděč/ kabelová spojka PON celoplast, 4 + 8 vstupů pro kabely (2x až 8mm + 2x až 12mm + 8x až 3mm),včetně kazety, hřebenů a ochran sváru(12x svár), čelo 9x SC simplex (bez adaptérů), IP65 rozměry 276x172x76mm

detail porovnat

 Novinka 

   

476.00
Kč  bez DPH
 
Mini optický venkovní rozvaděč/ kabelová spojka SBOX ,4vstupy pro kabely,vč. kazety (48x svár),nemá konektor. čelo, IP65

Mini optický venkovní rozvaděč/ kabelová spojka SPLICE BOX celoplast, 4 vstupy pro kabely (2x až 8mm + 2x až 12mm),včetně kazety, hřebenů a ochran, (48x svár), bez čela, IP65 rozměry 276x172x76mm

detail porovnat

 Novinka 

   

476.00
Kč  bez DPH
 
Kazeta optická univerzální R30 pro 12 vláken, s víčkem, 2x integrovaný hřebínek pro 6 ochran sváru, OEM

Optická univerzální kazeta R30 OEM pro 12 vláken, s víčkem, 2x integrovaný hřebínek pro 6 ochran sváru, poloměr ohybu vláken 30mm, rozměry 92 x 10 x 155mm tento produkt nahrazuje starší verzi OSVK-R30-OEM

detail porovnat

 Novinka 

   

43.90
Kč  bez DPH
 
Power Supply for WatchGuard AP120/AP320

detail porovnat

 Novinka 

   

Kč  bez DPH
 
Ceiling Mount Kit for WatchGuard AP120

detail porovnat

 Novinka 

   

Kč  bez DPH
 
Ceiling Mount Kit for WatchGuard AP320

detail porovnat

 Novinka 

   

Kč  bez DPH
 

 
 
 

 

 

 
 

 

 
Položek na stránku:

 
 
 


 

 

 

295

položek

15

stránek


 
 
 




 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

  •  N 

     Novinka 

     V 

     Výprodej 

     S 

     Speciální nabídka 

     S 

     Snížená cena 

     Z 

     Zajímavý produkt 

     P 

     Produkt zatím není dostupný 

     S 

     Second hand 

     D 

     Doprodej 

     P 

     Prodej ukončen 

     P 

     Promo akce 

  •  

    - je skladem

    - k dispozici do 48 hodin

    - není skladem
    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu
  • Body/ks - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  S 

     sestava 

    - sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
    - hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)


 
 
 



 
 
 

 
porovnat0 ks
 

 

 

 

  Kód Název produktu Vaše cena    

 
 
 


 
 
 

 

Naposledy navštívené

 


 

 

 
    Kód Název produktu Vaše cena  

 
 
 


 
 
 






Obsah košíku:

0 položek
Celková cena:0

 

 

 



 
 
 


 


Přihlášení přihlásit

Najdete nás na

           

Kontakty

 
Česká republika

Alternetivo s.r.o.
Žirovnická 2389
106 00  Praha 10

IČ: 25098314, DIČ: CZ25098314
Zapsána Městským soudem v Praze
oddíl C, vložka 49492

Recepce +420 221 771 881
Fax +420 221 771 882
O2 +420 724 610 001
T-mobile +420 731 014 229
Vodafone +420 773 881 800

E-mail: info [at] alternetivo.cz


Obchodní oddělení
Objednávky a nabídky

Tel: +420 221 771 807
E-mail: eshop [at] alternetivo.cz




Centrální sklad
V Chotejně 15
102 00 Praha 15

Tel.: +420 221 771 815
Slovenská republika

Alternetivo s.r.o.
Zámocká 8
811 01  Bratislava 1

IČ: 45934479, DIČ: SK2023145113
Zapísaná okresným súdom v Bratislave,
vložka 68965/B

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436

E-mail: info [at] alternetivo.sk


Obchodné oddelenie
Objednávky a ponuky

Tel.: +421 903 425 405
Tel.: +421 254 131 436
© 1996-2017 Alternetivo